Sniper Master City Hunter Para Hileli MOD APK [v1.6.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Sniper Master City Hunter Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 1 Sniper Master City Hunter Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 2 Sniper Master City Hunter Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 3 Sniper Master City Hunter Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 4 Sniper Master City Hunter Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 5 Sniper Master City Hunter Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 6

Sniper Master City Hunter Para Hileli MOD APK [1.6.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ücretsiz bir çok oyunculu FPS oyunudur.


Sniper Master City Hunter 1.6.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Oyunu oynarken interneti kapatın.
Keskin nişancı rolü, Sniper Master City Hunter'da oyuncuların silahlarıyla gerekli sayıda düşmanı alt edeceği heyecan verici bir şekilde yeniden canlandırılıyor . Aynı zamanda oyuncuların becerilerini test etmeleri için çeşitli görevler de bulabilirsiniz. Bu oyundaki ödüllerin sayısı da tamamen çeşitlidir ve bu parayı harcayabileceğiniz birçok farklı silah ve aksesuar bulacaksınız.


Sniper Master City Hunter v1.6.0 MOD APK


Keskin nişancı, bu shooter oyunlarının herhangi birinde bulabileceğiniz bir silahtır ve yine Sniper Master City Hunter oyununda ortaya çıkar ve aynı zamanda bu oyunda oyuncunun başlangıç ​​silahıdır. Özellikle, adalet düşmanlarını yenmek için atış becerilerinizi kullanmak için basit bir göreve sahip bir keskin nişancı olacaksınız. Bu tür düşmanlar, oyunda bulabileceğiniz tamamen çeşitlidir ve öldürme sayısı da oyunun seviyesine göre değişir.


Sniper Master City Hunter Para Hilesi


Oyuncular oyunda bir binada görünecek ve kendilerine bir silaha sahip olacaklar: bir keskin nişancı. Oyunda çok fazla hareket etmenize gerek kalmayacak çünkü tek bir yerde kalıp diğer rakipleri yenmeniz gerekiyor. Aynı zamanda düşmanla aranızdaki mesafeye göre silahın yakınlaştırma seviyesini manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Oradan, onları tek atışta yenmeye çalışacak ve oyunda tamamen etkileyici ödüller almak için seviye hedefini tamamlayacaksınız.


Sniper Master City Hunter apk hile


Eğitim seviyesini tamamladığınızda, haritada görünen diğer aşamalara başlayacaksınız. Günlük görevler, kampanya görevleri ve daha pek çok farklı görev türü vardır. Harekât görevine tıkladığınızda, başlamadan önce seviye ile ilgili bilgilere bakmanız gerekecek. Bu, doğru silaha sahip olmanızı ve seviyeyi tamamlamak için yapmanız gerekenleri sağlar. Bazen sadece bir düşmanı alt etmekle kalmaz, aynı zamanda birini korursunuz.


Sniper Master City Hunter Apk indir


Bu yüzden bölümü mükemmel bir şekilde tamamlamanız gerekecek ve tabii ki oyundaki performansınız mükemmelse ödülleriniz de artacaktır. Örneğin düşmanları vesikalık bir şekilde vurduğunuzda ekstra para kazanacaksınız. Aynı zamanda oyunda yendiğiniz karakterler de ayakta durmuyor; hareket edecekler veya birine saldıracaklar. Bu yüzden doğru nişan alın çünkü bazı topların yükleme süreleri oldukça uzun.


Sniper Master City Hunter Silah Hilesi


Seviye bilgilerini doğru bir şekilde tamamlamak için gözlemlemenin yanı sıra, iki önemli faktöre daha dikkat etmeniz gerekir. Oyunda kullandığınız silahın türü de oldukça önemlidir ve oyunun adı keskin nişancı ile ilgili olsa da sadece tek bir silah türü yaşamayacaksınız. Bu nedenle, çeşitli silahlarınız olduğunda, ortamın gerektirdiği türü seçin ve bu, görevi daha iyi tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, hasarı da bir sorundur.


Sniper Master City Hunter Son Sürüm


Sniper Master'da oyuncuların silahın verdiği hasarı önemsemeleri gerekiyor çünkü bu sizin ulaşmanız gereken standart. Yeterli hasarı olmayan bir düşmanı vurursanız, hemen öldürülmeleri mümkün olmayacaktır. Aynı zamanda, çok para kazanmak da bu amaca hizmet eder, bu nedenle oyunun gereksinimlerine bağlı olarak yükseltme seçeneklerini optimize edin. Yükseltme bölümünde, yükseltmeniz gereken öğe olan Öner bölümünü de bulabilirsiniz.


Sniper Master City Hunter indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman Battle 2 Empires War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar