Chameleon Run Hilesiz Full MOD APK [v2.5.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Chameleon Run Hilesiz Full MOD APK [v2.5.2] 1 Chameleon Run Hilesiz Full MOD APK [v2.5.2] 2 Chameleon Run Hilesiz Full MOD APK [v2.5.2] 3 Chameleon Run Hilesiz Full MOD APK [v2.5.2] 4 Chameleon Run Hilesiz Full MOD APK [v2.5.2] 5 Chameleon Run Hilesiz Full MOD APK [v2.5.2] 6

Chameleon Run Hilesiz Full MOD APK [2.5.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Renkli bir dokunuşa sahip benzersiz, hızlı ve zorlu bir otomatik koşucudur.


Chameleon Run 2.5.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 18.99 TL değerinde olan bu oyun bedava.
Efsanevi sporcularla yapılan rekabetçi koşu maçlarından sıkıldıysanız artık Chameleon Run deneyimini yaşayabilirsiniz. Burada, pistte hız ve zorluklar tanrısı ile karşılaşacaksınız. Sizin için düz bir yer değil, havada asılı duran birçok uzun silindirle gerilmiş. Bu zorlu yola uyum sağlamak için zamanla renk değiştirmeye devam edebilir misin?


Chameleon Run v2.5.2 MOD APK


Chameleon Run oyununda bu eşsiz dünyaya vardığınızda yepyeni bir karakter rolünde olacaksınız. Bahsetmek istediğimiz karakter, asıl işlevi koşmak olan robot kahramandır. Oyun onu normal bir küp olarak tasarlıyor ama nasıl hareket edeceğini biliyor. Etkileyici zırhının değişimine tek bir notta şahit olacaksınız. Spesifik olarak, dönüşümlü olarak öngörülemeyen bir şekilde değişen mor ve sarıdır.


Chameleon Run APK hilesiz indir


Özel adı, bir otomatik koşucu, genellikle bu oyunu bilir. Bu orduya katılırken sadece koşmaya ve koşmaya, olabildiğince hızlı koşmaya alışıyorsunuz. Burada durmayan Chameleon Run, oyunculara farklı uzunluklarda ve kısa mesafelerde atlamalar da sağlar. Tüm koşu hızları sizin kontrolünüz altında. Sadece bu değil, aynı zamanda ekranı tutarak ve bazı benzer karakterlere basarak karakterin rengini değiştirmenize de yardımcı olabilir.


Chameleon Run apkpure


Bu solo yarışa gelirken görevinizin ne olduğunu merak ediyor musunuz? Bilmeyenler için bu oyun size asıl görevi olan küp karakterini yolun sonuna doğru hareket etmesi için desteklemek; yol ne kadar uzaksa o kadar çok puan alırsınız ve yolun sonunun ne olduğunu keşfetme fırsatını yakalarsınız.


Chameleon Run ücretsiz İndir


Ancak yarış, yollar gibi sadece blokların üzerinden atlamak değil, Chameleon Run ayrıca size yolculuğunuzu engelleyen engeller de veriyor. Bu engellerle karşılaştığınızda üzerinden atlayarak kolayca üstesinden gelebilirsiniz. Ayrıca, bu tam bir yol değildir; kısa bölümlere ayrılacaktır. Bu nedenle, aralarında sizi hızlı bir şekilde tespit edip üzerinden atlamaya zorlayan solucan delikleri görünecektir; yoksa ölürsün.


Chameleon Run Tam Sürüm


Chameleon Run ile tanışırken, kendi hayatınızı belirleyen temel ilkeleri sağlam bir şekilde kavramanız gerekiyor. Spesifik olarak, ilk mekanizma, oyuncunun sadece bu hava ortamında var olan ve karakterin rengiyle aynı renkte olan nesnelere dokunabilmesidir. Yanlışlıkla farklı renkteki nesnelere dokunursanız, oyundan hemen elenirsiniz. Ayrıca bir diğer not da küp karakterinin sadece sağa veya ileriye hareket edebilmesidir.


Chameleon Run Apk indir


Chameleon Run ile kendi sabrınıza ve çevikliğinize meydan okumak için kolaydan son derece zora kadar birçok seviyeden geçeceksiniz. Spesifik olarak, her seviyede üç belirli görevi tamamlamanız gerekecek. Birincisi, seviyeye ulaşma yeteneğidir; ikincisi ise kristallerin yanı sıra madeni para koleksiyonudur ve toplamanız için karşınıza çıkacak olan kaynaktır. Son olarak, renkleri değiştirmenize gerek olmayan nihai seviye.


Chameleon Run indir (MOD, Full)


Bir önceki android oyun Stickman Red boy and Blue girl APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar