Kick the Buddy Para - Altın Hileli MOD APK [v1.6.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Kick the Buddy Para - Altın Hileli MOD APK [v1.6.2] 1 Kick the Buddy Para - Altın Hileli MOD APK [v1.6.2] 2 Kick the Buddy Para - Altın Hileli MOD APK [v1.6.2] 3 Kick the Buddy Para - Altın Hileli MOD APK [v1.6.2] 4 Kick the Buddy Para - Altın Hileli MOD APK [v1.6.2] 5 Kick the Buddy Para - Altın Hileli MOD APK [v1.6.2] 6

Kick the Buddy Para - Altın Hileli MOD APK [1.6.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Patlat, yok et, ateş et, ateş et, parçala, dondur, fırlat, Tanrıların gücünü gönder ve durmayı düşünme bile.


Kick the Buddy 1.6.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi
Patronlarınıza sinirli ve kızgın mısınız? Beat the Boss serisi gibi başka bir harika oyunun keyfini çıkarmak ister misiniz ? Ya da Kick the Buddy'deki devasa işkence ekipmanı koleksiyonuyla hayal gücünüzü test etmek mi istiyorsunuz ? Android oyuncuları için bu heyecan verici Aksiyon oyununda milyonlarca çevrimiçi oyuncuya katılma zamanı. Aklına gelebilecek her türlü işkence edici şeyi topla ve öfkeni bu aptala sal. Endişelenme, acı hissetmiyor ve senin tarafından dövülmekten gerçekten zevk alacak. Böylece onun kıçını tekmelemek için en destansı ve ilginç silahları almakta özgürsünüz. Öfkenizi serbest bırakmanız için mükemmel bir yol.


Kick the Buddy v1.6.2 MOD APK


Oyun, oyunculara, bir kukla üzerinde test etmek için kullanabilecekleri sayısız "eşyaya" erişebilecekleri nispeten basit bir oyun konsepti sunuyor. Stresinizi azaltmak ve sinir bozucu patronlardan o fark etmeden öfkenizi serbest bırakmak için mükemmel şansınız. Bilincini kaybedene kadar onu yumruklamak için tekrar tekrar bantlamak kadar basit bir şey yapabilirsin. Veya güçlü ve egzotik silahlar satın almak için yeterli madeni para ve nakit toplarken oyunu hızlandırın. 


Kick the Buddy apk hile indir


Tüfeklerinizi alın ve mermileri ona doğru püskürtün, yıkıcı roketlerinizi onun üzerine bırakın, alev makinenizle onu yakın ve hatta bütün bir piyanoyu ona bırakın ya da bir kaplanın onu parçalamasına izin verin. Ve sadece bir göz açıp kapayıncaya kadar, kuklanız geri döndü ve daha fazla dayak ve tekme istiyor.


Kick the Buddy Para Hilesi


Kick the Buddy gibi basit ama bağımlılık yapan bir oyun bulmanız neredeyse imkansız. Bununla birlikte, tüm oyun boyunca tek amacınız, kuklamızı (Buddy) istediğiniz gibi dövmek ve tekmelemek. Ek olarak, ekrana kolayca dokunup onu sürükleyebileceğiniz için kuklanızı son derece etkileşimli bulacaksınız. Onu köşelerden köşelere atın veya elastik gövdesini maksimuma kadar uzatın ve bir lastik bant gibi vurun. Üzerinde her türlü harika silahı test etme ve etkileşimli özellikleri deneyimleme şansına sahip olacağınızdan bahsetmiyorum bile. Gerçekte, ilginç sesli diyaloglarla bile cevap veriyor.


Kick the Buddy Altın Hilesi


Kick the Buddy ile bağımlılık yaratan oyuna daldıkça, arkadaşınız üzerinde deneyebileceğiniz birden fazla "şey"e erişebildiğinizi göreceksiniz. Bunu söyledikten sonra, ona kurşun sıkabilir ve onu odanın karşı tarafına kadar kovalayabilirsiniz. Birden fazla soğuk silah alın ve kuklanızı birkaç yarıya bölün veya yüzlerce okla duvara sabitleyin. 


Kick the Buddy apk herşey açık


Güçlü patlayıcı ile oyunu hızlandırın ve kuklanızla birlikte tüm odayı havaya uçurun. Ve bu yeterli değilmiş gibi, Kick the Buddy'deki oyuncuların en egzotik ve inanılmaz "şeylerden" bazılarına erişmelerine de izin veriliyor. Kuklanıza korkunç müzik aletleriyle işkence edin, onu yiyeceklerle besleyin, tanrıların gücünü serbest bırakın, hatta bir T-rex'i salıverin. Ama bu onun sonu değil. Gerçekte, oyunda ne kadar çok zaman harcarsanız, o kadar saçma silahlar keşfedebilirsiniz.


Kick the Buddy Apk 2023


Yine de, kuklanızla ne yapmayı planlıyor olursanız olun, mevcut birden fazla giysi ve kostümle ona küçük bir makyaj da verebilirsiniz. Kuklanıza her türlü makyajı yapın ve onu “özel” biri haline getirin.Ve daha keyifli aksiyonlar için atmosferi değiştirmek için, Kick the Buddy'deki oyuncuların düz sıkıcı karton kutu ile birlikte birden fazla dekorasyon almalarına izin verilir. Park, anahtar odası, yastıklı hücre ve hatta bir konser salonu gibi daha uygun yerlerde işkence yaparken kendinizi bulun.


Kick the Buddy APK dayı


Bunun da ötesinde, oyun aynı zamanda harika ödüller toplayabileceğiniz ve onlar için ödeme yapmak zorunda kalmadan harika "malzemelerin" kilidini açabileceğiniz harika bir slot makinesine sahiptir. Oyun, oyuncuların her gün ücretsiz bir dönüş yapmalarına izin veriyor, bu yüzden ilginç bulursanız, harika ödüllerinizi toplamak için biraz zaman harcamalısınız.


Kick the Buddy apk hile


Oyun, oyuncuların Google Play hesaplarına bağlanmasına olanak tanır, böylece oyun içi ilerlemenizi asla kaybetmezsiniz. Bununla birlikte, hesabınız bağlıyken, oyuna her giriş yaptığınızda kaydetmeniz otomatik olarak çevrimiçi olarak yüklenecektir. Böylece, yeni bir telefon kullanıyor olsanız veya oyunu daha önce silmiş olsanız bile ilerlemenizi kolayca alabilirsiniz.


Kick the Buddy apk indir


Ve şu anda çevrimdışıysanız endişelenmeyin, bu harika oyunun keyfini istediğiniz kadar İnternet bağlantısı olmadan da çıkarabilirsiniz. Sadece oyunu açın ve mankene saatlerce işkence etmenin tadını çıkarın. Üstelik, İnternet bağlantınız tekrar kurulduğunda hepsi çevrimiçi olarak yükleneceğinden, tasarruflarınız için de endişelenmemelisiniz. Oyun şu anda tüm Android oyuncularının eğlenmesi için ücretsizdir. Bununla birlikte, herhangi bir ücret ödemeden Google Play Store'dan cihazlarınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz . Oyun ayrıca bazı uygulama içi satın alımlar içerse de, çoğunuz ödüllendirici oyun açısından oldukça kabul edilebilir bulacaksınız.


Kick the Buddy Apk 2023 son sürüm


Ancak, sürecinizi gerçekten hızlandırmak ve daha yıkıcı “şeylere” erişmek istiyorsanız, değiştirilmiş oyunumuzu cihazlarınıza tamamen yükleyebilirsiniz. Sadece indirin Kick Buddy Mod APK den sitemize ve verilen talimatları uygulayarak yükleyin. Bununla birlikte, istediğiniz zaman sınırsız altın ve madeni para yaşayabilirsiniz. Basit ama sezgisel grafiklerle Kick the Buddy, oyunculara, kuklanızı mümkün olan her şekilde indirmekten çekinebilecekleri heyecan verici ve bağımlılık yaratan bir oyun deneyimi sunuyor. Etkileşimli ortamlar ve karakterler oyundaki her anı çok daha keyifli hale getirecek.


Kick the Buddy indir (MOD, Sınırsız Para / Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Papa Louie Pals APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar