Conquer the Tower Castle Clash Para Hileli MOD APK [v1.461]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Conquer the Tower Castle Clash Para Hileli MOD APK [v1.461] 1 Conquer the Tower Castle Clash Para Hileli MOD APK [v1.461] 2 Conquer the Tower Castle Clash Para Hileli MOD APK [v1.461] 3 Conquer the Tower Castle Clash Para Hileli MOD APK [v1.461] 4 Conquer the Tower Castle Clash Para Hileli MOD APK [v1.461] 5

Conquer the Tower Castle Clash Para Hileli MOD APK [1.461] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyuna katılarak ve ardından oyunun sunduğu zorlukları tamamlayarak yeni yolculuklara çıkan bir maceracı olacaksınız.


Conquer the Tower Castle Clash 1.461 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Kurulumu : DATA dosyasını indirerek içinden çıkan conquer.the.tower.castle.battle klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/DATA/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

Conquer the Tower Takeover oyununa katılarak ve ardından oyunun sunduğu zorlukları tamamlayarak yeni yolculuklara çıkan bir maceracı olacaksınız. Ayrıca diğer insanların kulelerine saldırabilmek ve işgal edebilmek için en güçlü orduyu oluşturmanız gerekiyor.


Conquer the Tower Castle Clash v1.461 MOD APK


Conquer the Tower Castle Clash, hafif aksiyon öğeleri içeren bir oyundur, ancak oyuncuların bu zorluğun üstesinden gelmek için akıllı stratejiler ve çevik manipülasyon kullanmaları gerekir. Ayrıca, yaklaşan yolculuklarda size eşlik etmesi için kendi ordunuzu oluşturmanız gerekiyor.


Conquer the Tower Castle Clash Para Hilesi


Oyun, farklı seviyelerde belirli zorluklar sunacak, bu nedenle oyuncuların önündeki zorluklarla yüzleşmeye hazır olmaları gerekiyor. Ayrıca, oynanış oldukça basit, ancak bu oyunda her zaman dramatik savaş alanına dalacaksınız. 


conquer the tower apk, android oyun club


Ek olarak, rakibe saldırmak için kendinizi iyi becerilerle donatmanız gerekecek, kolay olmayacak çünkü her zaman kulenizi kuşatmanın bir yolunu bulacaklar, bu yüzden her zaman dikkatli olun. Kuleniz rakipten ayırt etmek için yeşil olacak, bu yüzden göreviniz kuleleri birbirine bağlamak ve diğer renkli kuleleri işgal etmektir.


Conquer the Tower APK Dayı


Kazanmak kolay değil, bu yüzden oyunun sunduğu bir dizi zorlukla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Bu, dramatik silah sesleri içeren bir savaş değil, ancak yine de çekici olacak çünkü oyuncuların inisiyatifi kaybetmemek için sürekli olarak makul bir yol düşünmesi gerekiyor. 


Conquer the Tower APK hile


Ayrıca oyun size her seviyede kolaydan zora kadar çeşitli oyun modları sunacak. Görevi tamamlarsanız ve kendi imparatorluğunuzu kurarsanız birçok yeni kapının kilidini açabilirsiniz. Ek olarak, ormanlar, çöller ve daha fazlası dahil olmak üzere canlı arka plana sahip birçok farklı yere maceraya atılacaksınız.


Conquer the tower Castle Clash Apk indir


Oyuna başlayarak, her durumda her zaman savaşmaya hazır olmak için etkileyici güçlerden biri olacaksınız. Göreviniz, rakibinizin bölgenize girmesini engellemenin bir yolunu bulmak ve daha fazla bölgeyi genişletmek için kulelerine yapılan saldırıları birleştirmektir.


Conquer the Tower Castle Clash indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Clash of Kings APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar