Crash Heads Para Hileli MOD APK [v1.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crash Heads Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 1 Crash Heads Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 2 Crash Heads Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 3 Crash Heads Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 4 Crash Heads Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 5 Crash Heads Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 6 Crash Heads Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 7

Crash Heads Para Hileli MOD APK [1.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her biri benzersiz becerilere ve oyuna yaklaşımlara sahip çeşitli kahraman takımları toplayın!


Crash Heads 1.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz alışveriş hilesi
  2. Para Hİlesi. Para Azalmaz
  3. Yüksek Saldırı Hızı

Okçuluk takım oyunu Crash Heads, yukarıdan aşağıya bir aksiyon rol yapma oyunudur. Devasa bir çarpışma savaşı başlatın ve kahramanları zafere götürürken tüm düşmanları yok edin. Devasa saldırılar ve düşman dalgaları içeren dinamik bir takım atış stilinin merkezindesiniz. 


Crash Heads v1.4.0 MOD APK


Her kadro oyununun macerasında birden beşe kadar kahraman ve büyü kartları dağıtılır. Hepsini toplarsanız, özel karakterlerin kilidini açabilir ve benzersiz sihir numaraları yapabilirsiniz. Farklı rollere sahip kahramanlarla deneyler yapın, oyunun birçok virajını ve dönüşünü keşfetmek için benzersiz takımlar oluşturun. 


Crash Heads Para Hilesi


Boğalar, sihirbazlar ve av köpekleri gibi okçularınız, buz büyücüleriniz, çekiçleriniz ve diğerleri var. Bir sonraki alana ilerlemek için baltalar ve diğer güçlü silahlarla onları öldürmelisiniz. Crash Heads, okçuluk takım oyunlarının unsurlarını ve yukarıdan aşağıya aksiyon RPG'lerini birleştirir. 


Crash Heads Elmas Hilesi


Kahramanları canavar düşmanlarına karşı zafere yönlendirmek için destansı bir çarpışma savaşını kendi avantajınıza kullanın. Büyük saldırıların, farklı düşman dalgalarının merkezindesiniz ve klasik manga ok oyununa yeni bir soluk getiriyorsunuz.


Crash Heads Apk Hile


Oyunun birçok yönünü keşfetmek için yeni ve heyecan verici takım kompozisyonları oluşturarak farklı rollere sahip kahramanlarla deneyler yapın. Bu bir okçu, bir buz büyücüsü, bir çekiççi ve diğerleri, boğalara, büyücülere ve tazılara karşı. 


Crash Heads Apk indir


Güçlü baltanızla onlarla savaşın ve bir sonraki seviyeye geçin. Takım oyunları için macera desteleri, tipik olarak kahramanlar ve büyülü yetenekler içeren bir ila beş kart içerir. Hepsini toplarsanız, özel karakterlerin kilidini açabilir ve benzersiz sihir numaraları yapabilirsiniz. 


Crash Heads Apk Elmas Hilesi


Farklı yeteneklere ve oyun tarzlarına sahip kahramanlardan oluşan takımlar oluşturun. Balta, mızrak veya yay ve ok kullanarak düşmanlarınızla zemini silerken lezzetli ara sahnelerin keyfini çıkarın. Meteor yağmurları, donma sıcaklıkları ve iyileştirici güçler gibi heybetli büyüler yapın. Tüm ekibinizi bir parmak dokunuşuyla yönetebilirsiniz. Son çarpışma başladı.


Crash Heads indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun TowerBall APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar