The Dark Pursuer Full Hileli MOD APK [v1.89]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Dark Pursuer Full Hileli MOD APK [v1.89] 1 The Dark Pursuer Full Hileli MOD APK [v1.89] 2 The Dark Pursuer Full Hileli MOD APK [v1.89] 3 The Dark Pursuer Full Hileli MOD APK [v1.89] 4 The Dark Pursuer Full Hileli MOD APK [v1.89] 5 The Dark Pursuer Full Hileli MOD APK [v1.89] 6

The Dark Pursuer Full Hileli MOD APK [1.89] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendinizi terk edilmiş bir yerde tek başınıza kilitli buluyorsunuz ama yakında bir şey var, karanlık ve tehlikeli bir şey.


The Dark Pursuer 1.89 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tam sürüm satın alındı.
  2. El Feneri Hilesi. Oyuna başladıktan sonra el fenerini sonsuz hale getirme özelliğini açmak için MOD MENU'yü kullanın.
Kahramanınız kendini ürkütücü ve terk edilmiş bir yerde bulacak, oraya nasıl geldiğini hatırlamıyor, ama şimdi başka bir şey daha önemli - dışarı çıkmak ve hayatta kalmak. Bu atmosferik yer tehlikeler ve korkunç yaratıklarla dolup taşıyor, onların dikkatini çekmemeye ve hayatta kalmaya çalışın. Dışarı çıkmak için çeşitli odaları ziyaret etmeli, yardımcı nesneler bulmalı, bulmacaları çözmeli, sırları ortaya çıkarmalı ve kapıları açmalısınız. 


The Dark Pursuer v1.89 MOD APK


Adım adım çıkışa yaklaşın ve bunun için mantıksal yeteneklerinizi, kurnazlığınızı ve yaratıcılığınızı kullanın. Bu korku arayışı, sinirlerinizi güç için test edecek, panik yapmamak, sessiz olmak ve çıkmak için yeterli iradeniz var mı? Sizin için, müziğin tamamlayıcısı, çeşitli testler ve bulmacaların yanı sıra ürkütücü ama inanılmaz derecede bağımlılık yapan bir oyun atmosferik mekanlar hazırlandı.


The Dark Pursuer Premium Apk


Arkadaşınızla çok oyunculu modda da oynayabilirsiniz! Bu modda oyuncu sizsiniz ve arkadaşınız sizi yakalamaya çalışan canavar. Ondan saklan ve kazanmak için koş. Multiplayer artık küresel, sadece oyun için bir isim oluşturuyorsunuz ve arkadaşınız oyunu herhangi bir yerden oyun adıyla ilişkilendiriyor. Oyuncunun tüm oyunu satın alması gerektiğini unutmayın (uygulama içi satın alma)


The Dark Pursuer apk indir


Kendinizi terk edilmiş bir yerde tek başınıza kilitli buluyorsunuz ama yakında bir şey var, karanlık ve tehlikeli bir şey. Artık oradan çıkmadan önce oradan çıkmanın yollarını aramaya çalışın… The Dark Pursuer,bir tür korkutucu ve kapalı odada bulunduğunuz cep telefonunuz için heyecan verici bir korku oyunudur. Çok yakında, bir çıkış yolu bulmaya çalışırken korkunç ve çok kasvetli bir yere seyahat edebileceksiniz.


The Dark Pursuer multiplayer Hilesi


Oyun boyunca, bu oyunda yalnız değilsiniz, başka biri var ve size bakıyormuş gibi görünecek. Hiç kimsenin sizinle karşılaşmaması ve sizi yok etmemesi için sürekli olarak mümkün olduğunca dikkatli olmanız gerekir. En tehlikeli canavarları gizleyebilecekleri için tüm korkunç koridorları ve kasvetli yerleri keşfetmeye çalışın.


The Dark Pursuer Hile apk


Dikkate alınması gereken en önemli yönlerden biri, ilerlemenizi sağlayacak unsurları aramaktır. Bazı durumlarda, anahtar gerektiren kapalı kapılar veya bir el feneri gerektiren karanlık odalar bulacaksınız. Bir el feneri bulduğunuzda, gelecekte karanlıkta kalmamak için yeterli piliniz olduğundan emin olmalısınız. Şarj etmenize izin veren pilleri arayın ve oradan çıkmak için bir saniye bile boşa harcamayın.


The Dark Pursuer Full apk


The Dark Pursuer'ın zorluğu hastane içinde geçirdiğiniz her dakika ile artacaktır, bu yüzden zaman kaybetmemeye çalışın veya oradan çıkabilirsiniz. Koridorlardan geçin ve sizi kovalayan canavarın pençelerine düşmek istemiyorsanız, ihtiyacınız olanı zamanında bulun.


The Dark Pursuer indir (MOD, Full - Tam Sürüm Satın Alındı)


Bir önceki android oyun GoreBox APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar