Sweet Crunch Para Hileli MOD APK [v2.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sweet Crunch Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 1 Sweet Crunch Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 2 Sweet Crunch Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 3 Sweet Crunch Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 4 Sweet Crunch Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 5 Sweet Crunch Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 6 Sweet Crunch Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 7

Sweet Crunch Para Hileli MOD APK [2.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları sevimli şekerler ve kurabiyeler dünyasına taşıyan geleneksel bir 3'lü eşleştirme bulmaca oyunudur.


Sweet Crunch 2.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Sweet Crunch'a geldiğinizde renkli kurabiye parçalarını veya güzel şekerleri keşfetme ve fethetme fırsatı açılacak. Burası tatlı kurabiyelerle birlikte farklı marshmallowların cenneti olarak bilinir. Burada tonlarca engel önümüze çıkıyor. Aynı resimlerden üç veya daha fazlasını eşleştirebilirsiniz. Bu zorlukları çözmek ve baştan belirlediğimiz minimum puana ulaşmak için aktif bir beyin olmanız gerekecek.


Sweet Crunch v2.0.3 MOD APK


Sweet Crunch oyununda tatlılar ve kurabiyeler cennetine ulaştığınızda, kolaydan karmaşığa doğru giderken aşmanız gereken her seviye diğer benzer oyunlara benziyor. Aynı zamanda elde etmeniz gereken puan sayısının da çok daha fazla olması işinizi daha da zorlaştırıyor. Ancak sizi bu çıkmazdan kurtarmak için oyunun kendisinden gelen destek öğeleri ve bonuslar alacak ve şeker benzerinin konumunu kontrol edeceksiniz.


Sweet Crunch Para Hilesi


Genel olarak, Sweet Crunch oyunculara geleneksel bir oynanış sunar, yani bu dünyaya yeni gelmiş olsanız bile, bu oyun hakkında hiçbir gariplik hissetmezsiniz. Spesifik olarak, üçüzlerle aynı renkteki yatay veya dikey bir sıra halinde birleşebilen, yalnızca hafifçe değiştirmenize ihtiyaç duyan üçüzlerin olup olmadığını görmeye devam edecek misiniz?


Sweet Crunch Altın Hilesi


Ancak oyuncuların Sweet Crunch'a katıldıktan sonra kafa karışıklığını önlemek için birkaç küçük noktayı not etmesi gerekir. Yani tek bir görsel ile sadece tek bir lokasyonu taşımış olursunuz, ne eksik ne fazla. Yani bu şeker savaşında iki adım atamazsınız. Orada durmadan, çapraz olarak da hareket ettirebilirsiniz, bu sadece soldan sağa veya yukarıdan aşağıya hareket ettirilebilir.


Sweet Crunch Elmas Hilesi


Ek olarak, oyuncular roket iticileri oluşturduklarında gücünüz yeni bir seviyeye yükseltilecek. Seviyeler boyunca bunun gibi sadece üç şeker veya kurabiye kombinasyonu yapabilirseniz, korkarım daha zor seviyeleri gerekli puanlarla geçemeyeceksiniz. Bu nedenle, bunu çözmenize yardımcı olabilecek çözümlerden biri, aynı anda beş veya daha fazla parçayı birleştirerek roket iticileri oluşturmaktır.


Sweet Crunch Apk Hile


Resmen savaşa girmeden önce, başka bir seviyeye geçmek istiyorsanız tamamlamanız gereken bir hedef alacaksınız. Karşılaşacağınız seviyelerin bitmesi konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü Sweet Crunch yüzlerce farklı seviyeye sahip ve her ay eklendikçe daha da genişliyor. Şimdi bowling oyuncusu, bir gizem olan şekeri ve kurabiyeyi kurtarmak için tüm gizemli nesneleri keşfetmeye zorlanıyor.


Sweet Crunch Apk indir


Kendinizi, kurtarılmanızı bekleyen tatlı, sevimli renkli şekerler ve kurabiyelerle dolu bir cennete bırakın. Üç veya daha fazla aynı yapboz parçasını yatay veya dikey bir çizgide birleştiren geleneksel oyunla oyuna katılın. Özellikle tek hamlede 1 adımdan fazla hareket edemezsiniz ve çapraz geçiş yapamazsınız.


Sweet Crunch Apk Son Sürüm


Birçok parçayı yok etmenize ve çok puan almanıza yardımcı olması için aynı parçalardan beş veya daha fazlasını eşleştirebilirseniz roket güçlendiriciler oluşturun. Halihazırda sahip olduğunuz puan sayısı gereken puanla aynı veya daha fazla olduğunda, yeni bir düzeye geçmeden önce seviyenin hedefini tamamlayın.


Sweet Crunch indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bad Women Wrestling APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar