Stickman Soccer 2018 Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Stickman Soccer 2018 Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.3] 1 Stickman Soccer 2018 Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.3] 2 Stickman Soccer 2018 Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.3] 3 Stickman Soccer 2018 Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.3] 4 Stickman Soccer 2018 Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.3] 5 Stickman Soccer 2018 Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.3] 6

Stickman Soccer 2018 Reklamsız Hileli MOD APK [2.3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çöp adamların futbol oyununda takımı kontrol edeceksiniz.


Stickman Soccer 2018 2.3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız (Reklam izlemeden ödül kazanın)
Stickman Soccer 2018 - Spor meraklıları için futbol, ​​oynaması en kolay ve en ilginç olan oyundur. O kadar basit değil; King denen bir spor haline gelir. Dünyanın dört bir yanındaki milyarlarca insan tutkulu hayranlardır ve dünya çapında gerçekleşen tüm yarışmalarda oyuncuların her adımını izler. Yani futbolla ilgili ürünler de moda. Ve futbol oyunları en etkili olanı çünkü bu sporun meraklılarına hizmet ediyor, ancak oynamak için çok fazla zaman yok.


Stickman Soccer 2018 v2.3.3 MOD APK


Açık ve çeşitli pazar, oyun yaratma yapanlar için bir avantaj ve aynı zamanda bir meydan okumadır. Oyuncunun zevkine uygun ve ürünle ilgi çekici hissettiren bir ürün çıkardıkları sürece kesinlikle başarıya ulaşacaktır. Bu, yatırımı kolay ve kazançlı bir pazar, ancak rekabet de diğer oyunlardan daha yüksek. Stickman Soccer, bu yılın Mayıs ayından bu yana ilk çıkışından bu yana büyük başarılar elde etti. 


Stickman Soccer 2018 nasıl indirilir?


Yalnızca 7 ay sonra, Google Play sunucusunda 5 milyondan fazla indirme yaptı ve sıcaklığını kanıtladı. Ayrıca oldukça iyi bilinen bir faktör olan queer grafiklerle de ilişkilidir. Bu tür grafikler çok gerçekçi olmasa da, birçok oyuncu için çekicidir; Minecraft grafiklerinin bir atılımı gibi görünüyor.


Stickman Soccer 2018 2.3.3 Para Hile Apk


Ancak bunun 1GB stickman grafiği olduğu konusunda kafanız karışmasın, kapasitesi düşük. Aslında, geçmişteki diğer sıcak oyunlarla karşılaştırıldığında çok büyük değil çünkü oyun sadece yaklaşık 100MB. Ancak bir futbol maçını tam olarak her maç için beklediğiniz gibi tasvir etmek de oldukça büyük bir sayıdır. Ayrıca 150'den fazla milli takım ve kulübü de bir araya getirdiği için takım sayısı sınırlı değil. Oyuncunun hareketlerinin yanı sıra görünüşleri ve kostümleri de büyük bir özenle ele alınır. Çöp Adam, ancak onları benzersiz saç stilleri veya renkli üniformalarla kolayca tanıyabilirsiniz.


Stickman Soccer 2018 Hile Apk


Aslında Stickman Soccer 2018, serinin devamı niteliğinde ve önceki bölümün tüm çiçek noktalarını koruyor. Oyuncular, 90 dakikalık bir maçla sahada koşan 11 tam oyuncunun bulunduğu bir takımı hala kontrol ediyor. FIFA gibi favori oyunlarda uygulanan zor teknikler, sarı / kırmızı kartlar, depar, fauller, serbest vuruş, vuruş cezaları, uzun pas, baş üstü vuruşlar, kafa vuruşları, köşe vuruşları vb. zevk almakta yavaş olacaklar.


Stickman Soccer 2018 indir apk


Oyun kontrol becerilerinize katılmak ve geliştirmek için birçok oyun modu vardır. En basit olanı Eğitim modudur ve ardından ihtiyaçlarınıza bağlı olarak Hızlı Oyunlar, Sezonlar, Ulusal Ligler ve Kupalar gibi modlardan birini seçebilirsiniz. Özellikle bu oyunda oyuncular, dünyadaki diğer oyuncularla savaşmak için çevrimiçi maçlara da katılabilir, Dünya Kupası bile var.


Stickman Soccer 2018'i İndirin (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Idle Kart Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar