Hyper Dungeon Mega Hileli MOD APK [v0.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hyper Dungeon Mega Hileli MOD APK [v0.10] 1 Hyper Dungeon Mega Hileli MOD APK [v0.10] 2 Hyper Dungeon Mega Hileli MOD APK [v0.10] 3 Hyper Dungeon Mega Hileli MOD APK [v0.10] 4 Hyper Dungeon Mega Hileli MOD APK [v0.10] 5 Hyper Dungeon Mega Hileli MOD APK [v0.10] 6

Hyper Dungeon Mega Hileli MOD APK [0.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuna yeni başlayan biri olarak, eğlenmek için karakteriniz üzerinde çok fazla kontrol uygulamak zorunda kalmayacaksınız.


Hyper Dungeon 0.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Rün Gücü (Rünler %255 etki ekler)

Minidragon'un rol yapma aksiyon oyunu Hyper Dungeon, otomatik olarak kesmenizi sağlar. Oyuna yeni başlayan biri olarak, eğlenmek için karakteriniz üzerinde çok fazla kontrol uygulamak zorunda kalmayacaksınız. Bağımsız hareket edin ve işi halletmek için ne gerekiyorsa yapın. Her savaş ordunuzu güçlendirdiği sürece, gitmekte fayda var.


Hyper Dungeon 0.10 MOD APK


Hyper Dungeon oyununda, vinci herhangi bir yöne sürüklemek, ekranın etrafında hareket etmesine neden olacaktır. MU oynama deneyiminiz varsa, bu oyunla ilgili herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Kontroller çok basit olduğu için, hızlı tempolu aksiyona ayak uydurmakta ve zirveye çıkmakta sorun yaşamazsınız. PK PvP maçlarında biraz daha efor sarf etmeniz gerekecek ancak zamanla buna alışacaksınız.


Hyper Dungeon Para Hilesi


Karakterin yetenekleri, çevrelerindeki dünya üzerindeki etkileri olarak çarpıcı sanat eserleri üretir. Karakterinizi hareket ettirmeyi bırakırsanız, o karakterin belirli bir menzili içindeki tüm düşmanlar saldırıya uğrayacaktır. 


Hyper Dungeon Rün Hilesi


Bu tür bir kontrol ile oyuncuların aynı anda savaşıp dinlenebildikleri için güçlerini yüksek tutmaları mümkündür. Bu, içinde bulunduğunuz uzun süreli bir çatışmanın ortasında bir nimettir. Oyuna ara verseniz bile, siz ondan uzaktayken çiftçilik ve seviye atlama devam edecektir.


Hyper Dungeon Hile Apk


Oyuncular, ekrana uygun yönde basılı tutarak bir karakterin birincil yeteneklerini etkinleştirebilir. Son derece ilgili beceri sistemi nedeniyle, oyuncu karakteri çevrede gezinebilir ve rakibe göre daha kolay kombolar gerçekleştirebilir. Oyuncunun muharebedeki başarısı sonucunda oyuncu karakterin deneyim seviyesi artacaktır.


Hyper Dungeon Apk indir


Oyunu oynarken, ürkütücü bir havaya sahip çarpıcı üç boyutlu bir manzaraya dalmış oluyorsunuz. Yüzleşilecek çok çeşitli düşmanlar var ve kadın savaşçı karakterin rolü ilginç ve farklı.


Hyper Dungeon indir (MOD, Rün Hilesi)


Bir önceki android oyun Road of Kings APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar