Ultimate Tiger Simulator 2 Mega Hileli MOD APK [v1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ultimate Tiger Simulator 2 Mega Hileli MOD APK [v1] 1 Ultimate Tiger Simulator 2 Mega Hileli MOD APK [v1] 2 Ultimate Tiger Simulator 2 Mega Hileli MOD APK [v1] 3 Ultimate Tiger Simulator 2 Mega Hileli MOD APK [v1] 4 Ultimate Tiger Simulator 2 Mega Hileli MOD APK [v1] 5 Ultimate Tiger Simulator 2 Mega Hileli MOD APK [v1] 6

Ultimate Tiger Simulator 2 Mega Hileli MOD APK [1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm zamanların en popüler hayvan simülatörlerinden birinin devamında şimdiye kadarki en gerçekçi kaplanımızın kontrolünü elinize alın


Ultimate Tiger Simulator 2 1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmesine tıklayın:
  2. Ölümsüzlük Hilesi
  3. Parametreleri ve becerileri artırmak için sonsuz noktalar;
  4. Koşarken ihtiyaçların kesilmesi ve enerji israfı.
Ultimate Tiger Simulator 2, oyunculara vahşi doğada yaşayan bir kaplanın rolünü verecek olan, hayvan dünyasının çok iyi geliştirilmiş bir simülatörü. Kendilerini, avlanabilecekleri, keşfedebilecekleri, faunanın diğer temsilcileriyle tanışabilecekleri, güvenli yerler bulabilecekleri, yaşamları için savaşabilecekleri ve görevleri yerine getirebilecekleri farklı konumlar ve yapılacak ilginç şeylerle dolu büyük bir haritada bulacaklar. patronları yok et ve bir aile kur. Çevredeki ormanları yavaş yavaş akrabalarıyla doyurmak. İyi grafikler ve animasyon, oyun özelliklerini yükseltmek için bir sistem, gece ve gündüz değişimi, hava durumu ve diğer özellikler türün hayranlarını memnun edecek.


Ultimate Tiger Simulator 2 v1 MOD APK


Ultimate Tiger Simulator 2, sağlam bir kaplan yönetimi simülatörünün devamıdır. Burada oyuncu, pitoresk ama çok tehlikeli bir dünyada yaşayan yırtıcı bir hayvanın hayatına tekrar dalabilecek. Oyun sırasında, kullanıcının kontrolündeki kaplan, çevredeki tropik yerleri keşfetmek, yiyecek aramak, diğer hayvanlarla savaşmak, akrabalarla iletişim kurmak ve yavrularla bir aile oluşturmak zorunda kalacak. Oyunun diğer özellikleri arasında, pakette iyi gelişmiş bir ilişkiler sistemi, koğuşun görünümünün benzersizliği üzerinde çalışma yeteneği, iyileştirilmiş grafikler ve günün ve havanın dinamik bir değişimi dikkat çekiyor.


Ultimate Tiger Simulator 2 Enerji Hilesi


Piyasadaki en yeni gerçekçi, tam özellikli vahşi kaplan avı oyunu Ultimate Tiger Simulator 2 Mod Apk'ya hoş geldiniz! Kuzey Amerika'nın dört bölgesine yayılmış 130 farklı avlanma alanında araba kullanırken, takip ederken ve avlarken ilk avınızın heyecanını hissedeceksiniz. 


Android Kaplan Simulatörü oyunu


Puan kazanmak ve en vahşi yaratıklarını yakalamak için bölgenizdeki en büyük ve en güçlü büyük kedileri avlayabilirsiniz. Skor tablolarının zirvesine tırmanırken kupalar ve zaferler toplayın ve arkadaşlarınız arasında övünme hakları kazanın ! İki joystick ile oynayın ve en sevdiğiniz avlanma ortamlarının görüntülerinin ve seslerinin keyfini çıkarın.


Ultimate Tiger Simulator 2 Yetenek Puanı Hilesi


Ana menü, hem yeni oyuncular hem de eski oyuncular için çeşitli seçenekler ve hızlı başlangıç ​​kılavuzları içerir. Ultimate Tiger Simulator, Nintendo Wii, Xbox 360, PlayStation 3, Android ve iOS gibi birçok popüler konsolla çalışır. Gerçekçi bir simülasyon ortamında avcılık becerilerinizi geliştirebileceksiniz. Oyun için iki zorluk seviyesi vardır: acemi ve uzman. Stratejinizi deneyim seviyenize göre ayarlayabilirsiniz. Tehlikeli ve aç kaplanlara karşı yeni taktikler denedikçe bölgedeki en iyi avcı sen olacaksın!


Ultimate Tiger Simulator 2 Ölümsüzlük Hilesi


Oyun size Kaplan'ın avlanma alışkanlıklarına, özelliklerine, güçlü ve zayıf yönlerine aşina olma şansı veriyor. En tehlikeli, en büyük ve en büyük memelileri avlamak için dayanıklılığınızı artırmanız yardımcı olacaktır. Üstesinden gelinecek çok fazla zorluk olduğundan, daha sık oturum açacaksınız. Seviye 1'de kalma veya usta avcıya ilerleme, kupa üstüne kupa kazanma seçeneğine sahipsiniz. Bu, her zaman geri dönüp başarısız olursanız tekrar deneyebileceğiniz gerçek bir simülasyon oyunudur.


Ultimate Tiger Simulator 2 Apk Hile


Ultimate Tiger Simulator 2'nin ilk sürümünden farklı olarak, bu sürüm oyunculara nihai bir kaynak - yiyecek sağlar. Açlık simülatörleri, nihai kaynak olan gıdayı sağlamak için tasarlandı. Açlık göstergeniz tehlikeli derecede düşerse, tek bir kaplanı bile yakalayamayabilirsiniz. Ancak becerikliyseniz, yeterince meyve toplayabilir ve avınıza yardımcı olacak daha fazla kaplan yetiştirebilirsiniz. Bu, girişiminize çıkmanız, çiftliğinizi kurmanız ve onu yağmacı kaplanlardan korumanız için iyi bir şans. Ayrıca bazı av kulüplerine katılabilir ve en iyi nasıl avlanılacağına dair fikir ve ipuçları alışverişinde bulunabilecek benzer düşünen avcılarla bağlantı kurabilirsiniz. Hatta yerel bir kulübe katılabilir ve en iyi nasıl avlanacağınız konusunda eğitim alabilirsiniz. Nihai kaplan simülatörü iki mod apk indir, aç kaplanı dijital olarak beslemenize ve hatta meyve hasat etmenize ve işinizi kurmanıza olanak tanır.


Ultimate Tiger Simulator 2 Apk indir


One Android platformunda birkaç yeni oyunun lansmanını duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bu oyunlar Gluten Free Games LLC tarafından üretildi. Açık dünya, hayvan simülasyonu ve macera oyunlarından hoşlanıyorsanız, Gluten Free Games LLC'yi de beğenebilirsiniz. Kontrol ettiğiniz Tiger ile vahşi batıda avlanacak, ailenizi kuracak ve görevleri tamamlayacaksınız. Ultimate Tiger Simulator 2'nin bazı zorlukları var. Mod Apk, sınırsız beceri puanına izin verir.


Ultimate Tiger Simulator 2 indir (MOD, Ölümsüzlük, Yetenek Puanı Hilesi)


Bir önceki android oyun Mafia Crime War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar