Heavy Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.088]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Heavy Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.088] 1 Heavy Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.088] 2 Heavy Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.088] 3 Heavy Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.088] 4 Heavy Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.088] 5 Heavy Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.088] 6

Heavy Bus Simulator Para Hileli MOD APK [1.088] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular en iyi otobüs şoförü olabilecekler ve bu oyun sizi dünya çapında yüzlerce ünlü şehre götürüyor.


Heavy Bus Simulator 1.088 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Heavy Bus Simulator, aynı türdeki diğer oyunlara kıyasla belirli bir benzersizliğe sahiptir. Basitçe söylemek gerekirse, bu oyun tamamen hareket halindeki bir tren vagonu gibi düzinelerce yolcu alabilen dev otobüslere odaklanmıştır. Bu tür kullanışlı otobüsler için şehirler ve kasabalar arasında uzun mesafelerde bir ulaşım aracı olarak kullanılabilir. Bu oyunda, bu kadar büyük araçları kontrol etmek için bir sürücü olabilir, her zaman istediğiniz yerlere macera yaşayabilirsiniz.


Heavy Bus Simulator v1.088 MOD APK


DEHA, her yaş için ilgi çekici simülasyon oyunları yaratmasıyla ünlüdür. Araç simülasyon oyunları için Real Simulation ExperienceLite, Touring Racing, Speedway Masters 2 FREE gibi milyonlarca izlenen isimlere de sahipler. Bu nedenle, onlar için Heavy Bus Simulator, şimdiye kadar onları her zaman memnuniyetle karşılayan hayranlar için de büyük bir umut. Detaylara özen gösterilerek tasarlanan otomobillerle mükemmel bir deneyim sunuyor.


Heavy Bus Simulator Para Hilesi


Heavy Bus Simulator için oyuncuların en iyi otobüs şoförü olabilecekleri bir yolculuk için umut etme hakları da var. Oyun size zorlu bir meydan okuma sunarsa panik yapmayın ve bu, hayranlar için çok ihtiyaç duyulan bir başlangıç. Otobüsler bu sefer artık şehirde dolaşmıyor. 


Heavy Bus Simulator Hile Apk


Ayrıca düzinelerce yolcuyu diğer şehirlere taşımak gibi daha karmaşık görevleri de üstlenebilir. Uzun bir yolculuğu çevreleyen konular gerçekten ilginizi çekecek. Oyunun haritası da çok büyük ve oyuncuları dünya çapında yüzlerce ünlü şehre götürüyor. Ne kadar uzağa giderseniz, o kadar uzun sürer ve ödül de önemli ölçüde artar.


Heavy Bus Simulator APK, otobüs Hilesi


İlk başta Heavy Bus Simulator'a gelenler buradaki arabaların gerçekten vasat olduğunu hissedebilir. Ancak, ne kadar uzun süre oynarsanız, o kadar akılda kalıcı hissedeceksiniz çünkü bu arabalar dünya çapında faaliyet gösteren gerçek otobüslerde modellenmiştir. Faaliyet gösterdiğiniz bölgeye göre özellikleri vardır. Ek olarak, onları satın almak için biraz para harcamanız gereken başka benzersiz özelliklere de sahipler. Elbette bu para, uzun yolculuklardan sonra alacağınız ödül olacaktır.


Heavy Bus Simulator APK Dayı


Her otobüsün keşfetmeniz için farklı özellikleri olacaktır. Genel olarak, bunun gibi basit simülasyon oyunları ile çok karmaşık olmayacaktır. Daha pahalı arabaların genellikle iki özelliği vardır: daha hızlı veya daha güzeller. Bu pahalı arabaları satın almak için ihtiyacınız olan paranın uzun süre saklanması gerekiyor, bu nedenle daha iyi bir araba arıyorsanız mağazada eski arabayı yükseltebilirsiniz. Oyuna biraz para yatırabilirseniz bu arabalara kolayca sahip olabilirsiniz.


Heavy Bus Simulator Apk indir


Bu, RPG'lerde çok kullanılan bir özellik ancak Heavy Bus Simulator, heyecanı artırmak için de donatıyor. Pahalı arabalar kesinlikle iyi görünmek için tasarlanmıştır. Ancak eski arabanız da dış görünümlerle güzelleştirilebilir. Bir otobüsün görünümünü yenilemek için benzersiz tasarımlardır. Tabii ki, sadece güzellik uğruna herhangi bir istatistikleri artırmayacak. Ancak birçok insan için bu karşı konulmaz bir zevktir. Belki de otobüsleri için maksimum gücü zaten yükseltmişlerdir?


Heavy Bus Simulator indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Illegal Race Tuning APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar