WarStrike Para Hileli MOD APK [v0.1.53]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
WarStrike Para Hileli MOD APK [v0.1.53] 1 WarStrike Para Hileli MOD APK [v0.1.53] 2 WarStrike Para Hileli MOD APK [v0.1.53] 3 WarStrike Para Hileli MOD APK [v0.1.53] 4 WarStrike Para Hileli MOD APK [v0.1.53] 5 WarStrike Para Hileli MOD APK [v0.1.53] 6

WarStrike Para Hileli MOD APK [0.1.53] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ülkeyi korumak ve terör örgütlerini engellemek için yapılan yolculuğa katılan bir asker rolünü oynayacaksınız


WarStrike 0.1.53 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. God Mode, Dumb Enemy
WarStrike'a gelirken, ülkeyi korumak ve terör örgütlerini engellemek için yapılan yolculuğa katılan bir asker rolünü oynayacaksınız. Karakter oluşturma, size çok gerçekçi bir deneyim sunmak için çekici pürüzsüz oyun ile gerçekçi bir şekilde tasarlanmıştır. İstediğiniz kahraman olarak oynamayı seçebilirsiniz ve her kahramanın benzersiz dövüş becerileri vardır.


WarStrike v0.1.53 MOD APK


Muazzam silah cephaneliği, dikkat çekici bir görünüm ve çekici bir silahlı çatışmadan yayılan duman ve bombalar gibi gerçekçi oyun efektleriyle tasarlanmıştır. Ayrıca kostüm sistemi ve oyun çalışmaları, heyecan verici deneyimler yaşatmak için son derece keskin 3D grafiklerle titiz detaylarla tasarlandı.


WarStrike Silah Hilesi


WarStrike oyununda karakteri canlandırmak ve karakterinizi yaratmak da çok önemli; kostüm ve silah sistemi, çeşitli havalı silahlar ve detaylı silahlarla sağlanır. Oyuna başlarken, gerçek bir korku aksiyon sahnesinde yaşayacak, bir grup güçlü düşmanla yüzleşecek, rakiplerinizi vurmak için takım arkadaşlarınızla silahları toplayacak ve silahlarınızı yükseltmek için çok fazla kaynak toplayacaksınız. Ödün vermeyen silah savaşları, sürekli hareket eden silah kazançları, gerilimi gizlemek, geri ateş etmek ve genel kazanan olmak için gerilim anları boyunca rakipleri yok eder.


WarStrike Para Hilesi


Savaş durmadı; rakibiniz sizi yok etmek için uzakta saklanıyor; Dövüş yeteneğinizi artırmak ve düşmanı daha hızlı yok etmek için birçok iyi silah toplama konusunda dikkatli olmanız gerekir. Arama, saklanma, cephane yükleme, silah yükseltme, ateşe karşılık verme gibi yoğun, kanlı savaşlar, oyunun rakibi yok etme görevini yerine getiriyor. 


WarStrike Hile Apk


Oyunun birçok çekici seviyesi var; her seviye, süreç boyunca sorunsuz bir şekilde ayrı bir hikayedir; düşmanı bulmak ve yok etmek, savaşın geri kalanında gelir kaynakları için hayatta kalmak ve silahları yükseltmek için ödüller almak için birçok yöne hızlıca kaydırmanız gerekiyor.


WarStrike Apk indir


Rol yapma oyunları çekiciliğini hiçbir zaman kaybetmedi, ancak giderek daha fazla oyuncuyu, özellikle de rol yapma oyunlarını çekiyorlar. Dünya çapında arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz yoğun savaşlarla gerçek bir asker olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin. Becerilerinizi geliştirmek için birçok ödül ve kaynak kazanın, savaşta size yardımcı olacak güçlü silahlarla kendinizi donatın, size daha önce hiç olmadığı kadar heyecan ve heyecan duygusu yaşatın.


WarStrike indir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Zombie Critical Strike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar