Space Rover Para Hileli MOD APK [v1.116]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Space Rover Para Hileli MOD APK [v1.116] 1 Space Rover Para Hileli MOD APK [v1.116] 2 Space Rover Para Hileli MOD APK [v1.116] 3 Space Rover Para Hileli MOD APK [v1.116] 4 Space Rover Para Hileli MOD APK [v1.116] 5 Space Rover Para Hileli MOD APK [v1.116] 6

Space Rover Para Hileli MOD APK [1.116] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Uzay keşif simülasyon oyunlarını mı yoksa uzay keşifli boşta kalan oyunları mı seversiniz?


Space Rover 1.116 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Para harcandıkça artar
  2. Reklamsız. Reklamları izlemeden ödüller kazanın
Space Rover, oyunculara Mars'ı keşfetme ve para kazanmak için üzerinde kaynak toplama deneyimini yaşatıyor. Kendinize bir temel oluşturacak ve farklı değerlere sahip farklı materyal türlerinden yararlanmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda oyun sırasında gezicinin performansını yükselterek madenciliği daha verimli hale getirip daha fazla para kazanabilirsiniz. Oyuncuların keşfetmesi ve kilidini açması için geniş bir dünya bekliyor.


Space Rover v1.116 MOD APK


Oyuncular Space Rover'da büyüleyici bir yolculuğa çıkacaklar, çünkü keşif araçlarına katılacaklar ve orada keşif sürecine başlayacaklar. Ekranda beliren joystick ile aracı sorunsuz bir şekilde hareket ettirebileceksiniz. Oradan aracı tek elle kolayca kontrol edebilir ve kaynak toplama işleminize devam edebilirsiniz. Otomatik olarak yapıldığından, bunlardan yararlanmak için çok fazla bir şey yapmanıza gerek kalmayacak.


Space Rover Para Hilesi


Geziciyi yukarıdan aşağıya bir perspektiften göreceksiniz ve oyuncunun dikkat etmesi gereken bir daireye sahip olacak. Bu halka, gezicinin diğer nesneler üzerindeki etkilerini temsil eder. Yani kaynaklar bu alandaysa işlenir. İşlem tamamlandıktan sonra, karşılık gelen para miktarıyla birlikte belirli miktarda kaynak alacaksınız. Bu oyunda önemli bir rol oynar. Space Rover'da oyuncular tamamen çeşitli ve renkli özelliklere sahip birçok kaynak bulabilecekler. Elbette değerleri tamamen farklı olacak ve normalden yüksek değerlere ulaşanlara ulaşacaksınız. Aynı zamanda, keşif aracının işleme alanı bu kaynaklara dokunmadığından kesintisiz madencilik sağlamak için bu kaynakların doğasını da göz önünde bulundurmanız gerekecektir.


Space Rover Apk Hile


Yukarıda belirtildiği gibi, gezicinin işlem çemberinin bu kaynakları tamamen kapsadığından emin olmanız gerekecektir. Bir çubuk göreceksiniz ve çubuk sıfıra düştüğünde kaynak otomatik olarak toplanacaktır. Kendi başlarına hareket edebilen bazı kaynaklar için, kaynağın çubuğunun düşmeye devam ettiğinden emin olmanız gerekir. Bu nedenle, kaynakları toplamak için tek bir yerde hareketsiz durmak bazen iyi bir uygulama değildir; bu kaynakla hareket etmeniz gerekecek.


Space Rover Apk indir


Belirli bir miktar kazandığınızda, Space Rover'da eskisinden daha fazla madencilik yapmak isteyeceksiniz. Yani aracınızı yükseltmek mutlak bir zorunluluktur. Aracın birçok yükseltme kriterini göreceksiniz ve çoğu oyuncu önce kapasiteyi artırmayı seçecek. Gezicinizin çok fazla kaynağa sahip olmasına ve bir madencilikte çok para kazanmasına yardımcı olacaktır. Üs ile maden lokasyonları arasındaki mesafenin bazen oldukça uzak olması tamamen anlaşılabilir bir durumdur.


Space Rover apk son sürüm


Aracın kapasitesini artırmak, oyunda çeşitli değerli kaynakları kullanabilmenizi ve birden fazla jeton toplamanızı da sağlar. Ayrıca, madenciliğiniz sırasında yeni engellenmiş yollar bulacaksınız ve zamanla bunları aşmanın yollarını öğreneceksiniz. Oyuncuların ek kaynaklar ve hatta etkileyici yükseltilebilirliğe sahip yeni bir bina bulabileceği yeni gizemli bir yer.


Space Rover indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Düşüş Savaşı APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar