FROM THE SEA Para Hileli MOD APK [v2.0.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
FROM THE SEA Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 1 FROM THE SEA Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 2 FROM THE SEA Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 3 FROM THE SEA Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 4 FROM THE SEA Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 5 FROM THE SEA Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 6

FROM THE SEA Para Hileli MOD APK [2.0.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Spratly Adaları'nda Gezinme Özgürlüğüne Katılın!


FROM THE SEA 2.0.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Dünya savaşları her zaman geliştiricilerin telefonda oyun yaratma teması olarak almaları gereken bir konudur. Havadaki, karadaki veya takımadadaki savaşlar, herkesi cezbeden şeydir. Bugün sizlere heyecan verici bir deniz savaşı oyununu tanıtacağım. FROM THE SEA, oyunculara takımadaların navigasyonuna dahil olma, Kuzey Kore'de ağır nükleer silahlar geliştirme ve nihayetinde Orta Doğu'da teröre karşı savaşı kazanma hissi veriyor. Yukarıdaki duyguları getiren bir oyun arıyorsanız, bu oyun kaçırmamanız gereken bir şey.


FROM THE SEA v2.0.7 MOD APK


FROM THE SEA, oyun geliştiricisi MASILGAMES tarafından üretilen bir oyundur. Herkesin oyunları çok olumlu bir şekilde destekleniyor ve takdir ediliyor. Bu oyunu her yerde, otobüste, iş yerindeki molalarda veya ders çalışırken oynayabilirsiniz. Oyun, oyunculara gerçekten harika bir oyunla eğlence ve rahatlık sağlıyor. Çok güzel kan savaşı grafiklerine sahip olduğu için bu oyunu kesinlikle çok seveceksiniz. Oyun, tüm oyuncular için çekici olan aksiyon türü olan havadaki savaşı simüle ediyor. Görev başındaki kokpitteki gerginlik, havayı her zamankinden daha güçlü hale getiriyor. Uygulama birden çok platformda geliştirilmiştir; bu oyunu telefonunuzda, tabletinizde oynayabilirsiniz.


FROM THE SEA 2.0.7 Para Hile Apk


FROM THE SEA gelen oyunda, karşı ordular arasında hava savaşına hizmet eden uçakları kontrol eden bir hava kuvvetleri askeri rolünü oynayacaksınız. Uçaklar son derece gelişmiş ekipmanlarla üretilmektedir. Havada ürkütücü bir hızda yavaşça gezinebilir. Savaşmak için tüm tehlikeli araziyi geçin ve beklemeyeceğiniz korkunç bir yıkım var. Verilen görevleri tamamlamanın baskısıyla başa çıkmalısınız. Oyuna geldiğinizde, teatral ve stresli bir dünyaya girmek gibi hissediyorsunuz, ancak daha sonra oyunu fethederken neşe hissedeceksiniz.


FROM THE SEA Elmas Hilesi


Bu oyunla, takımadalar, Kore ve Orta Doğu'da küresel ölçekte gerçekçi bir savaş deneyimi yaşayacaksınız. Ayrıca derin okyanus veya fırtınalı çöller veya dağlar gibi zorlu arazilerin çoğunu deneyimleme fırsatınız da var… bir şekilde üs çatışması fraksiyonunu yok edin. Bir düşmanın denizaltı üssünü yok etmek için torpillenmiş bir denizaltı kullanmak mümkündür. Veya düşman barınaklarını ve savaş gemilerini yok etmek için bombalar kullanın. Ayrıca, düşman savaşçılarını veya helikopterleri havadan havaya füzelerle vurmanız en iyisidir. Son olarak, düşmanın zeminini düzleştirmek için bir tank veya havadan yere füze kullanabilirsiniz.


From the sea APK Dayı


FROM THE SEA, en güncel silahlı ateşi ve silahlı savaşı yeniden yaratıyor. Oyun, oyuncuların oyunu oynamasına yardımcı olacak birçok özelliğe sahiptir. Oyunun cephaneliği çok büyük. Gerçekleştirilecek görevler var ve her görev için, AIM, AGM, akıllı bomba gibi uygun bir nükleer silah seçiyorsunuz… Oyun haritası, dağlar, çöller, okyanus gibi her türlü tehlikeli arazilerle büyük ve zengindir.


From the sea apk hile indir


Oyun, gerçekçi kalkış ve iniş efektleriyle son derece harika ve uçakları değiştirmenin yolu da her görev için benzersiz ve yeni. Oyunda bir uçak gemisi ve tüm Vietnam bayraklı bir filo var. Oyun, oyuncunun savaşma isteğini motive etmek için canlı efektler ve dramatik grafikler ve ses kullanır. Şimdi oyunla, başa çıkmanız, acımasız Kuzey Kore nükleer silah geliştirme programını durdurmanız ve Orta Doğu'da terörle savaşmanız için birçok göreviniz olacak. Ve oyunun Vietnamlı kardeşlerimizin Spratly Adaları'ndaki navigasyon özgürlüğünü de koruduğu için gurur duyuyoruz.


From the sea Hile Apk


FROM THE SEA oyun tamamen ücretsiz çevrimdışı oyun özelliği ile internet olmadan herkes için uygun olan bu oyuna katılabilir. Herkes için harika bir uçak ve silah dövüş oyunu. Lütfen kendi dövüş stratejinizi oluşturun. Dövüşçünüzü, duman ve mermilerle dolu ateşli savaşlarda elinden gelenin en iyisini yapacak şekilde geliştirmeye başlayın - rakiplerinizi alt etmek için muharebe arazisinin ve irtifanın yeterli kullanımı. A-4, A-6, SU-25 gibi dövüşçüler arasından seçim yapabileceğiniz inanılmaz derecede çeşitlilik var… Ses ve grafikler her milimetre için doğrudur ve oyuncuya bunun gerçek bir savaş olduğunu hissettirir. Kendinize meydan okumak, görevi tamamladıktan sonra sıralamanızı görmek ve daha da önemlisi, verilen görevleri tamamlarken harika ödüller bulmak için bu nihai oyuna katılın. Zirveye çıkalım ve dünyanın her yerinden arkadaşlarla rekabet edelim.


FROM THE SEA İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Virtual Families 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar