Xtreme Rally Driver HD Premium Para Hileli MOD APK [v1.0.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Xtreme Rally Driver HD Premium Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 1 Xtreme Rally Driver HD Premium Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 2 Xtreme Rally Driver HD Premium Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 3 Xtreme Rally Driver HD Premium Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 4 Xtreme Rally Driver HD Premium Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 5 Xtreme Rally Driver HD Premium Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 6

Xtreme Rally Driver HD Premium Para Hileli MOD APK [1.0.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Üç farklı ülkedeki araziyi fethetmek için gittiğiniz yepyeni bir açık dünya arcade ralli yarış oyunudur.


Xtreme Rally Driver HD Premium 1.0.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Bir araba satın almak çok para kazandıracak.
Xtreme Rally Driver HD Premium – bağımlılık yaratan oynanışa, dramatik yarışlara ve göz alıcı grafiklere sahip bir yarış oyunu. Tüm yarışların lideri olmak için tüm biniciler arasında en iyi sürüş becerilerine ihtiyacınız olacak. O yarışçı olduğundan emin misin?


Xtreme Rally Driver HD Premium v1.0.5 MOD APK


Xtreme Rally Driver HD Premium” temelde birçok güçlü rakiple karşılaşabileceğiniz bir açık dünya 3D yarış oyunudur. Bu oyunun oynanışı, birçok yeni nesil yarış oyununda ortaya çıktığı için oyuncuların çoğu için çok garip değil. Ve elbette, arabayı kontrol etmenin yolu basittir ve buna alışmanız sadece biraz zaman alır. Ancak, bu oyunda profesyonel bir yarışçı olmak basit bir mesele değil çünkü arabayı kontrol etmek için mükemmel teknik becerilere ihtiyacınız olacak. 


Xtreme Rally Driver HD Premium Para Hilesi


Özellikle zorlu yollarda bunun üstesinden gelebilmek için mutlaka drift yapmayı öğrenmeniz gerekiyor. Bu oyunda, büyük zorluklarla hızlı yarışlar kurarak seviyenize meydan okuyabilirsiniz. Bu modda rekabetçi sürüş becerileri ortaya çıkacak ve bunların üstesinden gelmekte zorlanabilirsiniz.


Xtreme Rally Driver HD Premium Araba Hilesi


Xtreme Rally Driver HD Premium, basit oynanışın yanı sıra oyunculara başka birçok heyecan verici özellik de sunuyor. Bu oyunun ilk çekici özelliği, keşfetmenizi bekleyen birçok zorluğun bulunduğu yarış sistemidir. Bu oyunda, farklı engeller ve hava koşulları ile 100'den fazla farklı parkur keşfedeceksiniz. Bu özellik, yarış sırasında size son derece ilginç ve özgün deneyimler sunacak.


Xtreme Rally Driver HD Premium Hile Apk


19'dan fazla farklı süper araba ile birçok farklı rakiple dramatik ve çılgın yarışlara katılabilirsiniz. Elbette bu oyun yine de size zorlu yarışlarda performansınızı artırabilmeniz için bir yükseltme sistemi sunuyor.


Xtreme Rally Driver HD Premium Apk Son Sürüm


Bu oyunun en göze çarpan özelliklerinden biri gerçekçi fizik efektleridir. Oyundaki nesneler ve ortamlarla etkileşime girebildiğiniz için yarış sırasında bu özelliğin çekiciliğini net bir şekilde hissedebileceksiniz.


Xtreme Rally Driver HD Premium Apk indir


Ayrıca, bu oyunun çok oyunculu modu da vardır, böylece diğer oyuncularla daha dramatik yarışlar yaşayabilirsiniz. Bu oyun ayrıca keşfedebileceğiniz birçok ilginç özelliğe sahiptir. Peki bu oyunla ilgileniyor musunuz?


Xtreme Rally Driver HD Premium indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Racing in Car 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar