Pixel Gun 3D Mermi Hileli MOD APK [v22.7.1]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Pixel Gun 3D Mermi Hileli MOD APK [v22.7.1] 1 Pixel Gun 3D Mermi Hileli MOD APK [v22.7.1] 2 Pixel Gun 3D Mermi Hileli MOD APK [v22.7.1] 3 Pixel Gun 3D Mermi Hileli MOD APK [v22.7.1] 4 Pixel Gun 3D Mermi Hileli MOD APK [v22.7.1] 5 Pixel Gun 3D Mermi Hileli MOD APK [v22.7.1] 6

Pixel Gun 3D Mermi Hileli MOD APK [22.7.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir dövüş meraklısıysanız, kesinlikle değerli rakiplerle karşılaşacaksınız.


Pixel Gun 3D 22.7.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız mermi hilesi
Battle Royale oynanışı, bu on yılın en popüler oyunlarının sıralamasına hakim olmaya devam ediyor. Şimdiye kadar bu tasarımı kullanan birçok farklı oyun oldu ve belli bir başarıya ulaştı. Pixel Gun 3D: FPS Shooter & Battle Royale  başlangıçtan itibaren yönünü belirledi, bu nedenle birçok oyun forumunda ve saygın oyun indirme sistemlerinde büyük başarı elde etti. Bu ürün son derece çekici özelliklere sahiptir, yaratıcıdır ve oyuncuları çekici bir oyuna yönlendirmek için bir araya getirilmiştir. 


Pixel Gun 3D v22.7.1 MOD APK


Bu tür dövüşler birçok insanı aşırı heyecan hissettiriyor. Pixel Gun 3D, katılımcıların ilk bakışta silahları kullanmasına izin veren bir oyun tarzıdır. Düşmanlarla savaşacaklar ve onları elbette yenmeye çalışacaklar. Temel olarak, Battle Royale temelde bir FPS nişancı oyunudur, ancak çok daha zorlu bir oyun deneyimi getirir. Oyuncular hayatta kalan son kişi olmak için etraftaki 100 kişiyi öldürmek zorunda kalacak. Bu yüzden işler zorlaşıyor, etrafındaki herkes düşmandır. Ancak, nasıl oynadığınıza bağlı olarak, farklı zorluklarla karşılaşmanız gerekir.


Pixel Gun 3D 22.7.1 Mermi Hile Apk


Bir dövüş meraklısıysanız, kesinlikle değerli rakiplerle karşılaşacaksınız. Yaşayan son kişi olmak için kaçmayı seven bir kişi iseniz, çemberle yüzleşmeniz gerekecektir. Sonunda, kalan insanlar kazananı bulmak için hala birbirleriyle yüzleşmek zorundadır. Oyunda gösterilen taktik unsurun yanı sıra size 2 farklı harita verecektir. Haritaya bağlı olarak, alışkın olduğunuz oyun tarzını daha kolay kullanabileceğiniz ana hatlarıyla belirteceksiniz.


Pixel Gun 3D Hile Apk


Bu oyun, günümüzün en sıcak trendi olan Pixel 3D formatını kullanıyor. Minecraft oyunlarının da bu tür grafikleri kullandığını hemen hayal edebilirsiniz. Ancak hayranları tatmin edecek benzersiz deneyimler sunmak için her şey farklı olacak. İlk olarak, oyunun birçok farklı ekipman ve fikstürle getirdiği çeşitli tasarımlardan bahsetmemiz gerekiyor. Aslında bu, dünyayı yaratmak için küpü kullanan bir tasarım tarzıdır, pikselleri değil. Dolayısıyla bu oyun da son derece yüksek bir çözünürlük kullanıyor. Ek olarak, bu grafiğin kullanımıyla, yayıncı Minecraft'ın oyun tarzına da dahil oldu. Bu sayede birçok yeni oyun stili yaratıyor. Güncellemeler ayrıca oyunculara Minecraft'tan daha az olmayan geniş ve çeşitli bir dünya yaratmaya yardımcı olacak çeşitli çalışmalar ve farklı silahlar verecek.


Pixel Gun 3D APK DAYI


Bu oyunun oyunculara verdiği farklı bir deneyim, diğer oyuncularla bir takım oluşturmanıza izin vermesidir. Pixel Gun 3D bu takıma klan diyor. Bir klanda hizmet veren oyuncular, bir kale oluşturmak için sahip oldukları tüm kaynakları kullanmaya çalışacaklar. Klan Kaleleri modu, oyuncuların farklı takımlara katılmalarına ve birlikte inşa ettikleri kaleyi korumalarına izin verir. Ancak savunmak yeterli değilse, nihai zaferi kazanmak için düşmanın kalesini yok etmenin bir yolunu bulmalısınız.


Pixel Gun 3D APK para ve Elmas Hilesi


İnternetiniz yoksa zombilerle mücadeleye katılabilirsiniz. Buradaki sorun, bu savaşların çoğunun oyuncular için daha fazla zorluk getirmesidir. Çünkü siz ve önceden programlanmış botlar arasındaki eşleşmelerdir. Ne kadar uzun savaşırsanız, seviye o kadar yüksek, meydan okuma o kadar zor olur. Oyun 2021 yılının güncellemesini aldı ve sitemizde yayınlandı.


Pixel Gun 3D APK -- PARA ve elmas Hilesi son sürüm


Ayrıca, beğeninize göre seçebileceğiniz 11'den fazla farklı mod olacak. Deathmatch, savaşın daha yoğun olduğu yer olacak. Bu savaşlardaki kurallar, oyuncuları rakiplerine karşı avantaj elde etmek için savaşlar yapmaya zorlayacaktır. Arena, Co-op Survival, Campaign,… Ve diğer birçok mod, ilgilenen oyunculara eklenmiştir. Bu sayede Pixel Gun 3D, tüm dünyadaki oyuncuların popülaritesini korumuştur.


Pixel Gun 3D İndir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie Gunship Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar