Caddede Zombileri Öldürme 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Caddede Zombileri Öldürme 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 1 Caddede Zombileri Öldürme 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 2 Caddede Zombileri Öldürme 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 3 Caddede Zombileri Öldürme 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 4 Caddede Zombileri Öldürme 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 5 Caddede Zombileri Öldürme 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 6

Caddede Zombileri Öldürme 3D Para Hileli MOD APK [1.0.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sokaklarda üstünüze gelen zombileri araçlarla ezin.


Caddede Zombileri Öldürme 3D 1.0.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
DEAD TARGET'teki heyecan verici FPS oyununun hayranları şimdi kendilerini Zombie Roadkill 3D yani türkçe adı ile Caddede Zombileri Öldürme 3D ile bir başka inanılmaz maceranın tadını çıkarırken bulacaklar. Ancak bu sefer, aç zombilerle dolu pis sokaklarda ilerlerken, yarış aksiyonunun ilginç oyunuyla da eğlenebileceksiniz. Zombilere karşı destansı savaşlarda bulunun ve aynı zamanda düşmanlarınızdan uzaklaşmak için zor bir şekilde pedala basın. Italic Games'in bu harika mobil oyunu ile hayatta kalmanın nihai oyununu yaşayın ve Caddede Zombileri Öldürme 3D ile sonsuz oyun içi deneyimlerinizin tadını çıkarın. Heyecan verici ve heyecan verici hayatta kalma mücadeleleriyle birden fazla oyun içi maceranın kilidini açın. Her şekil ve boyuttaki kötü canavarları indirirken silahları ve arabaları toplayın.


Caddede Zombileri Öldürme 3D v1.0.14 MOD APK


Şehirleri zombi vebasıyla vurulduktan sonra nihai hayatta kalma yolculuğuna çıkarken karakterimize katılmaya hazır olun. Sokaklarda dolup taşan iğrenç canavarlarla ve çok fazla erzak kalmamışken, kahramanımızın harap olmuş kasabasını terk edip yollarda yeni fırsatlar aramaktan başka seçeneği yok. Ancak Zombie Roadkill 3D'nin acımasız ve affetmeyen dünyasında, hayatınız her zaman tehlikede çünkü canavarlar her zaman sizi kovalayacak. Burada, Caddede Zombileri Öldürme 3D'de, Android oyuncuları, araçlarınızla sokaklarda dolaşırken ve yolu tıkayan zombileri alt ederken, bazı ilginç yarış unsurları ile nihai aksiyon hayatta kalma oyunlarına başlama şansına sahip olacaklar. Aynı zamanda, derinlemesine ve ilginç FPS öğeleriyle klasik nişancı oyunuyla eğlenin. Zombi atıcı ve aksiyon dolu yarışların basit ama son derece ilgi çekici oyununu keşfedin. Harika silahların kilidini açın ve yaklaşan zorluklara hazırlanmak için araçlarınızı yükseltin. İnanılmaz zorluklarla birden fazla oyun içi seviyenin üstesinden gelin. Caddede Zombileri Öldürme 3D'nin destansı oyununun keyfini çıkarın ve kendinizi heyecan verici eylemlere bırakın.


Caddede Zombileri Öldürme 3D 1.0.14 Para Hile Apk


Başlangıç ​​olarak, Caddede Zombileri Öldürme 3D'deki oyuncular, basit kontrolleri sayesinde kendilerini hızlı bir şekilde aksiyonun ve yarışların müthiş oyunuyla meşgul bulacaklar. Sonuç olarak, FPS oyununun klasik kontrolleriyle oldukça rahat olabilirsiniz . Aynı zamanda, sadece sola ve sağa dönüşlü rahat yarış oyunu, harika eylemlerinize odaklanabilmenizi sağlayacaktır. Burada, Caddede Zombileri Öldürme 3D'de, kahramanımızın ilerledikçe ve oyundan yeni zorluklar üstlenirken birden fazla zombiyle karşılaşması gerekecek. İnanılmaz güçlere ve yeteneklere sahip 7 acımasız canavara meydan okumaktan çekinmeyin. Oyunda ilerledikçe kendinizi gitgide daha zorlu düşmanlara karşı mücadele ederken bulun. Oyunu asla sıkıcı veya heyecan verici bulmamak için Caddede Zombileri Öldürme 3D'nin yeni ve daha zorlu deneyimlerinin kilidini açın.


Caddede Zombileri Öldürme 3D Hile Apk


Her biri kendine özgü güç ve niteliklere sahip 10 heyecan verici silahla nihai aksiyon oyununuzu üstlenmeye hazır olun. Heyecan verici yol öldürme eyleminizin ve FPS zorluklarının tadını çıkarmak için benzersiz yeteneklerinden yararlanın. Oyunda ilerleme ve daha güçlü silahların kilidini aç. Kendinize oyunu kazanma şansınızı artırmak için belirli yükseltmeler yapın.


Caddede zombi Öldür 3D Apk dayı


Aynı zamanda oyun, düşmanlara binip geçmeniz için 5 inanılmaz araç da sağlıyor. Kötü canavarların tepesinde kalmanızı sağlayacak zorlu araçlarınızı ilerletin ve kilidini açın. Zombi savaşlarının tadını sonuna kadar çıkarmak için onları ve diğer tüm engelleri aşın. Artık Aşamalarda ve bölümlerde ilerlerken, Caddede Zombileri Öldürme 3D'nin heyecan verici hikaye modunun tadını çıkarabilirsiniz. Oyun içi hikayeleri keşfedin ve hikaye modu boyunca birçok ilginç zorluğun kilidini açın. Sizi tehdit edecek daha fazla kana susamış zombilerle artan seviyelerde eğlenin. Ayrıca Caddede Zombileri Öldürme 3D'de özel ödüller toplama şansını artırın.


Zombie Roadkill 3D Hile Apk


Oyunu daha ilginç hale getirmek için, Android oyuncuları artık olabildiğince uzun süre heyecan verici ve eğlenceli yarış ve atış oyunu sağlayacak olan Zombie Roadkill 3D'de sonsuz sürüş eylemlerinin tadını çıkarabilirler. Olabildiğince uzağa seyahat etmeye çalışırken seçtiğiniz araçlara atlamaktan ve sonsuz düşman dalgalarını alt etmekten çekinmeyin. Artık cihazlarınızı internete bağlamanıza gerek kalmadan Caddede Zombileri Öldürme 3D'nin heyecan verici oyununun tadını çıkarabilirsiniz. Sonuç olarak, özellikle dışarıdayken ve internetiniz hazır olmadığında oyun çok daha oynanabilir ve erişilebilir olmalıdır.


Zombie Roadkill 3D Para Hilesi


Aynı zamanda, birçok yarış ve FPS hayranını memnun etmek için, Italic Games ayrıca mobil başlıklarını Google Play Store'da ücretsiz bir oyun olarak listeliyor . Sonuç olarak, heyecan verici mobil oyununuzun keyfini hiçbir şey ödemeden rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Ancak elbette, başlığın bir freemium uygulaması olması nedeniyle oyunda belirli sınırlamalar olacaktır.


Caddede zombi Öldür 3D hile nasıl indirilir?


Oyunun tamamen kilidi açılmış ve ücretsiz versiyonunun keyfini çıkarmak isteyenler için, bunun yerine web sitemizde her zaman Zombie Roadkill 3D'nin modifiye edilmiş uygulamasına gidebilirsiniz. Burada, sadece ücretsiz oyunu sürdürmekle kalmadık, aynı zamanda Zombie Roadkill 3D ile sonuna kadar eğlenebilmeniz için birçok ilginç mod ve kilidi açılmış özellik ekledik.Ve ihtiyacınız olan tek şey, Caddede Zombileri Öldürme 3D Mod APK'sini web sitemize indirip yüklemek , verilen talimatları takip etmek ve gitmekte fayda var.


Caddede Zombileri Öldürme 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Crash Delivery APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar