Wild Castle TD Mega Hileli MOD APK [v1.21.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Wild Castle TD Mega Hileli MOD APK [v1.21.3] 1 Wild Castle TD Mega Hileli MOD APK [v1.21.3] 2 Wild Castle TD Mega Hileli MOD APK [v1.21.3] 3 Wild Castle TD Mega Hileli MOD APK [v1.21.3] 4 Wild Castle TD Mega Hileli MOD APK [v1.21.3] 5 Wild Castle TD Mega Hileli MOD APK [v1.21.3] 6

Wild Castle TD Mega Hileli MOD APK [1.21.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kule savunması (TD) ve destansı kahramanlar (RPG) ile 2021'de yeni bağımlılık yapan gündelik savunma oyunu. Hazırlan ve savunmanı planla!


Wild Castle TD 1.21.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu
  2. Maksimum Mana Hilesi
Tüm harika özelliklere sahip tamamen yeni bir kule savunma deneyimi Wild Castle TD'de bulunabilir. Daha ilginç mekanikler görecek ve bölgenizi düşmanlardan ve patronlardan gelen saldırılara karşı savunacaksınız. Ayrıca sahip olduğunuz güç, isteklerinize bağlı olarak geliştirilecek ve hepsi düşmana karşı sağlam bir savunma oluşturacaktır.


Wild Castle TD v1.21.3 MOD APK


Oyuncular, Wild Castle TD'de üç temel kahramanla bir kalenin sahibi olacaklar, ancak ne yazık ki bu kaleye her zaman canavar düşmanları saldırıyor. Yani karşınıza çıkabilecek düşmanları alt etmek için daha fazla birlik kurarak onu korumaya çalışacaksınız. Ayrıca, diğer kule savunma oyunlarına göre bazı bölümlerde hızlıca tanıyacağınız başka özelliklere de sahiptir.


Wild Castle Hile Apk Android Oyun Club


Kendinize, üç temel kahramana ve ekranın altına yerleştirilmiş bir kaleye sahipsiniz ve düşmanlar yukarıdan aşağıya doğru hareket edecek. Aynı zamanda yeni binalar inşa etme veya daha fazla kahraman toplama seçeneğiniz olacak ancak bunun için belirli bir miktar para gerekecek ve bunu oyunun başında yapamıyorsunuz. Bu nedenle, seviyeyi kazanmak için yetenekler bölümünde mevcut birimleri ve pasif becerileri yükseltmeye odaklanacaksınız.


Wild Castle Para Hilesi


Bu oyunu deneyimlediğinizde, kahramanlar elde ettiğiniz ilk güçtür. Bir wave'i tamamladıktan sonra size iki özel seçenek sunulur. Örneğin, ikinci dalgada Kale yükseltmeleri veya ek Okçular alacaksınız. İlk yükseltme için kalenin istatistiklerinin arttığını fark edeceksiniz ve bu, düşman saldırılarına karşı daha uzun süre hayatta kalmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda, Okçular, düşmanlara uzun mesafeden saldırmanıza yardımcı olacak ek bir güç olacaktır.


Wild Castle Hile Apk Sınırsız Altın hilesi


Wild Castle TD'deki her dalganın belirli miktarda düşmanı vardır ve o dalganın sonunu gösteren beyaz bir çubuk göreceksiniz. Bu, beyaz çubuk kayboldukça daha güçlü düşmanların yavaş yavaş ortaya çıkacağı anlamına gelir. Yani bu oyunda daha güçlü düşmanlarla karşılaşacaksınız ve sadece 3-4 saldırı ile tüm sağlığınızı kaybedecek ve mağlup olacaksınız. Düşmanın ilerlemesini birçok farklı şekilde durdurmanın yollarını bulmaya çalışacaksınız.


Wild Castle TD Hile Apk


Kahramanlar, düşmanın kalenize doğru ilerlemesini durdurmak için sürekli saldıracak. Ayrıca, bazı durumlarda, üstlerindeki çubuk tamamen şarj olduğunda her karakterin becerilerinin hazır olduğunu görebilirsiniz. Ancak yine de ilgilenmeniz gereken bir faktör var: kalenin sağlayabileceği mana. Savaşta doğru kararları vermek için becerileri kullanırken her kahramanın mana maliyetini bilmeniz gerekecek. Wild Castle TD'de gittikçe daha fazla düşman öldürdükçe belirli bir miktarda deneyim kazanacaksınız ve seviye atlayana kadar artmaya devam ediyor. Seviye atladığınızdaki avantaj, binalar inşa etmek veya kahramanlar eklemek için yeni kutularla birlikte bir beceri puanı kazanmanızdır. Yani oyun ekranında birçok farklı düşmanı alt ettiğinizde seviyeyi yükseltmek bir zorunluluk ve aşikar. Ayrıca, beceri puanları aldığınızda, beceriyi uygun şekilde seçin.


Wild Castle TD Apk indir


Ekranın sağ tarafında, Yetenekler bölümündeki becerileri yükseltmek için bazı sinyaller içeren mor bir pot göreceksiniz. Bu bölümde, artırabileceğiniz birçok beceri olacak ve düşmana karşı verilen savaşın güç, kazandığınız parayı artırma veya bazen daha fazla deneyim kazanma gibi birçok yönünü etkileyecek. Wild Castle TD'de her farklı savaştan sonra alabileceğiniz mücevherler ve altın paralar olan iki kaynağa dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca, her maçtan sonra iki seçim seçerek, bir öğeyi birden çok kez yükseltebileceksiniz. Başka bir deyişle, paranız kaldıysa, düşmanları alt etmek için kaleye daha fazla okçu eklemek gibi ihtiyacınız olan öğeye yükseltmeye devam edebilirsiniz. Bir sonraki dalgaya başlamadan önce gerekli yükseltmeleri hazırlamanız için bir dinlenme süresi vardır.


Wild Castle TD Taktik


İlginizi çekecek bir diğer unsur ise kullanabileceğiniz kahramanların gücü. Spesifik olarak, parayı güçlerini yükseltmek için kullanacaksınız ve ayrıca belirli bir miktar altına mal oluyor. Ek olarak, kahramanları sınıflarının yeni bir şubesine yükseltmek için mücevherler kullanılacaktır. Bu oyun, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ilgilenmeniz ve yükseltmeniz gereken farklı dallara sahip birçok kahramana sahiptir.


Wild Castle TD indir (MOD, Tanrı Modu / Mana Hilesi)


Bir önceki android oyun RollerCoaster Tycoon Puzzle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar