Raft Survival Forest 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Raft Survival Forest 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.7] 1 Raft Survival Forest 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.7] 2 Raft Survival Forest 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.7] 3 Raft Survival Forest 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.7] 4 Raft Survival Forest 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.7] 5 Raft Survival Forest 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.7] 6

Raft Survival Forest 2 Mega Hileli MOD APK [1.1.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların garip bir konumda hayatta kalmasını ve gerekli şeyleri bulmasını gerektirir. Öğeleri bulmak ve istatistikleri korumak için araçlar, kostümler ve silahlar üretebileceksiniz.


Raft Survival Forest 2 1.1.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Sağlık hilesi
  2. Sınırsız Dayanıklılık
  3. ADS Paketli Satın Alındı ​​(Reklamsız)
Raft Survival Forest 2, oyuncunun bir uçak kazasından sonra garip bir yere taşındığı bir hayatta kalma oyunudur. Çevresel faktörlerle etkileşime girmek ve tehlikeli vahşi hayvanlarla yüzleşmek için farklı yerlere hareket etmek için karakteri kontrol edecekler. Aynı zamanda, belirli bir hayatta kalma hedefi ile oyuncular, dinlenebilecekleri ideal yerlere hareket edebilecek ve kamp ateşi gibi gerekli bazı şeyleri koyabilecekler.


Raft Survival Forest 2 v1.1.7 MOD APK


Raft Survival Forest 2'de oyuncu bir uçak kazasından uyanacak ve garip bir yerde belirecek. Ancak şanslı olan şey, oyuncunun hayatta kalmasına yardımcı olmak için gerekli bazı eşyaları içeren bir tahta kutu bulabilmesidir. Oyuncular çevreyi keşfedecek ve temel öğeleri toplamak için çevresel unsurlarla etkileşime girecek. Yani kesinlikle, bu oyuncular için tamamen gizemli ve zorlu bir yolculuk.


Raft Survival Forest 2 Para Hilesi


Oyuncular, diğer hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi aynı kontrol operasyonlarıyla karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edecekler. Oyuncular, etkileri sayesinde hangi eşya ve nesnelerle etkileşime girebileceklerini görebilecekler. Spesifik olarak, bu eşyalara yaklaştığınızda, görünümleri tamamen olağanüstü hale gelecektir ve işiniz, kaybolana kadar saldırılar yapmaktır.


Raft Survival Forest 2 Sağlık Hilesi


Herhangi bir oyuncunun dikkat etmesi gereken bir nokta, karakterin Raft Survival Forest 2'deki istatistikleridir ve zamanla sürekli olarak azalacaktır. Bu nedenle, oyuncunun yemeği işlemek için gerekli unsurları bulması gerekecek ve oyuncunun işleme için malzemeleri toplaması gerekecek. Tahta kutudan aldığınız başlangıç ​​malzemelerini kullanabilir veya vahşi hayvanları bulup silahlarınızla onlara saldırabilirsiniz.


Raft Survival Forest 2 Dayanıklılık Hilesi


Oyuncular hayatta kalma hedeflerini görecek ve senin işin onları tamamlamaya çalışmak. Aynı zamanda, önceden işaretlenmiş yerleri de görebilirsiniz ve bazen bir kaçış noktası oluşturmak için kullanmanız gereken yer orasıdır. Örneğin, kamp ateşi yakmak için uygun bir yer bulabilir ve üretebileceğiniz öğelerin listesine erişebilirsiniz. Malzeme toplamanıza yardımcı olacak kostümler, silahlar veya araçlar olabilirler.


Raft Survival Forest 2 Hile Apk


Oyuncular bir uçak kazasından uyanacak ve hayatta kalma yolculuklarına başlamak için temelleri bir kutuda toplayacaklar. Birçok çevresel faktör, oyunculara birçok eşya verebilir ve bunları toplamak için farklı araçlar kullanacaklardır. Oyunun geniş ortamında oyuncular, karakterin açlığından vahşi hayvanlara kadar çeşitli tehlikelerle yüzleşmek zorunda kalacaklar.


Raft Survival Forest 2 Apk indir


Oyuncular sistemden belirli bir hayatta kalma hedefi bulacak ve kamp ateşi gibi faydalı mekanikleri keşfetmek için onu tamamlamaya çalışacaklar. Bu oyunun işçiliği sistemi çeşitlidir, böylece tehlikeyle başa çıkmak için birçok faydalı araç, kostüm ve silah yaratabilirsiniz.


Raft Survival Forest 2 indir (MOD, Dayanıklılık - Sağlık Hilesi)


Bir önceki android oyun Grand War Roma Stratejisi APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar