Idle Mafia - Zengin Müdür Para Hileli MOD APK [v4.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Mafia - Zengin Müdür Para Hileli MOD APK [v4.4.0] 1 Idle Mafia - Zengin Müdür Para Hileli MOD APK [v4.4.0] 2 Idle Mafia - Zengin Müdür Para Hileli MOD APK [v4.4.0] 3 Idle Mafia - Zengin Müdür Para Hileli MOD APK [v4.4.0] 4 Idle Mafia - Zengin Müdür Para Hileli MOD APK [v4.4.0] 5 Idle Mafia - Zengin Müdür Para Hileli MOD APK [v4.4.0] 6

Idle Mafia - Zengin Müdür Para Hileli MOD APK [4.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir mafya patronunun hayatı her zaman müreffeh ve zirvede olacak ve bu oyun her şeyi her ayrıntıda canlı ve gerçekçi bir şekilde tasvir ediyor.


Idle Mafia 4.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi.Yüksek Para Çıkışı
  2. Savaş alanlarında Yüksek Puro çıkışı
Idle Mafia, bir yeraltı imparatorluğu yaratırken oyunculara sonsuz eğlence vermek ve her şeye hükmetmek için mafya unsurlarını kullanan bir kral oyunudur. Oyun ayrıca, oyuncuların bir patronun işi veya yetkisi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaları için birçok ilginç aktivite ve tanıdık anlar ekleyecektir. Ayrıca oyun, oyuncuları eğlendirmek için samimi ve hoş bir grafik kalitesi ve birçok komik görsel efekt kullanır.


Idle Mafia v4.4.0 MOD APK


Bir mafya, tüm organizasyonu sürdürmek için kullanılan parayı üretmek için birden fazla işletmeyi yönetmek zorunda kalacak. Bu nedenle, Idle Mafia - Zengin Müdür, oyuncuların Mafia'nın çoğu şehirde yürüttüğü ortak faaliyetleri bilmelerini sağlamak için derinliğe sahip ve sonsuza kadar genişletilebilen bir atıl sisteme sahip olacak. İşletmeleri genişletmenin yanı sıra, oyuncular büyük şehirlere hükmedebilir ve para karşılığında onlara yeni kurallar koyabilir.


Idle Mafia Para Hilesi


Tüm oyun içi içerik, oyuncu yükseltme ilerlemesine dayalı olarak birçok işlemi otomatikleştiren tanıdık bir boşta kalma mekanizmasına sahiptir. Ayrıca, oyuncular çevrimdışıyken bile işletmelerin sürekli olarak para kazanmalarına yardımcı olur. Yine de, yalnızca belirli bir süre çalışabilir ve oyuncuların devam etmek için onlarla etkileşime girmesi gerekir. Bu boş sistem sayesinde, oyuncular sürekli olarak bir şeyleri yükseltebilir ve imparatorluk için önemli karlar elde edebilir.


Idle Mafia hile Apk


Oyuncular etkili bir şekilde daha fazla para kazanmak istiyorlarsa, Idle Mafia'nın günlük olarak güncellediği birçok görevi tamamlayabilirler. Önemli bir kişiyi öldürmek, malları taşımak ve yalnızca Mafya'nın yapabileceği birçok faaliyet türü de dahil olmak üzere görevlerin içeriği de çeşitlidir. Elbette, oyunun birçok bölümünü yükseltmek için kullanılan para ve temel kartlar da dahil olmak üzere ödülleri her zaman cömerttir.


Idle Mafia apk android oyun CLUB


Yöneticiler, işletmelerin düzgün çalışmasını istiyorlarsa, oyuncuların tam olarak yararlanmaları gereken önemli birimlerdir. Her yöneticinin yetenekleri bir işletmeyle sınırlıdır, ancak her süreci otomatikleştirebilir ve oyuncuların büyümeyi hızlandırması için önemli bir gelir çarpanına sahip olabilirler. Ayrıca oyuncular, özellikle kendileri için yeterli kart toplarlarsa menajerlerini yükseltebilir ve böylece yeni özelliklerin veya becerilerin kilidini açabilirler.


Idle Mafia zengin müdür Apk Oyun İndir Club


Oyuncular hala mevcut tüm güçlerden memnun değillerse, Idle Mafia, oyuncuların şiddet yoluyla diğer alanları ele geçirdiği çete savaşı mekaniklerini tanıtacak. Bölge almak yavaş olsa da, sundukları kaynaklar ve potansiyel neredeyse sonsuzdur ve oyuncu yeni işe devam edebilir. Kontrolleri genişlemeye devam ettikçe majesteleri de sarsılacak ve her şeyi korumak için sürekli savaşmak zorunda kalacaklar.


Idle Mafia Zengin Müdür APK hile


Bir mafya patronunun hayatı her zaman müreffeh ve zirvede olacak ve bu oyun her şeyi her ayrıntıda canlı ve gerçekçi bir şekilde tasvir ediyor. Sadece bu değil, oyuncular gece kulüplerinde eğlenmek, kumarhanelerde para harcamak ve bölge için savaşmak da dahil olmak üzere istedikleri her şeyin tadını çıkarabilirler. Bir mafyanın sayısız heyecan verici aktivitesi, oyuncuların eğlenmesi için bu oyuna dahil edilmiştir.


Idle Mafia Elmas Hilesi


Idle Mafia şiddet içeren bir oyun olmasına rağmen, grafikleri ve içerikleri, oyuncuların gerçek bir Mafya hayatının tadını çıkarması için samimi ve sevimlidir. Her şeyden önce, boşta oynama, oyuncunun deneyimine büyük ölçüde katkıda bulunur ve onların yerine birçok şeyi otomatikleştirmelerine yardımcı olur.


Idle Mafia - Zengin Müdür indir (MOD, Sınırsız Para / HP / Hasar Hilesi)


Bir önceki android oyun Town Rush APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar