Travel Town Elmas Hileli MOD APK [v2.12.24]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Travel Town Elmas Hileli MOD APK [v2.12.24] 1 Travel Town Elmas Hileli MOD APK [v2.12.24] 2 Travel Town Elmas Hileli MOD APK [v2.12.24] 3 Travel Town Elmas Hileli MOD APK [v2.12.24] 4 Travel Town Elmas Hileli MOD APK [v2.12.24] 5 Travel Town Elmas Hileli MOD APK [v2.12.24] 6

Travel Town Elmas Hileli MOD APK [2.12.24] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyuncu klanda diğer oyunculara karşı takım olarak savaşabilirsiniz.


Travel Town 2.12.24 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Enerji Hilesi.
  2. Elmas Hilesi. Enerji ve elmaslar harcandığında azalmayacaktır.

Magmatic Games LTD oyun stüdyosunun Android işletim sistemli mobil cihazlar için yayınlamış olduğu bulmaca ve entelektüel türünde bir oyunun adıdır. Travel Town oyununda, ‌ turizm için farklı şehirlere seyahat ediyorsunuz ve göreviniz bu şehirlerin farklı bölümlerini yükseltmek ve onları insanlar ve turistler için daha iyi şehirler haline getirmek. Bunu yapmak için birleştirme becerilerinizi kullanmalı ve öğeleri bir araya getirmelisiniz. Oyunun her aşamasında, üzerine dokunarak o aşamanın ızgarasında farklı öğeler oluşturabileceğiniz bir sepet sunulur.


Travel Town v2.12.24 MOD APK


Travel Town oyununda yüzlerce seviyede 500'den fazla fantastik nesneyi keşfedin! Nesneleri güzel dünyanın etrafında özgürce sürükleyin ve bir tür 2'yi birleştirin, onları daha üstün öğelere dönüştürün! Kasaba halkının daha şaşırtıcı öğelerin kilidini açması için görevleri yerine getirin!


Travel Town Para Hilesi


Travel Town'da yaşayan 55 köylüyü keşfet ve sahil kasabalarını restore etmelerine yardım et! Yükseltmek için nesneleri eşleştirin ve yolculuğunuzda sizi desteklemek için daha fazla öğenin kilidini açın! Bir fırtına Travel Town'ı perişan etti. Paraları toplayın ve kasabayı eski güzelliğine geri getirin! Düzinelerce binayı keşfedin ve yükseltin ve şehri en çılgın hayallerinizin ötesinde geliştirin!


Travel Town Elmas Hilesi


Bu türdeki çoğu oyun gibi oyun da başta düşük bir hıza sahip ve size oyunda hızlı bir şekilde ilerleyebileceğiniz çok fazla derece sunmuyor. Fakat kendinizi yuvarladıkça oyun ızgaraları artar ve eşya sayısı artar ve buna bağlı olarak oyundaki ilerleme hızınız artar ve farklı şehirlere gidip turizminizi ziyaret edebilirsiniz.


Travel Town Hile APK


Bu şehirlerde keyfini çıkarın. Sonuç olarak, Travel Town, entegrasyon mekanizmalarıyla basit bir oynanışı olan ve bir deneyim sağlamak için göz alıcı sanat tasarımı ve rahatlatıcı müziklerle grafik alanı kullanan eğlenceli ve eğlenceli bir oyundur.


Travel Town Enerji Hilesi


Game Travel Town Boş zamanınızı doldurmak, vakit geçirmek ve rahatlamak için harika ve eğlenceli bir oyundur. Oynanış dengeli ve zorlu olmasına rağmen size rahat ve eğlenceli bir deneyim sunuyor. Oyunun ilk bölümlerinde bir dizi eğitim aşamasından geçiyorsunuz ve birkaç dakika içerisinde tüm oynanış mekanizmalarını öğreniyorsunuz ve ardından ana aşamalara geçiyorsunuz.


Travel Town gizemli fosil


Travel Town'da köyünüzün temelini güçlendirebileceğiniz ve köy halkına liderlik edebileceğiniz sınırsız kaynaklara sahipsiniz. Savaşta diğer klanlara katılarak oyun sonunda kupalar kazanabilir ve ayrıca 72 saat boyunca koruyucu kalkan kazanabilirsiniz. Parayı kullanarak karakterlerin, araçların ve diğer kaynakların kilidini açabilirsiniz.


Travel Town Apk indir


Bu oyunda, diğer Seyahat Kasabasına saldırmak için ordunuzu kurmanıza izin verilir. Görsel kaliteleri de çok iyi. Hem oyunun hem de muhteşem görselin tadını aynı anda çıkarabilirsiniz. Mod, benzersiz birliklerinizi eğitmenize izin veren çeşitli yükseltme seviyeleriyle birlikte gelir.


Travel Town indir (MOD, Elmas - Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Virtual City Playground APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Travel town"

Seyda

10 ay önce

Nasıl bir oyun

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar