POLYWAR Mega Hileli MOD APK [v1.4.1]

Puan: 3.20 (Oylar: 5)
POLYWAR Mega Hileli MOD APK [v1.4.1] 1 POLYWAR Mega Hileli MOD APK [v1.4.1] 2 POLYWAR Mega Hileli MOD APK [v1.4.1] 3 POLYWAR Mega Hileli MOD APK [v1.4.1] 4 POLYWAR Mega Hileli MOD APK [v1.4.1] 5 POLYWAR Mega Hileli MOD APK [v1.4.1] 6

POLYWAR Mega Hileli MOD APK [1.4.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Silahlarınızı oyun tarzınıza uyacak şekilde özelleştirmek için dürbünler, susturucular, görünümler, biblolar ve daha fazlasını kullanın


POLYWAR 1.4.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dolum Dergileri
  2. Hızlı yeniden yükleme
  3. Yüksek Mağaza Mesafesi

POLYWAR, oyuncuları farklı düşmanlarla yüzleşmek ve seviyeyi kazanmak için onları yok etmek gerektiğinde etkileyici bir FPS deneyimine sahiptir. Her oyuncu, yeni bir silah alındığında savaşta değiştirilebilen bir silahla donatılmıştır. Aynı zamanda her silahın farklı tasarımlara sahip skinleri bulunuyor ve silahın kullanılabilirliğini artırmak için destek parçaları ekleyebilirsiniz.


POLYWAR v1.4.1 MOD APK


Oyuncular, POLYWAR'da birbirini yok etmekle görevli iki kişilik bir takıma katılacak ve elbette her biri belirli bir yerde belirecek ve birbirini bulmaya çalışacak. Aynı zamanda oyundaki ortam, düşmana saldırmak için birçok etkili taktik kullanmanıza yardımcı olabilecek birçok çevresel unsur ile tamamen detaylı bir şekilde tasarlanmıştır. Elbette FPS türünün tipik kontrol yöntemine de yaklaşmanız gerekiyor.


POLYWAR Para Hilesi


FPS türünün kontrol yöntemi, kullanmanız gereken birçok farklı düğme sağladığı için oyuncular için zorlayıcıdır. Atış açısının ve makul hedefin ayarlanması tamamen manuel olarak yapılır ve bu kontrol yönteminde ustalaşmaya çalışmanız gerekecektir. Aynı zamanda, bazı son güncellemelerde, oyuncuların daha kolay seçebilmeleri için bazı kontrol düğmelerinin boyutu değişti.


POLYWAR Silah Hilesi


POLYWAR'ı başlattığınızda, oyuncular ilk savaşlara erişebilecek ve elbette üstesinden gelmeleri gereken düşmanlar olacak. Oyuncunun ortaya çıktığı ortamda, düşmanı yok etmek için gidip doğru yeri seçmeleri için birçok farklı alan olacaktır. Aynı zamanda bu bir FPS ortamıdır, böylece oyuncular düşmanlarla tanışma fırsatı bulabilirler. Elbette, bir karakter yenildiğinde silah da hemen ardından düşüyor.


POLYWAR Hile Apk


Atış deneyiminizi değiştirirken bir rakibin silahını kullanmak çok yeni değil. Özellikle, silahın düştüğü yere gidebilir ve onu donatmak için ilgili düğmeye basabilirsiniz. Bu mekanik, sınırlı sayıda silaha sahip oldukları için, özellikle yeni başlayanlar olmak üzere farklı izleyiciler için mükemmel bir şekilde uygundur. Aynı zamanda, görmezden gelemeyeceğiniz zaferinizi destekleyen birçok faktör var.


POLYWAR Apk indir


Birincil silahların yanı sıra ikincil silahlar ve ekipmanlar her zaman göz ardı edemeyeceğiniz uygun bir seçimdir. Aynı zamanda, oyunun sunduğu her ortam size, bulunduğu yerin özelliklerini uyarlamanızı ve anlamanızı gerektiren zorluklar getirecektir. Tam olarak nereye gitmeniz gerektiğini bilerek takım arkadaşlarınızı hızlı bir şekilde destekleyebilmeniz FPS oyunlarında önemli bir unsurdur.


POLYWAR Apk Son Sürüm


POLYWAR gibi bir FPS oyununu deneyimledikten sonra, farklı silahlarla denemeler yapmak için biraz zaman harcayacaksınız. Bir silaha tekrar tekrar alışabileceğiniz ve oyundaki seviyenizi geliştirmeye devam edebileceğiniz için savaşlara katılmak bir zorunluluktur. Aynı zamanda bu başlıkta silahların kilidini açma mevcut seviyenize göre belirleniyor ve rampalar gibi birçok güçlü silah sizi bekliyor.


POLYWAR indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Gas Station Junkyard Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Ploywar"

Faiq

8 ay önce

Hileli olsaydi iyi olurdu

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar