LEGO Star Wars TCS Full MOD APK [v2.0.0.5]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
LEGO Star Wars TCS Full MOD APK [v2.0.0.5] 1 LEGO Star Wars TCS Full MOD APK [v2.0.0.5] 2 LEGO Star Wars TCS Full MOD APK [v2.0.0.5] 3 LEGO Star Wars TCS Full MOD APK [v2.0.0.5] 4 LEGO Star Wars TCS Full MOD APK [v2.0.0.5] 5 LEGO Star Wars TCS Full MOD APK [v2.0.0.5] 6

LEGO Star Wars TCS Full MOD APK [2.0.0.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Maceranıza Star Wars: Episode I The Phantom Menace ile başlayın ve altı bölümün tamamında LEGO'nun tuhaf stili ve mizahıyla yolculuk edin.


LEGO Star Wars TCS 2.0.0.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 49 TL değerinde olan bu oyun bedava.
Bir Star Wars aşığıysanız ve etkileyici ve yeni bir deneyim yaşamak istiyorsanız, LEGO Star Wars TCS oyuncular için mükemmel bir seçimdir. Adına benzer şekilde Lego formunda heyecan verici bir dünyaya yolculuk yapacaksınız. Buna ek olarak, oyuncuların önüne çıkan belirli zorluklar olacak ve bu ünlü dizinin hayranı olmaları durumunda en sevdikleri karakterlerin çoğuyla tanışabilecekler.


LEGO Star Wars TCS v2.0.0.5 MOD APK


Oyuncular, bu hit filmdeki karakterlerle heyecan verici şekillerde tanışmanız için Lego temasıyla tasarlanmış bir Star Wars dünyasını deneyimleyecek. Oyuncular, heyecan verici dünyayı cihazlarında keşfetmek için zaman harcayacak ve ayrıca oyuncular üzerinde belirli bir izlenim bırakıyor ve onları oyundaki görevlere çekiyor. Ayrıca oyuncular bu filmin tipik unsurlarını deneyimleyerek zaman geçirecekler.


LEGO Star Wars TCS APK Android Oyun club


Star Wars denilince bu oyundaki savaşçıların ışın kılıçlarını kesinlikle unutamayız. Yani karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve yol boyunca düşmanlarla savaşmak için bu silahı istediğiniz gibi kullanacaksınız. LEGO Star Wars: TCS dünyasına dönüşecek ve hikayesi LEGO Star Wars: The Video Game ve LEGO Star Wars II: The Original Trilogy olmak üzere iki oyunun birleşiminden oluşan bir deneyim yaşayacağınız söylenebilir. Uzun bir yolculuk olacak.


LEGO Star Wars TCS APK dayı


LEGO Star Wars TCS'nin hikayesine başlamayı seçebilecek ve bu zorlu yolculukta başlangıç ​​karakteriyle çeşitli yerlere seyahat edebileceksiniz. Karakteri kontrol edeceksiniz ve etrafınızdakilerle açık bir dünya gibi etkileşime gireceksiniz. Yani hareket, saldırı, etkileşim veya zıplama gibi eylemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz birçok buton olacak. Bu oyunun ilerlemesinin kararınıza bağlı olacağı söylenebilir. Bu oyunda birçok karakter Force'u kullanabilecek ve özel saldırılarını yapacak. Ayrıca çevredeki elementlere, onları istedikleri gibi çevirmek veya üst üste yerleştirmek için bir kuvvet uygulayabilirler. Örneğin, bir havalandırma bloğunu başka bir nesneye dönüştürebilir veya gevşek malzemeleri belirli bir öğeye dönüştürebilirsiniz. Tüm bu faktörler, kesinlikle göz ardı edemeyeceğiniz çok önemlidir.


LEGO Star Wars TCS Hile Apk


Bu yolculukta karşınıza çıkan düşman ve diğer karakterlerle tek başınıza yüzleşmeyeceksiniz. Böylece kontrolü bir karakterden diğerine kolayca değiştirebileceksiniz. Her karakterin benzersiz bir dövüş özelliği vardır ve bazen bir şeyin kilidini açmanız için temel karakterdir. Spesifik olarak, oyunun erken aşamalarını yaşarken, seviyeye devam etmek için emin kapılar açmanıza yardımcı olacak beyaz bir karakter bulacaksınız.


LEGO Star Wars TCS Apk indir


Oyuncular birçok farklı LEGO Star Wars: TCS nesnesini etkileyecek ve heyecan verici öğeler alacak. Birçok seviyede, her zaman size saldırmaya çalışan düşmanlar bulacaksınız çünkü her saldırı size bir sağlık birimi kaybedecek. Ancak endişelenmenize de gerek yok çünkü bazen bir düşmanı öldürdüğünüzde ek bir sağlık birimi alırsınız. Yok ettiğiniz çevredeki nesneler de bazen bu öğeyi düşürür. Aldığınız sağlıklı miktarın yanı sıra, çiviler veya madeni paralar gibi öğeler oyun para birimi olarak işlev görür. Yeni karakterlerin kilidini açmak istiyorsan, toplaman gereken şeylerden biri onlar. Ayrıca, The True Jedi unvanını kazanmak için bu kaynakları toplamanız gerekecek. Şanslıysanız, bir güç kaynağı ve mora dönen yeşil bir ışın kılıcından geldiğini gösteren bir işaret de alabilirsiniz.


LEGO Star Wars TCS Full Apk


LEGO Star Wars: TCS'nin başında deneyimlediğiniz karakterlerin yanı sıra kilidini açabileceğiniz ve oyuna katılmalarına izin verebileceğiniz birçok karakter olacak. Ancak bu başlıkta 120 farklı karakter bulunduğu için belli bir miktar parayı toplamak için çok zaman harcayacaksınız. Ayrıca, kilit açma fiyatı birkaç bin saplama aralığında olacaktır. Bu nedenle, herkes daha fazla çivi toplamak için cazip olacak ve çevredeki unsurlarla etkileşime girmek gerekli.


LEGO Star Wars TCS Apk Son Sürüm


Bu oyunun deneyimi, toplamaya çalışmanız gereken gerekli unsurlara sahip olacak ve üstesinden gelmeniz gereken bir görev olarak kabul edilebilir. Özellikle, bu oyunda belirli sayıda Altın Tuğla toplayacaksınız. Aynı zamanda oyunda hikaye görevleri, ödül avcısı görevleri ve bonus görevler gibi üstesinden gelmeniz gereken farklı görev türleri de bulunuyor. Yani oyuncuların bu oyunda deneyimleyebilecekleri uzun bir yolculuk olacak.


LEGO Star Wars TCS indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar