High Heels Elmas Hileli MOD APK [v3.6.1]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
High Heels Elmas Hileli MOD APK [v3.6.1] 1 High Heels Elmas Hileli MOD APK [v3.6.1] 2 High Heels Elmas Hileli MOD APK [v3.6.1] 3 High Heels Elmas Hileli MOD APK [v3.6.1] 4 High Heels Elmas Hileli MOD APK [v3.6.1] 5 High Heels Elmas Hileli MOD APK [v3.6.1] 6 High Heels Elmas Hileli MOD APK [v3.6.1] 7

High Heels Elmas Hileli MOD APK [3.6.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hızlı koşmaya başlamak için sağa veya sola kaydırın.


High Heels 3.6.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Elmas Hilesi. +100.000 Elmas
  3. Reklamsız
  4. Reklamları izlemeden ödüller kazanın
  5. Para Hilesi

High Heels, yüksek topuklularla son podyuma koşma oyunudur. Ne kadar çok topuklu toplarsanız o kadar uzun olursunuz ve yüksek duvarların üzerinden atlamak o kadar kolay olur. Her seviye, oyuncuların keşfetmesini bekleyen farklı engellere sahip olacak.


High Heels v3.6.1 MOD APK


Paletli arazide ayaklarınızı kaydırmanız ve yaymanız gerekir. Yüksek duvarlar için karakter tırmanacaktır. Bir ip üzerinde, oyuncu dengeyi korumanın bir yolunu bulmalı ve yolun sonunda birçok insanın sizi beklediği yüksek platforma doğru hızla koşmalıdır.


High Heels Para Hilesi


High Heels, diğer şeylerin yanı sıra elmas, mücevher ve altın anahtar kazanmak için oyuncuların kutuları açmasına izin verir. Diğer insanların oturduğu yere koşacaksınız ve başarınız için sizi alkışlayacaklar. Yüksek topuklu ayakkabılar, çeşitli tasarım ve renklerde mevcut olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Sonuç olarak, kendi tarzınızı tamamlayan ürünleri arayıp seçebileceksiniz.


High Heels Elmas Hilesi


Oyuncular hızla ilerlemeli ve dik duvar merdivenlerini tırmanmalıdır. Sulu araziyi geçmek için figürün bacaklarını genişçe uzatması gerekir. Daha sonra yüksek ayakkabı giyerken bir ip üzerinde dengede kalmanız gerekecek. Kalabalığın her iki tarafta oturduğu ve size baktığı sahnede şeyinizi çalacaksınız. Figür, yüksek topuklu ayakkabılarla bulutların arasından cesurca yürüdü.


High Heels Level Hilesi


High Heels'de kullanıcılar karakterlerinin kıyafetlerini özelleştirebilir. Üç reklam görüntüleyebilirsiniz: sevimli, yıldız ve kraliçe. Yüzünüzü değiştirebilir, topuklu ayakkabılar ve diğer aksesuarları giyebilirsiniz ve karakteriniz bir yıldız gibi parıldayacaktır. Oyunda oyuncular, çok renkli topuklu ayakkabılar, çizme topuklu ayakkabılar, ışıltılı topuklu ayakkabılar ve gökkuşağı topuklu ayakkabılar dahil olmak üzere çeşitli ayakkabılar arasından seçim yapabilirler.


High Heels Hile Apk


High Heels ile yolunuza çıkan altın anahtarları ve elmasları toplamanız gerekiyor. Ancak üst üste dizilmiş kutular arasında zorlu pozisyonlardalar. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Seni pistten itecekler. Üst üste yığmak için bir sürü topuklu ayakkabı alacaksın ve gökyüzüne doğru adım atabileceksin. Koşunun sonunda bir podyum olacak, her platforma adım atacaksınız ve herkes sizi bir kraliçe gibi alkışlayacak.


High Heels Altın Hilesi


High Heels, karakterin yüksek topuklu ayakkabılarını artırarak bölümün sonuna ulaşmaya yönelik bir oyundur. Topuklarınızı alçak yapmak için zorluklar olacak, bu nedenle oyuncunun bir sürü topuklu alması ve yüksek duvarları atlaması gerekiyor. Zamanında kaçmazsanız, her engel karakterin topuklu ayakkabılarını düşürür. 


High Heels Apk indir


Herkes bu oyunu oynamaktan zevk alır. Her pistin önünde büyük boşluklar olacaktır; Oyuncunun toplaması gereken öğeleri ve yolunuza çıkan engelleri içerir. Oyuncuların, podyumun zirvesine çıkmak için zorluklarla karşılaştıklarında hızlarını kontrol etmeleri ve doğru şekilde kullanmaları gerekir.


High Heels Apk Son Sürüm


Basit oyun sadece engellerden kaçınmak ve değerli eşyaları toplamak için koşar Grafik arayüz net görüntüler ve pürüzsüz ayrıntılar Oynarken uyarıcı etkiyi artırmak için sesler ve müzik ekleyin Hızlı koşmaya başlamak için sağa veya sola kaydırın Mağazada melek kanatları, tokalar ve kolyeler gibi çeşitli aksesuarlar satın alın.


High Heels indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Raid Royal Tower Defense APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar