Hearthstone Full APK [v21.2.91456]

Puan: 5.00 (Oylar: 9)
Hearthstone Full APK [v21.2.91456] 1 Hearthstone Full APK [v21.2.91456] 2 Hearthstone Full APK [v21.2.91456] 3 Hearthstone Full APK [v21.2.91456] 4 Hearthstone Full APK [v21.2.91456] 5 Hearthstone Full APK [v21.2.91456] 6

Hearthstone Full APK [21.2.91456] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Güçlü kartlar toplayın ve güçlü desteler oluşturun.


Hearthstone 21.2.91456 APK AÇIKLAMASI


Hearthstone - Blizzard Entertainment, Inc.'e atıfta bulunursak, belki de insanların aklına ilk gelen şey iki ünlü World Of Warcraft ve StarCraft oyunudur. Geliştirici ekibin harcama çabalarından sonra Blizzard'ın topladığı başarı anıtları olarak kabul edilirler. Ve bu aynı zamanda geçmişte en popüler kart oyunu topluluğu eğlencesidir. Blizzard, Hearthstone adlı bir proje üzerinde çalışmaya devam ediyor, ancak 2014'ün başından itibaren Hearthstone World Of Warcraft karşısında geçen küçük bir proje. Dünya çapında milyonlarca oyuncu için sıcak bir nokta. 2016 itibariyle kullanıcı sayısı 70 milyona ulaştı, peki neden bu kadar çok kişi oyunu bu kadar sevdi?


Hearthstone İndir


Kart oyunları oynamaya yabancı değil, Hearthstone'daki oyuncunun görevi, PvP arenasındaki canavarlar ve diğer oyuncularla savaşmak için kahraman ekibini oluşturmaktır. Hearthstone karakterleri World of Warcraft, canavarlar, savaşçılar veya kahramanlardan esinlenmiştir. 9 ana sınıftan başlayarak, karakterler benzersiz dövüş yeteneklerini ve güçlü becerilerini getiriyor. Her karakterin kendi rütbesi ve derecesi vardır. Bir savaş sırasında, oyuncunun savaş yeteneklerini maksimuma çıkarmak için karakterini geliştirmesi ve yükseltmesi gerekir, bu da rakibin dehşete düşmesine neden olur. Blizzard, karakterin gücüne ek olarak, daha taktiksel öğeler içeren bir oyun geliştirmeye odaklandı. Kazanmak ya da kazanmamak, büyük ölçüde oyuncunun yeteneklerini ve karakterini nasıl kullandığına bağlıdır, sadece küçük bir başarısızlık, rakip partideki herhangi bir karakterin hayatını alır. Bu, oyuncunun dövüş ruhunu azaltacaktır, bu yüzden saldırıyı başlatmadan önce dikkatlice hesaplamayı yaptığınızdan emin olun. En iyi yetenekler Blizzard listelerinde ödüllendirilecek.


Hearthstone apk mirror


Oynanış sadece çekici değil, aynı zamanda Hearthstone'un grafikleri de iyi hazırlanmış. Görüntüler, yalnızca Blizzard'ın sahip olduğu bireyselliği getirecek şekilde son derece yetenekli profesyoneller tarafından özenle tasarlanmıştır. Renkler oldukça canlıdır, renk dolu bir dünya yaratır ve son derece yumuşaktır, uzun süre kullanımda oyuncular için göz yorgunluğuna neden olmaz. Ayrıca bu oyuna uygulanan fiziksel efektler, tüm hareketler tüm platformlarda çok sorunsuz ve sorunsuz bir şekilde işleniyor.


Hearthstone MOD APK


Blizzard hayranıysanız veya strateji oyunlarının hayranıysanız, Hearthstone vakit geçirmeye değer harika bir oyundur. Şu anda Google Play ve Apple Store'da ücretsiz olarak oyun oynamak, indirin ve hemen keşfetmeye başlayın!


Hearthstone indir


Bir önceki android oyun Human Evolution Clicker APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar