Real Car Parking Parking Master Para Hileli MOD APK [v1.5.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Real Car Parking Parking Master Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 1 Real Car Parking Parking Master Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 2 Real Car Parking Parking Master Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 3 Real Car Parking Parking Master Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 4 Real Car Parking Parking Master Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 5 Real Car Parking Parking Master Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 6

Real Car Parking Parking Master Para Hileli MOD APK [1.5.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her birinin üstesinden gelmeniz gereken farklı izlenimler ve zorluklar var.


Real Car Parking Parking Master 1.5.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Kilitler açık
Real Car Parking Parking Master, oyuncuların park etme görevlerini tamamlayacağı ve diğer birçok ilginç modun kilidini açacağı bir oyundur. Her birinin üstesinden gelmeniz gereken farklı izlenimler ve zorluklar var. Aynı zamanda, oyuncuların becerilerini gösterebilecekleri ve belirli bir miktar para kazanabilecekleri seviyelerin sayısı tamamen çeşitlidir. Etkileyici sayıda araba toplayabilirsiniz.


Real Car Parking Parking Master v1.5.5 MOD APK


Real Car Parking Parking Master'da oyuncular, tasarımdan getirebileceği ayrıntılara kadar hayranlık uyandıran bir dünyaya girecekler. Farklı zorlukları tamamlamanın yanı sıra, neyle ilgili olduğunu keşfetmek için zaman ayıracaksınız. Oradan, yeteneklerinizi birçok farklı oyun modunda kullanacaksınız ve her modun heyecan verici özellikleri var. Ayrıca oyun, arabanızı yeteneklerinizle kontrol edebilmenizi de gerektiriyor.


Real Car Parking Parking Master Para Hilesi


Arabanızı varsayılan üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve arabanızı iki elinizle kontrol edeceksiniz. Ekranın sol tarafında kolayca yönlendirmeniz için kontrol düğmesi, sağ tarafında ise aracı doğru şekilde kontrol etmek için vites kolu, fren pedalı, gaz pedalı gibi ilgili düğmeler bulunmaktadır. Aynı zamanda bu, aracınızı manuel olarak yönetebileceğiniz ve nihayetinde oyunun getirdiği birçok zorlukla karşılaşabileceğiniz anlamına gelir.


Real Car Parking Parking Master Araba Hilesi


Real Car Parking Parking Master'ın kontrollerini öğrendikten sonra oyunda farklı bir oynanışla başlayacaksınız. Oyundaki birincil mod genellikle park etmeyi içerir. Oyuncu, arabasını belirli bir yere sürerken bu park modunda kendisine verilen görevi tamamlayacaktır. Büyük bir dünyada kaybolma konusunda çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü yolda herkesin göreceği ve takip edebileceği belirgin yön unsurları olacak.


Real Car Parking Parking Master Hile Apk


Oraya gittiğinizde aracınızı park etmeniz gereken alan turuncu olacak ve doğru park edip bu alanı tam olarak eşleştirirseniz yeşile dönecektir. Seviyeyi tamamlamak için vites kolunu P seviyesine ayarlamayı unutmayın ve yol boyunca bir şeye çarpmayı sınırlamış olursunuz. Her seviye, oyundaki hata sayısını aşmamanızı gerektiriyor ve arabanızı park etmeniz gereken alanların sayısı da zamanla artacak. Böylece birçok farklı zorlu seviye bulacaksınız.


Real Car Parking Parking Master Apk indir


Birincil oyun modunun oyun ekranının yanı sıra, başka modlar da yaşarsınız. Spesifik olarak, zaman modunda, yukarıdaki modla aynı park görevini gerçekleştirmek için arabanızı kullanacaksınız ancak belirli bir süre içinde tamamlanmasını sağlamanız gerekiyor. Serbest mod, bu oyunda ne olduğunu keşfetmeniz için sizi ücretsiz bir deneyime yönlendirecektir. Aynı zamanda drift modu size drift yapabileceğiniz bir alan verecek ve oluşturabileceğiniz maksimum nokta sayısını bileceksiniz.


Real Car Parking Parking Master Apk Son Sürüm


Real Car Parking Parking Master'da birçok seviyeyi tamamladığınızda, heyecan verici seviyeleri ve onlarla tanıştıktan sonra alacağınız para miktarını deneyimleyebileceksiniz. Tabii ki, bu para tamamen bu oyunun muhteşem dünyasını deneyimlemek için yeni arabalar satın alabilmeniz için kullanılacak. Ayrıca boya rengini dilediğiniz gibi değiştirebileceğiniz gibi yeni arabaları da özelleştirebilirsiniz.


Real Car Parking Parking Master indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Pinatamasters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar