Weapon Shooting Strike Mega Hileli MOD APK [v1.33]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Weapon Shooting Strike Mega Hileli MOD APK [v1.33] 1 Weapon Shooting Strike Mega Hileli MOD APK [v1.33] 2 Weapon Shooting Strike Mega Hileli MOD APK [v1.33] 3 Weapon Shooting Strike Mega Hileli MOD APK [v1.33] 4 Weapon Shooting Strike Mega Hileli MOD APK [v1.33] 5 Weapon Shooting Strike Mega Hileli MOD APK [v1.33] 6

Weapon Shooting Strike Mega Hileli MOD APK [1.33] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Savaş alanına paraşütle indikten sonra çeşitli ekipmanlar toplanacak.


Weapon Shooting Strike 1.33 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dumb Enemy
  2. Tanrı Modu
İstisnai ortamlar ile silah Weapon Shooting Strike, klasik atış oyununu bir sonraki seviyeye taşıyor. Yenilik, gerçekten küresel bir kampanya olan maçın gerçekleştiği mekanlarda kendini gösteriyor. Savaş alanına paraşütle indikten sonra çeşitli ekipmanlar toplanacak. Lütfen inmek için uygun bir yer seçin ve alınan çeşitli görevleri yerine getirin. Not, takım arkadaşlarınızla oynayabilir veya hikayeyi bireysel olarak keşfedebilirsiniz.


Weapon Shooting Strike v1.33 MOD APK


Weapon Shooting Strike oyuncuları artık bir maçta diğer birçok oyuncuya katılabilir. Güncellenen sürümde çok oyunculu mod eklendi. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla konuma sahip olmanıza yardımcı olmak için bazı yeni haritalar da sağlanmıştır. Zorlu görevler ve hatta tehlikeli numaralar bu kampanyanın en önemli özelliği olacak ve karnaval temalı savaşlarda kana susamış zombilerle tanışacaksınız. Deneyimlemeniz için 13'ten fazla farklı mod var!


Weapon Shooting Strike Para Hilesi


Weapon Shooting Strike'ın oluşturduğu içerikle ilgili pek çok övgü, oyuncular stresin yanı sıra baskıyı da azaltmak için bir yer bulabilir. Önümüzdeki görev serisine başlamak için birçok moddan oluşan bir arenaya götürüleceksiniz, bunlardan birini seçip çöpçatanlık sistemini bekleyeceksiniz. Görevler, gereksinimlerinize uygun bir savaş alanı bulduktan sonra atanacaktır. Ardından, yaklaşan yolculuk için silah, cephane, hançer ve sırt çantaları toplayarak oyuna başlayalım.


Weapon Shooting Strike Hile Apk


Weapon Shooting Strike'ın başarısını, yapım ekibinin tasarım tarzındaki yaratıcılıktan bahsetmeden imkansız kılmak. Her şeyi hayata geçirmek için bir dizi animasyonlu animasyon ve patlama, bomba ve araç çarpışması gibi sesler aracılığıyla içerik oluştururlar. Her görüntüye, modern silahları ve teçhizatı çizen HD grafikler uygulanır. Oyuncuların daha fazla et ve akşam yemeği ödülü almak için rakiplerini yenmeleri ve sonuna kadar hayatta kalmaları gerekiyor.


Weapon Shooting Strike Apk indir


Weapon Shooting Strike, içerik ve görüntü kalitesinde beklenen yeniliklerin başlangıcı olarak küresel popülerlik yaratmaya devam edecek. Kullanıcı istekleri ve incelemeleri hızlı bir şekilde kaydedilir ve değiştirilir. Sistem ayrıca kullandığınız silahın türü, uzaktan bombalamanın nasıl yapılacağı vb. konularda da çeşitli bilgiler sağlar. En üstün başarıyı yaratmayı hedefleyin. Bu ücretsiz kampanyaya katılın, modların tadını çıkarın ve skor tablosunda yükselin.


Weapon Shooting Strike indir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun WarStrike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar