Knighthood Mega Hileli MOD APK [v1.11.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Knighthood Mega Hileli MOD APK [v1.11.1] 1 Knighthood Mega Hileli MOD APK [v1.11.1] 2 Knighthood Mega Hileli MOD APK [v1.11.1] 3 Knighthood Mega Hileli MOD APK [v1.11.1] 4 Knighthood Mega Hileli MOD APK [v1.11.1] 5 Knighthood Mega Hileli MOD APK [v1.11.1] 6

Knighthood Mega Hileli MOD APK [1.11.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu yeni rol yapma oyununda, savaşmak ve fethetmek için doğmuş bir Öfke Şövalyesisiniz.


Knighthood 1.11.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. ÇOKLU SALDIRI 1 – 10 [ TAKIMINIZ ]
  3. HER ZAMAN SIRA SİZİN
  4. PVP'DE MODU KAPATIN

Knighthood, geniş bir Fantezi dünyasında bir aksiyon rol yapma oyunudur. Ayrıca, arsa ve oynanışı çok benzersiz ve oyuncular için kolayca ilgileniyor. Bu oyunda oyuncular, kaybettikleri takım arkadaşlarına katılacak ve çetin ve amansız savaşlarda birbirlerine eşlik edecekler. Sadece savaşmak değil, aynı zamanda birlikte kaybedilen zaferi geri kazanmak ve kayıp şövalyelerin geri dönmesi için bir ev inşa etmek.


Knighthood v1.11.1 MOD APK


Oyuncular efsanevi şövalye Edward Drakeson olacak ve onuru ve kaybedilen şeyleri geri almak için sürekli olarak amansız bir şekilde savaşacaklar. Yolculuğu sırasında oyuncu, krallığın ölümüne neden olan kötü düşmanlar ve karanlık güçlerle karşılaşacak. Üçüncü bakış açısıyla, oyuncu Edward'ı düşmandan kaçmak ve saldırmak için çok dikkatli bir şekilde kontrol edecek. Ayrıca Edward, savaşta üstünlük kazanmasını sağlayan özel becerilere de sahipti.


Knighthood Saldırı Hilesi


Knighthood oyununda, Edward savaş sırasında Edward'ın yanında savaşacak olan ruhları çağırma yeteneğine sahip bir güç eldivenine sahiptir. Başka bir deyişle, Edward'ın özel yeteneği, bu ruhları çağırmak ve güçlü saldırıları serbest bırakmak için güçlerini ödünç almaktır. Edward çağırabilmek için en fazla 4 ruh taşıyabilir, her ruhun gücü ve etkileri farklı olacaktır ve yalnızca makul bir zamanda etkinleştirilmelidir.


Knighthood Para Hilesi


Her ruhun farklı dövüş stilleri nedeniyle, bu oyun aynı zamanda biraz taktiksel bir unsura da sahipti. Oyuncuların karşılaştıkları canavarın türüne bağlı olarak, ruhların ve silahların gücünü en iyi şekilde kullanabilmek için ayrı bir strateji geliştirmeleri gerekir. Birçok farklı dövüş stili olduğu için macera sırasında silahlar ve ekipmanlar toplanabilir, bu nedenle ekipman çok çeşitli ve zengindir. Oradan, Edward'ın ekipmanına oyuncunun dövüş stiline göre karar verilecek.  Birçok farklı dövüş stili olduğu için macera sırasında silahlar ve ekipmanlar toplanabilir, bu nedenle ekipman çok çeşitli ve zengindir. Oradan, Edward'ın ekipmanına oyuncunun dövüş stiline göre karar verilecek.


Knighthood Sıra Hilesi


Her ekipmanın belirli bir güç indeksi olacak ve her bir nadirliğe göre sınıflandırılacaklar. Canavar veya patron ne kadar güçlüyse, o kadar kaliteli silahlar düşecek. Oyuncular isterlerse favori ekipmanlarını belirli konumlarda yükseltebilirler. Sadece çekici bir oynanışa sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda bu oyunun da anlamlı ve derin bir hikayesi var. Şövalyelerin üzerine yerleştirilen baskıcı güçler ve yanlış anlaşılmalar tarafından harap edilen bir krallığın hikayesi. Bu hikaye sayesinde oyuncular kayıp eserleri bulacak ve düşmüş şövalyelerle yüzleşecek, ancak hepsi aynı değil. Kesinlikle, hala Edward ile aynı kaderi paylaşan bazı Şövalyeler olacak ve oyuncu onlarla tekrar bir araya gelip krallığını yeniden inşa etmelidir.


Knighthood Hile apk


Rolü MMORPG'lerden bir lonca gibidir, ancak bu sadece şövalyeler içindir. Oyuncular arkadaşlarıyla kendi Şövalyeliklerini inşa edecek, özel görevlerde birbirlerine katılacak veya her maceradan sonra sohbet edecekler. Sadece bu da değil, Şövalyelik aracılığıyla oyuncular büyüleyici PvP savaşlarına katılabilir ve değerli ödüller için rekabet edebilir. Tıpkı lonca gibi, oyuncu sürekli olarak onu kurar ve güçlendirirse, faydaları daha güçlü olur ve birçok özel özelliğe erişim sağlar. Şövalyelik veya yüksek seviyeli bir klon arasındaki savaş gibi özellikler, yalnızca gerçek güce sahip belirli Şövalyeler içindir.


Knighthood'u İndirin (MOD, Çoklu Saldırı Hilesi)


Bir önceki android oyun World Conqueror 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar