Car Simulator OG Para Hileli MOD APK [v2.65]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Car Simulator OG Para Hileli MOD APK [v2.65] 1 Car Simulator OG Para Hileli MOD APK [v2.65] 2 Car Simulator OG Para Hileli MOD APK [v2.65] 3 Car Simulator OG Para Hileli MOD APK [v2.65] 4 Car Simulator OG Para Hileli MOD APK [v2.65] 5 Car Simulator OG Para Hileli MOD APK [v2.65] 6

Car Simulator OG Para Hileli MOD APK [2.65] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Direksiyona geçip ilk adımları attığınız anda bir insanın araba kullanma hissini çabucak anlıyorsunuz.


Car Simulator OG 2.65 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Oppana Games, oldukça ünlü bir yayıncı İngilizce araç içi simülasyon oyunu türüdür. Google Play'de yayınlanan yaklaşık 50 oyunu var ve birçoğu milyonlarca indirmeye ulaştı. İçinde, Car Simulator OG, 10 milyondan fazla kişinin oynamak için cihazına indirdiği en başarılı oyunlarından biridir. Bu başarıyı açıklamak kolaydır çünkü oyunları yeni arabalar ve üstün özelliklerle her zaman en iyi durumda.


Car Simulator OG v2.65 MOD APK


Car Simulator OG, grafik tasarımı sayesinde izlenmeye değer bir oyun olduğu söyleniyor. Direksiyona geçip ilk adımları attığınız anda bir insanın araba kullanma hissini çabucak anlıyorsunuz. Oyun, oyuncuların kokpit pozisyonunda sürmesine izin verirken size en gerçekçi görünümü verecektir. 


Car Simulator OG Apk Hile


Önümüzdeki her şey açık ve kontrolör, tıpkı gerçek bir arabanın iç tasarımı gibi bilimsel olarak da görüntüleniyor. Ayrıca, kolay kontrol için daha geniş bir görüş açısına ihtiyaç duyan yerlere gittiğinizde görüş açısını değiştirebilirsiniz. Genel olarak oyun, oyuncular için en iyi deneyimi sağlayan belirli bir esnekliğe sahiptir. Araba biraz bozulduğunda veya herhangi bir nedenle otobüsten inmek zorunda kaldığınızda artık ilk görüşte hareket etmek için karakterinizi de kontrol edebiliyorsunuz.


Car Simulator OG Para Hilesi


Oyundaki şehir de oyuncuların dikkatini çekmesi için parlak bir nokta. Grafikler en ünlü gişe rekorları kıranlardan daha sınırlı olsa da, oyun hala tam bir 3D bağlamıyla buluşuyor. Kalabalık caddelerden geçerken modern ve kalabalık bir şehirde yaşadığınızı hissedeceksiniz. Diğer arabalar hareket eder, hatta bazen polis bile. Gezip keşfedebileceğiniz birçok yeri olan açık bir harita, gerçekten de Oppana Games'in oldukça başarılı bir yatırımıdır.


Car Simulator OG APK Dayı


Oyun geliştirme süreci hakkında biraz daha bilgi veren “Car Simulator OG”, sizi hayran bırakacak son derece çeşitli ve zengin bir araba sistemine sahip. Takip ederseniz, aralarından seçim yapabileceğiniz 50'den fazla medya türü göreceksiniz. Oyuncunun oyunda oynamak için bir araba almanın üç yolu vardır, ücretsiz, indirimli veya arabayı showroom'da satın alarak. 


Car Simulator OG Araba Hilesi


Her durumda, sahip olduğunuz araçlar takdire değer. Yani oyun size son derece çeşitli bir kişiselleştirme sistemi sunuyor. Bir süre oynadıktan sonra, belirli bir miktar paranız olacak. O zaman, tamir etmek ve yükseltmek için “evcil hayvanınızı” garaja getirin.


Car Simulator OG Apk Oyun indir Club


Burada eski ve modası geçmiş parçaları değiştirmek için yeni parçalar satın alabilirsiniz. Tekerlekler, motor setleri ve araç renkleri ve şasi yüksekliği gibi birçok otomobil parçası türü düzenlenebilir. Arabayı tarzınızı gösterecek şekilde özelleştirmelisiniz, böylece çevrimiçi görevlere katılırken insanlar sizi hemen tanıyacaktır. Ancak oyunda, oyuncuların çarpışmayı önlemek ve sevgili arabaya zarar vermemek için dikkatli bir şekilde sürmeleri gerekecek. Ayrıca, bu bir yarış oyunu değil, bu yüzden çok hızlı hareket ederseniz polis sizi tutuklayacak ve cezalandıracaktır. Dikkatli olun ve verilen görevleri tamamlayın.


Car Simulator OG İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Sky Gamblers Infinite Jets APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar