Infinity Ops Mermi Hileli MOD APK [v1.12.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Infinity Ops Mermi Hileli MOD APK [v1.12.1] 1 Infinity Ops Mermi Hileli MOD APK [v1.12.1] 2 Infinity Ops Mermi Hileli MOD APK [v1.12.1] 3 Infinity Ops Mermi Hileli MOD APK [v1.12.1] 4 Infinity Ops Mermi Hileli MOD APK [v1.12.1] 5 Infinity Ops Mermi Hileli MOD APK [v1.12.1] 6

Infinity Ops Mermi Hileli MOD APK [1.12.1] - Son sürüm Android için ücretsiz indirin. Fantezi rol yapma oyunlarını sever misiniz? Cevabınız evet ise, Infinity Ops sizin için mükemmel bir seçim


Infinity Ops 1.12.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi

Fantezi rol yapma oyunlarını sever misiniz? Cevabınız evet ise, Infinity Ops  sizin için mükemmel bir seçim çünkü bilim kurgu temalı birçok kişi tarafından oynanan bir FPS oyunu. Oyunda harika bir silahşör olarak oynuyorsunuz, şiddetli PvP takım savaşlarına giriyor, düşmanları alt ediyor ve Dünyayı kurtarıyorsunuz. 'Infinity Ops', oyuncuları sürekli savaşların gerçekleştiği garip bir dünyaya götürecek. Oyun, insanlığın teknolojik gelişmenin sınırlarını aştığı ve dünyanın gezegenler arası savaşın kaosuna düştüğü uzak gelecekte bir dünya perspektifi açar. Silahı alıp yola çıkmaya, Dünya'yı kurtarmak için savaşmaya hazır mısın?


Infinity Ops v1.12.1 MOD APK


Binlerce yıl sonra dünyamızın nasıl olacağını hiç hayal ettiniz mi? Infinity Ops bunu cevaplamanıza yardımcı olacaktır. Oyun, teknolojinin gelişmesinin kontrolü aştığı ve insanların sonsuz savaşlara sürüklendiği gelecekte geçiyor. Oyuna katılın, oyuncular Recruit, Saboteur, Tank ve Assault gibi gruplarda savaş PvP oyunlarıyla karşılaşacak. Her grubun kendine has özellikleri ve yetenekleri olacaktır, bu yüzden bir seçim yapmadan önce düşünün. Aksiyon ve fantezi yönündeki oyun geliştirme ile oyunların bu türe tutkulu olanları fethetmesi çok kolay olacak.


Infinity Ops 1.12.1 Mermi Hile Apk


Birincisi, takım kurma gücü kazanabilmek için kaçırılmaması gereken şeylerden biridir. Kendi takımınızı oluşturun ve diğer oyuncuları veya arkadaşları katılmaya ve birlikte savaşmaya davet edin. Dayanışmanın gücü, son derece güçlü bir güçle karşılaştığınızda size birçok fayda sağlayacaktır. Ardından, Infinity Ops'taki devasa cephaneliği atlamak bir hata olur. 


Infinity Ops 1.12.1 Altın Hile Apk


Atış oyununda saldırı tüfeklerinden, plazma tabancalarına, lazer makineli tüfeklerden el bombası fırlatıcılarına kadar birçok farklı silahtan birini kolayca seçebilirsiniz. Her silahın kendine özgü özellikleri ve özellikleri vardır. Bu nedenle, lütfen doğru seçim yapmayı düşünün. Savaşlar, oyuncuların çok yükseğe ve uzağa zıplamasına izin veren düşük yerçekimi ortamlarında gerçekleşecek, ancak bu faktör koşma hızını etkileyebilir. Ek olarak, operasyonları daha hızlı ve etkili bir şekilde dağıtmak için kişisel uçuş ekipmanı kullanmanıza izin verilir.


Infinity Ops Son Sürüm Apk Ücretsiz indir


Oyunda oyuncuya güzel, sade ve bilimsel bir arayüz sağlamadaki başarıdan bahsetmek mümkün değil. "Infinity Ops" oyununun karakterleri, ortamı ve 3B haritaları çok detaylı bir şekilde tasarlandı ve oyun deneyiminizi büyük ölçüde geliştirecek. Eski nesil bir makineniz varsa ve bunun desteklenmeyeceğinden korkuyorsanız. Oyun, düşük profilli cihazlar için optimize edilmiştir ve akıcı bir oyun deneyimi sağlar. Ek olarak, oyuncular en makul stratejiyi hesaplamak ve özetlemek için durumu kolayca kontrol edecek, görsel olarak kontrol edecek. Oyun bir "Takım Ölüm Maçı" oyun modu sunuyor, bu da iki takımın üstünlük için savaştığı anlamına geliyor. Galibiyet turu sonunda en yüksek puanı alan takım. Oyun, savaşa katılırken size en gerçekçi ve canlı hissi getirecek. Kullanıcılar çift hasarla daha gerçekçi bir mücadele yaşayacaklar. Kendi kurallarınla ​​bir oyun yarat. Arkadaşlarınızı oyun lobisine davet edin ve birlikte savaşın ve eğlenceyi birlikte paylaşın.


Infinity Ops 2021 Apk


Güzel grafikler ve mükemmel kontrol ile gelecekteki savaşların heyecan verici ve yoğun atmosferine dalacaksınız. Her savaşın ön cephesine gidin ve kazanın. Ayrıca oyun, karakterinizi geliştirebileceğiniz, silahları yükseltebileceğiniz, yeniden yükleme süresi, zırh ve hareket edebileceğiniz gelişmiş özellikleri de destekliyor. Her karakterin kendine has özellikleri vardır. Savaş gücünü artırmak için mayın, el bombası, ilk yardım kiti ve şok bıçakları gibi ek araçlar satın alın. Oyuna her gün giriş yaptığınızda, ücretsiz hediyeler, görevler ve ücretsiz araçlar alacaksınız. Günlük işlerinizi yapın ve ekipmanınızı geliştirin.


Infinity Ops apk PARA hilesi


Infinity Ops, hem içerik, hem ticari hem de dünyada popülerlik açısından büyük bir başarıdır. Yeni bir hikayeye sahip ancak aynı zamanda daha az çekici olmayan oyun, oyuncuları her gün yüksek stres seviyelerinde savaşların gerçekleştiği yeni bir dünyaya götürüyor. Ek olarak, birçok kullanıcı bu eşsiz savaştan etkilendiği için oyun da büyük bir popülariteye sahip. Dünyayı korumaya hazır mısınız?


Infinity Ops'u İndirin (MOD, Sınırsız Cephane)


Bir önceki android oyun Into the Dead 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar