The Escapists 2 Pocket Breakout Para Hileli MOD APK [v1.10.681181]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Escapists 2 Pocket Breakout Para Hileli MOD APK [v1.10.681181] 1 The Escapists 2 Pocket Breakout Para Hileli MOD APK [v1.10.681181] 2 The Escapists 2 Pocket Breakout Para Hileli MOD APK [v1.10.681181] 3 The Escapists 2 Pocket Breakout Para Hileli MOD APK [v1.10.681181] 4 The Escapists 2 Pocket Breakout Para Hileli MOD APK [v1.10.681181] 5 The Escapists 2 Pocket Breakout Para Hileli MOD APK [v1.10.681181] 6

The Escapists 2 Pocket Breakout Para Hileli MOD APK [1.10.681181] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. U.S.S. olarak yeni bir hapishane güncellemesine hazır olun.


The Escapists 2 1.10.681181 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız enerji hilesi
  3. Sınırsız para hilesi

Oyun Full Sürümdür. 47.99 TL olan bu oyun bedava

The Escapists 2
, tehlikeli suçluların tutulduğu bir yer olduğunda burada asla rahat değildir. Yine de çok yetersiz çünkü sesi olmayan masum insanların da yeri. Ya masum bir insansanız, ama biri haksız bir cinayetle suçlanıp idam edilseydiniz? Elbette haksız ve öfkeli olacaksınız, değil mi? Öyleyse bu oyunla kaçalım. Bu, masum insanlarla kaçabilmek için en son strateji oyunudur ve aynı zamanda The Escapists 1'in başarısının bir devamıdır. Haydi keşfedelim, deneyimleyelim ve kaçıp kurtulamayacağımızı görelim.


The Escapists 2 v1.10.681181 MOD APK


The Escapists 2'de oyuncular, dünyanın en katı hapishanesinde hapsedilen mahkumlar olmak için enkarne olacaklar. Hikaye, geçmişte, şehirde bir gangster çetesi için çalışmayı reddettiğinizde, sizden sonuna kadar intikam almaya çalıştıkları ve bu insanların size getirdiği sonuçların cinayetten ölüm cezası almasıdır. masum olsan bile. 


The Escapists 2 Para Hilesi


Bu, bir hapishaneden kaçmak anlamına gelmeyen eğlenceli, eğlenceli, zorlu bir sandbox strateji deneyimidir. Yüzlerce özelleştirme seçeneğiyle kendi eşeğinizi yaratın, tek başınıza gidin veya yerel çok oyunculu modda nihai kaçış için en fazla 3 arkadaşınızla plan yapın! Ama bu kaçış tamamen faydalıdır çünkü eğer günah yoksa, neden bu cehennemde ölmek zorunda kalsın ki?


The Escapists 2 Enerji Hilesi


Yani asıl göreviniz, ölüm cezanızın infaz edildiği günden önce bu yerden kaçmanın bir yolunu bulmak. Ancak bu kaçış planı basit değildir; her zaman sıraya girme, yemek yeme, katılım, çalışma, egzersiz yapma gibi cezaevinin katı kurallarına ve genel faaliyetlerine uymak zorundasınız. The escapist 2 apk Dayı oyununda mahkumlar her zaman size ve diğer mahkumlara dikkat edeceklerdir. Bu nedenle, size bakarken bakışlarını görmezden gelmelerine izin vermek normaldir.


The Escapist 2 apk hilesiz


Hapishanede, gardiyanlar her zaman sıkı bir gözetim altındadır ve her birine farklı bir görev verirler; Muhafızlar tarafından verilen görevleri yaptığınızda cömert bonuslar da alacaksınız. Aynı zamanda görevleri oynayıp para aldığınızda da iyi ilişkiler kuruyor ve böylece 3'lü bir grup oluşturuyor ve birlikte mükemmel kaçış planları oluşturuyorsunuz. Ancak, devam etmeden önce planınızı başka birinin bilmesine izin vermemek en iyisidir. Üç kişinin birlikte çalışarak ve gardiyanların fark etmemesi için kendi işaretlerini söyleyerek birbirleriyle tartışmaları gerekiyordu.


The escapist 2 apk 2021


Zaman kazanmanız gerekir; Normal aktivitelere katılmanın yanı sıra, biraz boş zamanınız var, bunu tüm hapishanenin arazisini keşfetmek, kapıları, çatıdaki gizli evleri ve tünelleri aramak için kullanın ve planı başarıya doğru bir adıma dönüştürmeye yardımcı olun. Tünel kazmanıza veya çatıyı demirle kesmenize yardımcı olmak için sahip olduğunuz araçlardan yararlanabilirsiniz… Hem basit hem de akıllıca talimatlar vermeniz tavsiye edilir, böylece başkaları kazabileceğinizi düşünmez. Boru bu şekilde geçirilir.


The Escapists 2 apk indir


Tüm bakışları üzerine çekmek için yaratılan tüm yeni özelliklere sahip bağımlılık yapan bir hapishane simülasyon oyunu, bağımsız sanal alanların çılgınlığı ile özenle seçilmiş 13 hapishane. Görevi yerine getirdiğinizde gardiyanların size ödediği para, daha sonra satın almak, ticaret yapmak ve düzinelerce el yapımı kombinasyon oluşturmak için gereken eşyaları elde etme yolunuzu yenmek için kullanın Kaçış desteğinize sürüklenebilir, küçük bir sopa;… Sağlığı egzersiz yapmak için zaman yaratmak, bu görevi yerine getirmek için sağlam bir vücudu dönüştürmek.


The Escapists 2 Hile Apk


Harita sayısı ve oyun modları diğer oyunlara göre daha zengindir. Her biri benzersiz özelliklere ve farklı mimari yapılara sahip, en kolay, en hızlı ve en hızlı çıkış yolunu bulmak için onu kullanmanızı gerektiren, keşfetmeniz için 13 hapishane var. Bunun bizi iyi koruyan doğru bir davranış olduğuna ve kötü olmadığına inanıyoruz çünkü bizler kendilerini cehenneme satmayı kabul etmeyen ve hayatı özgürce yaşamak isteyen masum insanlarız. Ayrıca oyunun yeniliğini, heyecanını ve çekiciliğini keşfedelim. Size her zamankinden daha keyifli bir deneyim sunmayı vaat ediyor. Birlikte savaşın ve etkili kaçışı tamamlamanın akıllıca yollarını bulun.


The Escapists 2 Pocket Breakout indir (MOD, Sınırsız Enerji / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Survival Games Zombie APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar