City Island 3 Para Hileli MOD APK [v3.3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
City Island 3 Para Hileli MOD APK [v3.3.1] 1 City Island 3 Para Hileli MOD APK [v3.3.1] 2 City Island 3 Para Hileli MOD APK [v3.3.1] 3 City Island 3 Para Hileli MOD APK [v3.3.1] 4 City Island 3 Para Hileli MOD APK [v3.3.1] 5 City Island 3 Para Hileli MOD APK [v3.3.1] 6

City Island 3 Para Hileli MOD APK [3.3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların atması gereken ilk adım, barınma, elektrik, su ve yiyecek sağlamaktır.


City Island 3 3.3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Harcadıkça para artar.
İnşaat simülasyon oyunları, rahatlama ve yönetim deneyimi arayanlar için en eğlenceli oyunlardır. Oyuncular genellikle istedikleri bir şeyi inşa etmek, kendi kendilerini yönetmek, işletmek ve vatandaşlarının talep ettiği her şeyi dağıtmak isterler. Herkes saygı görme deneyimi yaşamak ister, bu yüzden onlara en yüksek gücü verebilecek oyunlara yönelirler. Hayalinizdeki bir şehri kendi kendinize yönetmek istiyorsanız, City Island 3 sizin için bir seçenek olacaktır. 


City Island 3 v3.3.1 MOD APK


Diğer inşaat simülasyon oyunlarına kıyasla, oyuncular şehirlerini terk edilmiş adalarda inşa etmek, medeniyet geliştirmek, yaşamları iyileştirmek ve bir sürü dev ev inşa etmek zorunda kalacaklar. City Island 3, oyuncuyu, görevi adayı tüm yeteneklerine göre geliştirmek ve genişletmek olan bir belediye başkanı olarak atayacaktır. Oyun, çeşitli ve çekici bir yapı mekanizmasına sahiptir, hatta kullanıcıların en otantik deneyimi yaşamaları için bir yönetim sistemi ile birlikte gelir. Elbette oyuncular, bölgenin özellikleri, iklimi ve hava durumu türü ile bile kontrollerini diğer adalara genişletebilirler. Oyuncunun yaratıcılığı bu oyunda etkin bir şekilde kullanılabilir ve hayalindeki alıntıları özgürce oluşturabilirler.


City Island 3 Para Hile Apk


Vatandaşları oyuncunun davranışına katılmazsa etkili bir şekilde işleyemeyen bir şehir. Ve oyuncuların atması gereken ilk adım, barınma, elektrik, su ve yiyecek sağlamaktır. Bina sistemi, belirli kullanımlara sahip yüzlerce farklı binaya sahip olacak ve oyuncular, gerekli işlevselliğe sahip mimarileri seçmek için filtreleri kullanabilecek. Şehir büyüdükçe halkın talebi de artacak ve oyuncuların seviye atlayarak şehrin boyutunu genişletmesi gerekiyor. Seviye atladıkça, oyun yeni binaların veya diğerlerinin kilidini açar ve görev sistemi size eğlendirecek bir şeyler vermek için genişler.


City Island 3 Hile Nasıl yapılır


Sakinlere geçim ihtiyacı sağlayan binaların yanı sıra, gelir getiren binalara sahip olmanız gerekir. Örnekler, zengin bir gelir kaynağına sahip olan iş binalarıdır. Tabii ki, çalışmak ve şehir için vergi ödemek zorunda oldukları için hanelerden gelir toplayabilirsiniz. Bunun gibi, şehri mevcut kaynaklarla büyütebilir ve hizmet sistemini herkesi memnun edecek şekilde genişletebilirsiniz.


City Island 3 Hile


Bu oyunun yapım mekanizması basit, hatta kullanıcı dostudur, böylece hayalinizdeki şehri kolayca inşa edebilirsiniz. Sistem aracılığıyla yolları, parkları, mimariyi, yürüyüş yollarını ve daha fazlasını özgürce inşa edebilirsiniz. Devasa yapılar bile isteğe göre özelleştirilebilir, görüş yönünü değiştirebilir ve daha pek çok şey yapılabilir. Hatta bu basit sistemle şehri özgürce organize edebilirsiniz.


City Island 3 hile nasıl indirilir?


Oyuncunun ana gelir kaynağı şehirdendir, ancak görevleri tamamlayarak ve başarıların kilidini açarak daha fazla gelir elde edebilirler. Bu sistem sayesinde, oyuncular oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olacak ve şehri hızlı bir şekilde kolayca geliştiren, daha etkili bir yönetim yöntemine sahip olacak. Görev sistemi çeşitli ve zengindir ve birçok görev bile büyük ödüllerle birden fazla aşamayı kapsayabilir. Görev sisteminin yanı sıra, oyuncunun oyundaki başarılarını kaydetmek için bir kilometre taşı olan başarılar da var.


City Island 3 APK DAYI


Oyunun, içindeki oyunun tüm doğasını, adalar üzerine kurulu şehirleri kolayca gösteren bir adı var. Geliştirici, oyuncunun sadece bir ada olmasının sıkıldığını bilir ve sürekli genişletmesine neden olur. Bu nedenle oyuncular, insanları memnun edecek birçok çekici hizmetle yeni adaların kilidini açabilir. Benzersiz olan şey, her adanın hava, iklim ve çevre gibi özelliklerine sahip olmasıdır. Bu nedenle mimari tasarımları önemli ölçüde değişecek ve oyuncular özel araçlar sayesinde her ada arasında rahatlıkla hareket edebilecek.


City Island 3 Hile Apk


City Island 3, 3B ortamlar ve hava durumu oluşturma işlevi ile oyuncunun şehrini canlandıran yeni nesil grafik motorunu benimseyecek. Görsel efektler de her adanın atmosferini oyuncuya gösteren göz alıcı ve etkileyici. Harika grafikler ve gerçekçi efektlerle oyuncular, hayal ettikleri şehri inşa ederken unutulmaz bir deneyim yaşayacaklar.


City Island 3 Building Sim MOD APK


Çoğu inşaat simülasyon oyunu benzer bir oynanışa sahiptir, ancak her oyunun onları tamamen farklı kılan özellikleri vardır. İnşaat simülasyonu veya yönetim türü ile yeni bir deneyim arıyorsanız, City Island 3 mükemmel bir seçim olacaktır. Sonsuz oynanışa, etkileyici grafiklere ve çeşitli bir görev sistemine sahiptir ve bu oyunla her zaman, her yerde eğlenmenizi sağlar.


City Island 3'ü indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Almost a Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar