Bhop Pro Para Hileli MOD APK [v2.2.5]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Bhop Pro Para Hileli MOD APK [v2.2.5] 1 Bhop Pro Para Hileli MOD APK [v2.2.5] 2 Bhop Pro Para Hileli MOD APK [v2.2.5] 3 Bhop Pro Para Hileli MOD APK [v2.2.5] 4 Bhop Pro Para Hileli MOD APK [v2.2.5] 5 Bhop Pro Para Hileli MOD APK [v2.2.5] 6

Bhop Pro Para Hileli MOD APK [2.2.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Başarılı tavşan atlamaları yapabilmek için sürekli sağa veya sola dönmeli ve aynı anda senkronize zıplamalısınız.


Bhop Pro 2.2.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Oyuncuların bulabileceği bunny hop deneyimi Bhop Pro'da tamamen etkileyici hale getirildi. Oyuncular, farklı zorluklarla seviyelerin üstesinden gelmek için bu beceriyi öğrenmek ve geliştirmek için zaman harcayacaklar. Bu nedenle, oyuncular birçok heyecan verici ödülün ve oyuncuları bekleyen engebeli arazilerle sürekli güncellenen yeni ortamların kilidini açabilir.


Bhop Pro v2.2.5 MOD APK


Oyuncular, Bhop pro dünyasında bunny hop yapma hissini yaşayacaklar. Basit bir tasarıma sahip, ancak çeşitli özelliklere sahip bir dünyadır. Böylece her ortam size üstesinden gelmeniz gereken zorluklarla birlikte yeni deneyimler getirecektir. Ek olarak, bazı durumlarda oyuncunun tarafında heyecan verici ve dikkatli seviyeler aracılığıyla becerilerinizi geliştirmek için zaman harcayacaksınız.


Bhop Pro Para Hilesi


Bhop Pro'u deneyimlemeye başladığınızda, oyuncunun seviyenin sonundaki nihai hedefe ulaşması zaman alacaktır. Oyuncular, yalnızca iki düğmeyle kontrol ile FPS atış oyunlarının perspektifini yaşayacaklar: bir joystick ve harita üzerinde farklı yerlere gidebilmeniz için bir atlama düğmesi. Küçük bir bıçakla donatılmış olsanız da, bu oyunu etkilemiyor çünkü düşmanları alt etmeyeceksiniz, sadece tavşan zıplamanızı geliştirmeye çalışıyorsunuz.


Bhop pro apk : oyun indir Club


Bhop pro'da oyuncu karakteri kontrol edecek ve düşmeden ulaşabileceğiniz alanlar arasında hareket etmeye çalışacak. İşlem, nihai konuma ulaşılana kadar kesintisiz olarak devam edecektir. Aynı zamanda bunny hop söz konusu olduğunda, bazı ortamlar oyunculara belirli korkular getirdiği için zorlu eğlence zamanları yaşayacaksınız. Böylece uygulamayı her farklı alana uyarlamak için karakteri kontrol etmek ve pratik yapmak için zaman harcayacaksınız.


Bhop pro apk indir


Ortamda gidebileceğiniz alanlar veya şekiller olacak ve bunlar düz veya üzerinde durabileceğiniz bir çatı gibi olabilir. Zıplama sırasında, mükemmel bir şekilde yere inmek ve güvenli alandan düşmekten kaçınmak için karakterin yolunu bulacaksınız. Ayrıca başarısız olursanız yine bölüme tekrar başlayabilirsiniz ve bazı bölümlerde online savaş odalarında tek başınıza değil diğer oyuncularla birlikte oynayacaksınız. Bir grup karakter ve birlikte tek seferlik bir ayrılış olacak. Bu, benzersiz becerilere sahip olacakları için aynı ilerlemeye sahip olacakları anlamına gelmez. Böylece, seviyedeki farklı arazilerde nasıl gezineceklerini anlayan çok yetenekli oyuncuların alanlar arasında hızla hareket ettiğini görebilirsiniz. Birçok farklı seviyeyi deneyimlediğinizde ve hareketleri doğru bir şekilde yaptığınızda ve çok fazla baskı yapmamanız gerektiğinde bunu da yapabileceksiniz.


Bhop pro apk hız hilesi


Yukarıda bahsedildiği gibi, bu oyundaki seviyelerin hepsi farklı özelliklere ve araziye sahiptir ve oyuncular için mükemmel bir meydan okuma olacaktır. Bu oyunu oynarken fark etmeniz gereken bir özellik ise kapalı bir alanda bazı bölümlerin olacağı ve karşınıza çıkan alanlar arasında hareket etmeniz gerektiğidir. Aynı zamanda oyun sırasında havada asılı kalan ve araziler arası mesafenin oldukça uzun olduğu, zıplamanızı ve isabetli bir şekilde inmenizi gerektiren ortamları da deneyimleyebilirsiniz. Yukarıdaki faktörlerden, Bhop pro'nun oyunculara getirdiği zorluğu görebilirsiniz, ancak yine de bazı heyecan verici şeyler var. Oyuncular, elde ettikleri ortamları fethetmek ve istedikleri sonuçları elde etmek için zaman harcayacaklar. Spesifik olarak, herkes diğer oyunculara karşı en iyi sonuçları elde etmek ister ve oyunun sürümleri aracılığıyla güncellenen yeni ortamlarda zorluklar arayacaktır.


Bhop pro apk 2022


Bıçak bu oyunda çalışmasa da oyuncular bunu göz ardı edemeyecekleri bir dekorasyon olarak göreceklerdir. Bhop pro'da oyuncular, FPS oyunlarındakine benzer birçok farklı bıçak tasarımı bulabilirler. Ayrıca her yeni bıçak, kullanıcıya benzersiz bir deneyim getiriyor ve maça başlamak için doğru olanı seçecek. Oyuncular yeni bir bıçağa sahip olma şansı için farklı sandıklar açabilirler.


Bhop pro hile apk


Oyun sırasında oyuncular, oyuncuların FPS başlıklarına benzer şekilde elde edebilecekleri bir sıralama sistemi bulacaklar. Puan kazanmak ve sıralamalarını yükseltmek için birçok farklı maçtan geçecekler. Oyuncuları bu oyunun seviyelerine katılmaya ve diğer oyuncularla rekabet etmeye motive edecek faktörlerden birinin bu olduğu söylenebilir. Yani, basit bir oyun yolu ile oyuncular keyifli vakit geçirecekler.


Bhop Pro indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Knighthood APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar