Special Forces Group 3 Para Hileli MOD APK [v1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Special Forces Group 3 Para Hileli MOD APK [v1.2] 1 Special Forces Group 3 Para Hileli MOD APK [v1.2] 2 Special Forces Group 3 Para Hileli MOD APK [v1.2] 3 Special Forces Group 3 Para Hileli MOD APK [v1.2] 4

Special Forces Group 3 Para Hileli MOD APK [1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Seçkin orduya katılın ve masum insanları teröristlerin saldırısından korumak için şiddetle savaşın.


Special Forces Group 3 1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Silah satın alırken para artar (sadece Çevrimdışı modda).

Special Forces Group 3, hit serisi Özel Kuvvetler Grubu'nun devamı niteliğindedir ve bu dönüş, birçok yenilikle yeni bir dönüm noktası olacaktır. Bu, oyunculara birçok özgün deneyim sunduğu için en çok beklenen atış oyunlarından biri olarak kabul edilir. Seçkin orduya katılın ve masum insanları teröristlerin saldırısından korumak için şiddetle savaşın.


Special Forces Group 3 v1.2 MOD APK


Atış türünde ilk kez yeni olanlar için endişelenmeyin çünkü Special Forces Group 3, temel oynanışı anlamanız için ayrıntılı talimatlar sağlayacaktır. Maça başlamadan önce çöl, Virage, fabrikadan ormana kadar haritayı beğeninize göre seçebileceksiniz. Üç farklı takım olacak: teröristler, özel kuvvetler ve seyirciler ve her takımın ayrı bir işlevi olacak, bu yüzden savaşa katılmak istediğiniz takımı seçeceksiniz.


Special Forces Group 3 Para Hilesi


Oyun odasına girer girmez maç başlayacak ve diğer oyuncular da tüm güçleriyle savaşmaya hazır. Seçtiğiniz modele bağlı olarak, her seviye farklı şekilde çalışacak ve belirli bir süre ile sınırlı olacaktır. 


Special Forces Group 3 Silah Hilesi


Ekranın sol köşesinde, karakterinizin hareket etmesi için bir kontrol düğmesi bulunurken, sağda nişan almak ve ateş etmek için kullanılan simgeler bulunur. Ayrıca sağlık ve zırh göstergeleri de vardır, böylece düşmanlar tarafından yenilmeden önce kendinizi nasıl koruyacağınızı bulmak için sağlık durumunuzu bileceksiniz.


Special Forces Group 3 Mermi Hilesi


Special Forces Group 3'ün üreticisi tarafından heyecan verici deneyimler getirmenin yanı sıra oynarken heyecanı artırmak için birçok yeni özellik de güncellendi. 40'tan fazla yeni harita eklendi ve silahlar da önemli ölçüde iyileştirildi. 


Special Forces Group 3 Apk indir


Modern ve yüksek hasarlı silahlardan oluşan geniş bir koleksiyon, ancak bunlara sahip olmak için ucuz olmayan bir bedel ödemeniz gerekiyor. Her savaşı kazanmak için para kazanabilir veya aynı anda birden fazla düşmanı öldürürseniz ödül kazanabilirsiniz.


Special Forces Group 3 Hile Apk


Bayrağı Yakala, Ölüm Maçı, Bıçak Dövüşü veya Zombi Modu gibi oyuncuların keşfedebileceği daha çekici oyun modları vardır. Her oyun modunun kendine özgü bir noktası vardır ve sizi yarı yolda bırakmaz. 3D grafiklerde de yenilik var çünkü çok titizlikle yatırım yapıldı ve hepsi PUBG veya Free Fire gibi ünlü isimlerden daha az olmayan bir süper oyun yarattı.


Special Forces Group 3 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Knock'em All APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar