Japan Drag Racing 2D Para Hileli MOD APK [v25]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Japan Drag Racing 2D Para Hileli MOD APK [v25] 1 Japan Drag Racing 2D Para Hileli MOD APK [v25] 2 Japan Drag Racing 2D Para Hileli MOD APK [v25] 3 Japan Drag Racing 2D Para Hileli MOD APK [v25] 4 Japan Drag Racing 2D Para Hileli MOD APK [v25] 5 Japan Drag Racing 2D Para Hileli MOD APK [v25] 6

Japan Drag Racing 2D Para Hileli MOD APK [25] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Önünüzdeki rakibi yenmek için hızınızı artırmaya çalışacağınız için size tamamen yoğun yarışlar veriyor.


Japan Drag Racing 2D 25 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Japan Drag Racing 2D, oyuncunun hız faktörüne odaklanacağı, drag yarışı türünde bir oyundur. Vites koluna doğru şekilde basarsanız aracın hızı artırılabilir ve bu maçın sonucuna iyi bir etki yapacaktır. Eşzamanlı olarak farklı tasarımlara sahip birçok araca sahip olmanız ve isteklerinize göre yükseltmeniz için sizi bekliyor.


Japan Drag Racing 2D v25 MOD APK


Oyuncular Japan Drag Racing 2D dünyasındaki yarışlara katılacak ve nihai amaç bitiş çizgisine en hızlı şekilde ulaşarak kazanan olmaya çalışmaktır. Aynı zamanda drag yarışı türlerinde karşınıza çıkan rakip sayısı sınırlı olacağından bilmeniz gereken bir nokta var. Spesifik olarak, her zaman sizi yenmeye çalışan bir rakibi geçmeye çalışıyorsunuz ve kazanırsanız hemen ardından para alacaksınız. Bu nedenle, yetenekli ve hassas bir operatör olmalısınız.


Japan Drag Racing 2D Para Hilesi


Bu oyunda ortam 2B ortamı takip edecek ve iki araba birbirine paralel hareket edecek ve oyuncu tarafından kolayca görülebilecek. Aynı zamanda her arabanın hızını artırmaya odaklanacağı için bu oyunun kontrol yöntemi de farklı olacak. Böylece nitro düğmesini, vites düğmesini ve hız göstergesini göreceksiniz. Bir ilişkileri olacak ve arabanın hızı her zaman uygun şekilde artırılırsa sizi kazanan yapacaklar.


Japan Drag Racing 2D Altın Hilesi


Japan Drag Racing 2D seviyesi, zaman sıfıra ulaşana kadar sürekli olarak hızlanan iki araba ile başlar. Gaz pedalında bir düğme göreceksiniz ve işiniz aracın hız göstergesinde bulunan yeşil alana aracın hızını artırmaktır. Hemen ardından araba otomatik olarak yuvarlanacak ve hızı da zamanla sürekli olarak artırılacaktır. Gaz düğmesi vites değiştirme düğmesine dönüştü ve doğru şekilde basmanız gerekecek.


Japan Drag Racing 2D Hile Apk


Saatin ibresi bir önceki yeşil alana gittikten sonra vites koluna basmak zorunda kalıyorsunuz. Bu, aracınıza yeni bir hız düzeyi kazandıracaktır. Tabii ki, işler burada bitmiyor çünkü eski hızın üstesinden gelmenize ve önde olan rakibinize yetişmenize yardımcı olmak için bu işin yapılmasına devam edilmesi gerekecek. Ayrıca belirli bir süre için hızınızı artırmak için nitro butonundan da yararlanabilirsiniz. Bu oynanışın oyuncu için doğruluk gerektirdiği söylenebilir.


Japan Drag Racing 2D Apk indir


Japan Drag Racing 2D'de bulduğunuz her seviye, tamamen oyuncuların kazanmaları halinde belirli bir miktar para almaları içindir. Aynı zamanda bu para yeni araba satın almak, araba yükseltmek ve daha pek çok farklı amaç için kullanılacak. Yeni bir araba satın almak, oyun sırasında sürüş deneyimini değiştirmenize ve farklı seviyelerdeki rakipleri yenmek için hızlı arabalar bulmanıza yardımcı olur.


Japan Drag Racing 2D Apk Son Sürüm


Bulabileceğiniz ve yükseltebileceğiniz birçok parça var; Doğru hızlanmanın yanı sıra aracın hız faktörünün de önemli olduğu durumlarda bu bir zorunluluktur. Aynı zamanda, tercihlerinize bağlı olarak otomobilin görünümü ile ilgili bazı unsurları tamamen değiştirebilirsiniz.


Japan Drag Racing 2D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Xtreme Rally Driver HD Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar