Jewel Match King Hileli MOD APK [v23.0215.19]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Jewel Match King Hileli MOD APK [v23.0215.19] 1 Jewel Match King Hileli MOD APK [v23.0215.19] 2 Jewel Match King Hileli MOD APK [v23.0215.19] 3 Jewel Match King Hileli MOD APK [v23.0215.19] 4 Jewel Match King Hileli MOD APK [v23.0215.19] 5

Jewel Match King Hileli MOD APK [23.0215.19] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bulmaca çözme görevleriyle ışıltılı bir elmas dünyasının kapılarını açar. Roketler, patlayıcı bombalar veya çekiçler gibi hazinelerin yardımıyla binlerce seviyeyi fethedin.


Jewel Match King 23.0215.19 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Auto Win / Oto Kazanma Hilesi

Tanıdık ulusal oyun Match 3, Jewel Match King'de yeni bir versiyonla geri döndü. Bu kez oyuncular, ışıltılı elmaslarla patlamalar yaratacak. Göz kamaştırıcı mücevherlerle dolu bir dünyaya ulaşmak için binlerce seviyeyi fethedin, buz dağlarını veya çölleri aşın. Bulmacaları verimli bir şekilde tamamlamak için öğelerin yardımıyla akıllı hesaplamalardan yararlanın.


Jewel Match King v23.0215.19 MOD APK


Oyuncu lider tablolarındaki başarılarınızı artırırken en iyi oyuncu olun!  Jewel Match King, renkli parlak elmas grafiklere sahip ünlü bir Match 3 oyunudur. Bu oyun türünün eski kuralları ile basit oyun operasyonu. Oyuncular, bir patlama oluşturmak için aynı tür ve renkteki 3 veya daha fazla elması hareket ettirecek ve eşleştirecek.


Jewel Match King Para Hilesi


Birbirlerine yakın olduklarında yatay veya dikey olarak birleştirilebilirler. Patlayan her elmasa karşılık gelen bir puan alacaksınız. Ne kadar çok patlama olursa, o kadar çok bonus puan kazanırsınız. Zorluğun gerektirdiği şekilde elmasın patlamasına izin verin.


Jewel Match King Altın Hilesi


Ayrıca oyuncular, mücadeleyi hızlı bir şekilde tamamlamak için kendi destek öğelerini oluşturabilir. Aynı elmastan 4 tanesini yatay veya dikey olarak birleştirmek, aynı yönde bir roket oluşturabilir. 5 elmas birleştirirseniz, 1 elmas ile patlayan bir bomba oluşturabilirsiniz. Bu patlayıcı bomba ile seçtiğiniz renkteki tüm elmaslar tamamen patlatılacaktır.


Jewel Match King Elmas Hilesi


Sadece birçok elmas patlatırken puanı artırmakla kalmaz, aynı zamanda mücadeleyi tamamlama planını hesaplarken de iyi bir yardımcıdır!  Jewel Match King'de her seviyenin bir mücadelesi olacak. Örneğin 15 hamlede 50 yeşil elmas toplayın. Yani, her seviyede elması birleştirebileceğiniz adım sayısı sınırlı olacaktır.


Jewel Match King Apk Hile


Çalma süresi açısından oyun tarzınıza göre sınırsız ve tamamen rahat olacaktır. Zorluklar sürekli olarak farklı seviyelerde yenilenir. Elmasları örten bloklar, bir dizi elmasları donduran vb., oyuncuların üstesinden gelmesi için tasarlanmış zorluklardır. Bu oyunda binlerce seviye var. Seviyeler bölgelere ayrılmıştır.


Jewel Match King Apk indir


Dağlar, çöller, karlı alanlar, … tüm bölgeleri zorluklarla aşın, son varış noktanız değerli elmasların ışıltısı ve parlaklığıyla mücevherlerle dolu dünyadır. Onları oldukça uzun bir yoldan fethedin. Ömür boyu oyun oynamak mı?! Binlerce seviye ve artan zorlukla mümkündür. Her gün hedefe yaklaşmaya çalışın.


Jewel Match King Apk Son Sürüm 2023


Size yardımcı olmak için sistem size roketler, patlayıcı bombalar veya çekiçler gibi faydalı öğeler verir. İlk olarak, bunları nasıl kullanacağınız gösterilecektir. Ancak hediye sayısı sınırlıdır. Bu öğeleri almaya devam etmek için her seviyede 3'lü Eşleştirme bulmacalarını başarıyla çözmelisiniz. Her seviyeden sonraki ödüller sadece bonuslar değil, aynı zamanda çekici öğelerdir. Daha fazla ödül almak için 3 yıldız kazanın. Bir dahaki sefere ondan yardım almanızı sağlamak için gerektiğinde destek öğelerini kullanın.


Jewel Match King indir (MOD, Otomatik Kazanma Hilesi)


Bir önceki android oyun Final Frontier APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar