Used Car Dealer Tycoon Hileli MOD APK [v1.9.924]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Used Car Dealer Tycoon Hileli MOD APK [v1.9.924] 1 Used Car Dealer Tycoon Hileli MOD APK [v1.9.924] 2 Used Car Dealer Tycoon Hileli MOD APK [v1.9.924] 3 Used Car Dealer Tycoon Hileli MOD APK [v1.9.924] 4 Used Car Dealer Tycoon Hileli MOD APK [v1.9.924] 5

Used Car Dealer Tycoon Hileli MOD APK [1.9.924] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların ikinci el araba alıp satma konusunda zengin olmalarına ve imparatorluklarını geliştirmelerine yardımcı olur. İşinizi akıllıca yapmak ve işinizin büyümesine yardımcı olmak için kafanızı kullanın.


Used Car Dealer Tycoon 1.9.924 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. VIP Hilesi. VIP özelliğinin kilitleri açıktır.

Used Car Dealer Tycoon, çok az kişinin bildiği oldukça yeni bir iş modelini deneyimlemenize yardımcı olan bir simülasyon oyunudur. İşinize sıfırdan başlayacak ve kullanılmış araba alıp satarak zengin olacaksınız. Bu etkileşim biçimi hala popüler değil, ancak birçok insanın mevcut eğilimi kullanılmış arabaları geri almaktır, bu nedenle imparatorluğunuzu inşa etme fırsatını yakalamayı bilmelisiniz.


Used Car Dealer Tycoon v1.9.924 MOD APK


Kullanılmış bir araba satıcısı olarak başarının anahtarı, ustaca ve yeterli bir şekilde nasıl pazarlık yapılacağını bilmektir. Müşteriler kullanılmış arabalarını getirecek ve onları makul bir fiyata satın alan siz olacaksınız. En iyi tavsiye, Used Car Dealer Tycoon'un ilk aşamalarında çok fazla para ödememenizdir ve bu, daha sonra gerekli şeyler için kullanmak için kayıplara ve maliyet eksikliğine neden olur.


Used Car Dealer Tycoon Para Hilesi


Profesyonel olarak alım satım yapmak için aracın mevcut amortismanına, kullanım süresine, aracın kat edebileceği mil sayısına ve mevcut hasarın durumuna bağlı olarak aktif olarak makul bir alım fiyatı sunacaksınız. 


Used Car Dealer Tycoon APK dayı


Bir sonraki adım, müşteriyi yolunuza devam etmeye ikna etmek için müzakere becerilerinizi kullanmaktır. Ancak, düşük bir fiyatla başlarsanız ve yükseltmezseniz, müşteri acentenizden hemen ayrılacaktır. Ve pazarlık ve alım satım süreci hızlıysa, gerçekten büyük bir zarara uğrarsınız.


Used car Dealer Tycoon android Oyun Club


Tüm alım satım işlemlerini tamamladıktan sonraki adım, eski ve ağır hasarlı arabaları onararak daha yeni hale getirmektir. Müşteriler çok eski arabaları satın almaktan hoşlanmayacaklar, bu yüzden bu önemli bir iştir. 


Used Car Dealer Tycoon Apk indir


Mümkünse, makul bir onarım düşünün ve her araba için kârı artırmanıza yardımcı olacak makul bir maliyet harcayın. İkinci El Araba Satıcısı Tycoon'da, restorasyon işini doğrudan yapmayacaksınız, ancak sorumlu bir ekip kiralamak için daha fazla para harcamanız gerekecek.


Used Car Dealer Tycoon APK Hile


İşletmenizin güçlenmesi için diğer bazı hizmet türlerini yükseltmeniz gerekir. Daha fazla satış yapmak ve müşteri talebini karşılamak için mümkün olan en kısa sürede yükseltme yaptığınızdan emin olun. Para kazanmak ve iyi bir miktar biriktirmek için sıkı çalıştıktan sonra, acente büyüklüğünü genişletmeyi ve diğer şehirlerde daha fazla şube açmayı düşünün.


Used Car Dealer Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Tank Physics Mobile Vol.2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar