Zombie Survival HAZE Mega Hileli MOD APK [v0.21.200]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Survival HAZE Mega Hileli MOD APK [v0.21.200] 1 Zombie Survival HAZE Mega Hileli MOD APK [v0.21.200] 2 Zombie Survival HAZE Mega Hileli MOD APK [v0.21.200] 3 Zombie Survival HAZE Mega Hileli MOD APK [v0.21.200] 4 Zombie Survival HAZE Mega Hileli MOD APK [v0.21.200] 5 Zombie Survival HAZE Mega Hileli MOD APK [v0.21.200] 6

Zombie Survival HAZE Mega Hileli MOD APK [0.21.200] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. RPG unsurlarına sahip bir aksiyon hayatta kalma oyunudur.


Zombie Survival HAZE 0.21.200 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm skinler açık
  2. Engelli reklam ekranı
  3. Sonsuz para hilesi
  4. Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz
  5. Gerçek parayla ücretsiz satın almalar (başarı mesajları almayacaksınız, ancak ürünler stokta görünecektir).
Zombie Survival – Haze, oyunculara nihai bir RPG alanı sağlayan en son aksiyon atış hayatta kalma oyunudur. Bazı zombi oyunları geçmişte eğlenceli ve heyecanlı oynanışı ile karşımıza çıkmıştı ancak bu oyun çok farklı oynanışları etkiliyor. Oyuncular, diğer ünlü RPG oyunlarından farklı olmayan bir arayüz yaşayacaklar. Hayatta kalma atış oyunu, oyuncuların burada bir dizi zorluğun üstesinden gelmek için kendilerini hegemonik bir oyuncu olarak göstermeleri için birçok harika taktikle birleştirildi.


Zombie Survival HAZE v0.21.200 MOD APK


Bu hayatta kalma atış aksiyon oyunu, oyunculara tamamen yeni bir eğlence alanı sağlamak için benzersiz taktikleri birleştirir. Zombie Survival HAZE, baştan itibaren size aşık olacağı garanti edilen birinci sınıf bir stratejiye sahip RPG unsurlarına sahip bir aksiyon oyunudur. Sabah uyandığınızda, dünyanın artık ilk günkü kadar huzurlu olmadığını anlıyorsunuz. Birçok düşman kaos içinde koşarken dünya kaotik olmaya başladı. Oyuncular hayatlarıyla savaşmanın yollarını bulmak zorunda kalıyorlar. Ayrıca tüm insanlar kana susamış zombilere dönüştü ve kıyamet geldi ve şehir ölümsüzlerle doldu. Artık oyuncuların zombilerden kaçacak bir yer bulmak için şehre kaçmaları gerekiyor.


Zombie Survival HAZE Para Hilesi


Bu aksiyon oyununda, hayatta kalanların sadece hayvanlar ve zombiler olduğu harap bir dünyada var olan her parayı bulmanız gerekecek. Ayrıca Zombie Survival'da geniş bir dünyayı keşfetme fırsatınız da var. Oyuncunun görevi, tüm zombileri yok etmek ve zorlu bir ortamda keşfetmeye devam etmek, kazanan olmak ve korkunç olayların arkasındaki sırrı bulmaktır. 


Zombie Survival HAZE Apk indir


Ancak oyunun en önemli özelliği arayüzü. Oyuncular, arayüzün PUGB'ye oldukça benzer birkaç özelliğe sahip olduğunu, özellikle de uzay olduğunu görecekler. Ayrıca dünyayı keşfederken, korkutucu zombilerle savaşacak gücü yaratmak için ikinci müttefikler de oluşturmalısınız.


Zombie Survival HAZE Skin Hilesi


Oyunda oyuncular hayatta kalmak için su, el feneri, kandan modern silahlara kadar çeşitli ekipman ve silahlarla donatılıyor. Oyuncular, hayatta kalırlar ve kendi hedeflerini tamamlarlarsa maceracı ve açık dünyada bir şeyler yapmakta özgür olacaklar. Zombie Survival, “adayı parçalamanız” için basit ve kolay bir mobil oyun değil. Zorluklarla doludur ve oyuncuların üstesinden gelmek için yeni taktikler öğrenmek için zamana ihtiyaçları vardır. Ayrıca oyun gerçekçi bir birinci şahıs bakış açısıyla uygulanıyor; ses canlıdır, size harika bir deneyim yaşatır. Zombi düşmanlarını hızlı bir şekilde yenmek istiyorsanız, daha modern araçlar ve silahlar oluşturmalısınız.


Zombie Survival HAZE Apk Hile


Kaotik bir şehirde, oyuncular korkunç zombileri hızla yenmek için birçok şeyi keşfetmeye ve öğrenmeye çalışmalıdır. Karakterinizi geliştirmek için oyuncu, birçok arkadaşın gücünü bulmak için NPC ile etkileşime girecek. Zombie Survival, oyuncuların çeşitli silahları yükseltmek için savunmalarını güçlendirmelerini sağlar. Ayrıca, görevi yerine getirirken, düşmanla savaşma sürecine hizmet etmek için değerli kaynaklar da topluyorsunuz. Ancak gün içinde savunmanızı hazırlamak ve önemli şeyler stoklamak en doğrusu olacaktır.


Zombie Survival HAZE indir (MOD, Birçok Özellik)


Bir önceki android oyun Missile Dude RPG APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar