Zombie Gunship Survival Mermi Hileli MOD APK [v1.6.71]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Gunship Survival Mermi Hileli MOD APK [v1.6.71] 1 Zombie Gunship Survival Mermi Hileli MOD APK [v1.6.71] 2 Zombie Gunship Survival Mermi Hileli MOD APK [v1.6.71] 3 Zombie Gunship Survival Mermi Hileli MOD APK [v1.6.71] 4 Zombie Gunship Survival Mermi Hileli MOD APK [v1.6.71] 5 Zombie Gunship Survival Mermi Hileli MOD APK [v1.6.71] 6

Zombie Gunship Survival Mermi Hileli MOD APK [1.6.71] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünya çok büyük bir savaş ile mücadele ediyor ve bu savaşta galip olmanın bazı yöntemleri var.


Zombie Gunship Survival 1.6.71 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız mermi hilesi
  2. Aşırı ısınma yok


Zombie Gunship Survival Mermi Hilesi


Zombie Gunship Survival
oyununa katılın ve dünyanın en tehlikeli kampanyasına hazır olmanız, tüm zombileri öldürmek için uçakları ve diğer birçok silahı kullanmanız, hayatta kalanlara barış getirmeniz gerekiyor. Her gün onlarca başlık ve en azından Zombie temasına dayalı bir oyun yayınlanıyor. Bu, insanlar ve bu hayali canavar arasındaki savaşın sıcaklığını kanıtlıyor. Bir çocuk her serbest bırakıldığında, dünyanın dört bir yanından birçok oyuncunun dikkatini hemen çekecektir. Aslında, en sevdiğiniz ürünlerin neredeyse tamamını bulmak için Google Play'de Zombie'yi aradığınızda çok daha kolay.


Zombie Gunship Survival v1.6.71 MOD APK


Bu tür popülerlik nedeniyle, üreticilere, ürünün satışları nedeniyle neredeyse bir bilet garantisi verilmektedir. Ancak çok fazla rakip olduğunda tehlikeli bir oyun haline gelir. Bu yüzden zombi temasını uygulamak için yeni oyun bağlamları ve mekanizmaları yaratmak için beyinlerini kullanmak zorunda kalacaklar. Ancak o zaman pazar güçlü rakipler ve önemli yatırımlarla rekabet edebilir. Zombie Gunship Survival, bu yıl piyasaya sürülen ancak yaratıcılığı sayesinde büyük başarılara imza atan yeni bir üründür. Oyuncuların bir milyondan fazla indirilmesiyle, bu oyunun kalitesiyle test garanti edilebilir.Zombie Gunship Survival Altın Hilesi


Yalnızca iki sanal anahtardan oluşan minimalist bir kontrol sistemi ile oyuncu, bir uçağı kontrol edebilir ve yer altında hareket eden zombileri yok edebilir. Silahları farklı zombilerle yüzleşecek şekilde değiştirmek istediğinizde, hedef kutusuna girmeniz ve ateş etmeniz gerekecek, sadece ekranın sol tarafında bulunan düğmelere tıklayın. Her savaş çok uzun sürmeyecek, oyunun başlangıcından tüm zombiler haritada olana kadar sadece birkaç dakika.


Zombie Gunship Survival Hile Apk


Oyuncular oyuna katılırken insanları korumak için ellerinden gelenin en iyisini yapmalı, zombilerin hayatta kalması için, insanların hayal ettiği bir dünya vizyonu yaratıyorlar. Siz sadece bir savaş pilotu değil, aynı zamanda bir komutan, savaşa katılmak için zombileri öldürebilen bir sihirdiniz. Savaşçıların hayatlarının nasıl sürdürüleceği iyiye ihtiyaç duyar. Ayrıca insanların savaşıp yaşayamamasına verilen değerli kaynaklardan üsler inşa etmek de önemlidir.


Zombie Gunship Survival APK -- PARA hilesi


Oyuncular, dövüşçülerinden sürekli olarak yoğun atış eğitimi almalıdır. Daha sonra, Zombiler çok daha güçlü olacak, böylece oyuncular hasarı artırmak için daha güçlü silahlar ve silahlar toplayabilecekler. Gözleriniz ve Yargınız aynı zamanda Zombileri yok etmek için kullanılan en tehlikeli silahtır. Her savaştan sonra alacağınız miktar, savaş ortamına ve öldürdüğünüz düşman sayısına bağlıdır. Cehennem kapısından hızlı bir şekilde çıkacaklar. Oyuncular, onları olabildiğince çabuk yok etmenin yollarını bulmalıdır.


Zombie Gunship Survival İndir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun FIFA Futbol APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar