Miraculous Ladybug Para Hileli MOD APK [v5.6.70]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Miraculous Ladybug Para Hileli MOD APK [v5.6.70] 1 Miraculous Ladybug Para Hileli MOD APK [v5.6.70] 2 Miraculous Ladybug Para Hileli MOD APK [v5.6.70] 3 Miraculous Ladybug Para Hileli MOD APK [v5.6.70] 4 Miraculous Ladybug Para Hileli MOD APK [v5.6.70] 5 Miraculous Ladybug Para Hileli MOD APK [v5.6.70] 6

Miraculous Ladybug Para Hileli MOD APK [5.6.70] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Fransa'dan ünlü animasyon dizisinin tanıdık karakterleri ile Süper Kahramanlara dönüşebilirsiniz.


Miraculous Ladybug 5.6.70 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Eğlence dünyası için, animasyon filmler izleyicilerin kalbinde gerçekten çok büyük bir yer tutuyor. Aslında, yetişkinler için film izlemeye başlamadan önce, animasyon bildiğiniz dünyadır. Çocuklar bu bölümleri, çevrelerindeki dünyalar hakkında daha fazla şey öğrenmek ve gelecekle ilgili hayal güçlerini ve hayallerini beslemek için kullanırlar. Disney'in şu anda sürekli olarak, efsanevi hale gelen eserlerini yeniden oluşturan teatral 3D filmleri göstermesinin nedeni de budur. Bununla birlikte, Disney gibi çok fazla ekonomik potansiyele sahip olmayan daha az popüler çizgi film başlıkları için, aksi takdirde yapacaklar. Oyun, yayıncılar için en sevilen ortamdır ve oyuncunun deneyimini tatmin etmede önemli bir rol oynar. Yaşa bağlı olarak, oyun yayıncısı uygun oyun stilleri oluşturacaktır. 


Miraculous Ladybug v5.6.70 MOD APK


Miraculous Ladybug bir diğer adı Mucizevi Uğur Böceği ve Kara Kedi aynı zamanda Google Play'de popüler bir oyun olan Fransa'dan popüler bir animasyon filmidir. Animasyon üzerindeki etkilerinden bahsetmiyorum bile, sadece oyundaki indirme sayısını sayarak, 50 milyondan fazla destekçisi var. Oyun onlara çok eğlenceli anlar yaşattığında oyunculardan pek çok iltifat vardı. Herkesin görebileceği bir gerçek, bunun animasyon yayıncılar tarafından Crazy Labs yönetimine devredilmiş bir oyun olmasıdır. Bu nedenle, hikayenin içeriğinin yanı sıra tüm karakterlerin görsellerini müşterilerine uyacak şekilde yapma hakkına sahipler. Bu, her yamada çok sayıda içeriği sürekli olarak hızla değiştirdiklerinde gerçekten uygundur. Oyuncular yeni deneyimler edinecek ve mevcut zevklere yakın olacaklar. Crazy Labs 30'dan fazla oyun içeren son derece büyük bir oyun mağazasına da sahip. her türlü tasarım ve telif hakkı alınmış hikayeler ile. Gerçekten ilgilendiğini hissediyorsan, bir kez dene.


Miraculous Ladybug Para Hilesi


5.0.20 Yaması, oyunculara gerçekten ilginç bir deneyim sunuyor. Çünkü bu güncellemede yayıncı, oyununuz üzerinde muazzam bir etkisi olabilecek bazı küçük oyun değişiklikleri yayınladı. Büyük bir fark, oyuncuların oyuna süper yumuşak hareketlerle katılmasına izin verecek. Bu, artık oyun oynarken hatalar konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı ve her şeyin tüm cihazlar için optimize edildiği anlamına gelir. Şimdi patron olan kötü adamlara görünmeye odaklan!


Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi APK DAYI


İkinci önemli değişiklik, daha fazla süper havalı oyun ekleyeceğidir. Bu, birçok farklı mini oyunun ana oyunla paralel olarak ekleneceği ve çalışacağı anlamına gelir. Onlarla ilgileniyorsanız, yayıncının Facebook sayfasında yayınlanan hiçbir bilgiyi kaçırmayın.


Miraculous Ladybug Apk 2023


Miraculous Ladybug bu sefer sizi Paris'i kurtarmak olan son derece ilginç bir göreve götürecek. Bu mücadelede, bağımlılık yapan bir sürü kötü adam ve süper eğlenceli koşucu olacak! Her zaman sevdiğiniz şehir olan moda başkenti, dünyadaki en tehlikeli insanların tehlikeleri ile tehdit ediliyor ve onu çöküşten kurtarabilecek tek kişi sizsiniz. Fransa'dan ünlü animasyon dizisinin tanıdık karakterleri ile Süper Kahramanlara dönüşebilirsiniz. Amerikan süper kahramanlarına benzemeyen son derece farklı güçlere sahip olacaklar. Miraculous evrenine katılacak, engelleri aşmak ve düşmanı yenmek için Paris sokaklarında ilerleyeceksiniz. Bu şehirdeki güzel sahneler, oyuncuların dünya harikasının ne kadar yeni olduğunun keyfini çıkarmasını sağlayan ince bir şekilde sergilenecek.


Miraculous Ladybug & Cat Noir resmi hilesi


Akumas, Dark Cupid, Hawk Moth ve onun kötülüğü, Stormy Weather, The Bubbler ve daha fazlası her zaman mükemmel bir komplo kurmuş kurnaz insanlardır. Oyuncular, oluşturdukları zorluklardan kaçınmak için tüm becerilerini kullanmak zorunda kalacaklar. Temple Run'ın aksine, çatıların üzerinden atlayın ve ara yollardan geçin, birçok farklı arazi türünü hareket ettirmenize izin verilecek. 


Miraculous Apk cenneti


Oyunun zorluğu çok fazla olmasa da anlaşılması gereken bir çeşitlilik getiriyor. Bunların yanı sıra, ilginç becerileri ve çeşitli çekici görünümleri olan son derece ünlü karakterler, Marinette & Ladybug, Adrien & Cat Noir. Bu jetonlar haritada rastgele görünür ve oyuncuların bunları elde etmek için ustaca hareket etmesini gerektirir. Oyunda gücü veya faydayı artırmada size hemen herhangi bir fayda sağlamayacaktır. 


Miraculous Ladybug -  Cat Noir İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun A Game of Thrones The Board Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar