AirTycoon 5 Para Hileli MOD APK [v1.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
AirTycoon 5 Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 1 AirTycoon 5 Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 2 AirTycoon 5 Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 3 AirTycoon 5 Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 4 AirTycoon 5 Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 5

AirTycoon 5 Para Hileli MOD APK [1.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer birçok havayolu şirketi ile rekabet edebilmek ve havayolunuzun gelirini artırmak için yüksek iş veya turizm seviyesi şehirler arasında yeni rotalar açın.


AirTycoon 5 1.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tam sürümü ücretsiz açın
  2. Uygulama içi satın alma hilesi
AirTycoon 5, birinci sınıf grafiklere ve heyecan verici yeni özelliklere sahip dünyanın en iyi havayolu yönetimi simülasyon oyunudur. Oyun, yükseltilmiş modern ve daha verimli kullanıcı arayüzü nedeniyle dünya çapında birçok kişi tarafından sevildi ve kullanıcılara her zamankinden daha sorunsuz bir deneyim sunuyor. Uçsuz bucaksız dünyayı tepeden bir bakış açısıyla keşfedebilecek ve uçağın uçuş hızını kendiniz kontrol edebileceksiniz. Pilot olma hayalleri kuranların kaçırmaması gereken harika bir simülasyon oyunudur.


AirTycoon 5 v1.0.4 MOD APK


Uçağınızı yüksek gökyüzünde hareket ederken yumuşak ve keyifli bir müzikle yöneteceksiniz, ayrıca uçağın hareket halindeyken çıkardığı ses çok gerçekçi. Güzel 3D grafiklerle gerçek zamanlı olarak uçağı kontrol edeceksiniz, yerdeki sahne birçok önemli alanla çok pratik bir şekilde çizildi. AirTycoon 5'teki havaalanı sistemi, geniş bir uçuş yoluna sahip gerçek hayattaki bir havaalanına çok benzer.


AirTycoon 5 Para Hilesi


Oyuncuların yeni deneyimler ve keşifler için değişmesi için zaman içinde yüz yetmiş yeni uçak modeli piyasaya sürüldü. Çeşitli özellik ve tasarımlara sahip farklı uçak modelleri, modern kumandalar ile oyuncuların havada seyahat ederken farklı duygular yaşamasına yardımcı olacak. Buna ek olarak, dünya çapındaki diğer 500 havaalanında önemli bir havayolunu yönetmeniz gerekecek. Her havalimanında, yolcu taşımak için yönetmeniz ve yükseltmeniz gereken birçok farklı uçağa sahip olacaksınız. Ayrıca, onları geliştirmek için dünyadaki diğer birçok şirketi devralmanız ve müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için daha fazla yeni model piyasaya sürmeniz gerekiyor.


AirTycoon 5 Altın Hilesi


Bununla da kalmayıp, gerektiğinde rapor geçmişini inceleyebilmeniz ve yolculukları kolayca takip edebilmeniz için yönetime günlük olarak detaylı raporlama yapmanız gerekir. Bir uçakla uçarken, hava ve bazı motor arızaları nedeniyle sorunlar olacaktır, bu nedenle dikkatli olmanız ve bu durumlarla nasıl başa çıkacağınızı bilmeniz gerekir. Kullanıcıların cihazları daha verimli bir şekilde birbirine bağlayabilmeleri için Hub konsepti tanıtıldı ve merkezi oyunun başında seçtiğiniz şehirde olacak. Yolculuğun başlangıcında, kalkış havalimanının, merkezinizin bulunduğu şehrin havalimanı veya şubesi olması gerekir ki, saati belirleyip gerçek zamanlı olarak kalkışa başlasın.


AirTycoon 5 APK hile


İsim değerini şehir belirleyecektir. AirTycoon 5'e reklam yatırımı yaparak bu değeri artırmalı ve uçuşunuz için stadyum konumunu geliştirmek için isim değeri 5.0 veya daha yüksek olduğunda yeni şubeler oluşturmalısınız. Ayrıca gerçekçi simülasyon ile gözlemlemek için farklı 2D veya 3D harita seçeneklerine de sahipsiniz. Gelecekteki slot sayısını yönetmek ve artırmak için aynı anda 25'e kadar kalkış havalimanı konumu talep edebilirsiniz.


AirTycoon 5 Apk indir


Daha yetkinleştikçe, diğer birçok havayolu şirketi ile rekabet edebilmek ve havayolunuzun gelirini artırmak için yüksek iş veya turizm seviyesi şehirler arasında yeni rotalar açın. Ek olarak, daha kolay kontrol için AirTycoon 5'te bulunan uçuş programlarıyla ilerleyebilirsiniz. Özellikle doluluk oranı %100 olduğunda uçak bileti ücretini artırın, doluluk oranı %70'in altına düştüğünde ücreti yolcu arz ve talebini karşılayacak şekilde azaltın.


AirTycoon 5 Son Sürüm apk


Yakıt maliyetlerinizden tasarruf etmek için dünyanın her yerindeki havaalanları için bir yakıt deposu kurabilirsiniz. Ayrıca AirTycoon 5'te kazancınızı maksimize edebilmek için şehir merkezinde bir bakım deposu ve VIP salonu inşa etmeniz gerekiyor; bu, müşterilerin beklemek zorunda kaldıklarında kendilerini memnun hissetmelerine ve rahatsız olmamalarına yardımcı olacaktır. Aynı zamanda yolcuların bu yüksek kaliteli hizmet ile rahatlayabilmeleri için uçak koltuk ayarlama özelliği de sağlanmıştır.


AirTycoon 5 İndir (MOD, Para Hilesi / Tam Sürüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Legend of Ace APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar