Ada Macera Oyunları Çevrimdışı Mega Hileli MOD APK [v1.38]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ada Macera Oyunları Çevrimdışı Mega Hileli MOD APK [v1.38] 1 Ada Macera Oyunları Çevrimdışı Mega Hileli MOD APK [v1.38] 2 Ada Macera Oyunları Çevrimdışı Mega Hileli MOD APK [v1.38] 3 Ada Macera Oyunları Çevrimdışı Mega Hileli MOD APK [v1.38] 4 Ada Macera Oyunları Çevrimdışı Mega Hileli MOD APK [v1.38] 5 Ada Macera Oyunları Çevrimdışı Mega Hileli MOD APK [v1.38] 6

Ada Macera Oyunları Çevrimdışı Mega Hileli MOD APK [1.38] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Güzel ve heyecan verici bir macera oyunudur.


Ada Macera Oyunları Çevrimdışı 1.38 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Oyuncuyu iyileştirme hilesi
  3. Açlık Yok
  4. Susuzluk yok
  5. Hareket Hızı Çarpanı
Ada Macera Oyunları Çevrimdışı oyununda bu adaya vardığınızda, yeni bir doğal ortamın yarattığı görkemli bir güzelliğe hayran kalacaksınız. Bu adada mahsur kaldınız ve göreviniz hayatta kalmanın ve hayatınızı korumanın yollarını bulmak olacak. Burada daha uzun süre kalmanıza yardımcı olacak yiyecek ve içecek bulmak için bu yeni ülkeyi keşfedin.


Ada Macera Oyunları Çevrimdışı v1.38 MOD APK


Ada Macera Oyunları Çevrimdışı oyununda oyuncular, güzel ve keskin bir HD ada ortamı hakkında daha fazlasını keşfedecek ve öğrenecekler. Birçok heyecan verici ve göz alıcı 3D görüntü, birçok oyuncunun bu oyun hakkında derin bir izlenime sahip olmasına yardımcı olur. Bilginizi genişletmek için bu adadaki birçok yeri keşfedin. Renkler ve sahneler de belirgin ve mükemmel bir şekilde dekore edilmiş ve son derece harika bir alan yaratılmıştır.


Ada Macera Oyunları Çevrimdışı Para Hilesi


Island Survival size birçok büyüleyici ve zorlu görev verecek. Deneyimlemek için birçok farklı oyun seviyesi elde edebilirsiniz. Zekanız ve çevikliğinizle bu oyunu fethetmenin en hassas ve yaratıcı yollarını bulacaksınız. Çok çeşitli durumları deneyimleyecek ve en yüksek özgürlük ve rahatlıkla birçok zorlukla karşılaşacaksınız.


Ada Macera Oyunları çevrimdışı apk, android Oyun Club


Ayrıca burada ilginç seviyeleri deneyimledikten sonra öğrendiğiniz birçok dersi alacaksınız. Island Survival oyununa katılırken çok sayıda tehlikeli ve vahşi kurtla karşılaşmanız gerekiyor. Kurt avlamak için her yere gitmeli ve kendine yemek yapmalısın. Ayrıca, onlarla hala en dikkat çekici şekillerde savaşıyorsunuz. 


Ada Macera Oyunları Çevrimdışı APK indir


Kurtlara ek olarak, satıcının tanışması ve unutulmaz bir izlenime sahip olması gerekecek. Üstelik okyanus adasını birçok güzel ve mükemmel çerçeve aracılığıyla da keşfedebilirsiniz. Rahatlamak ve hayattaki baskıyı en eğlenceli şekilde azaltmak için lütfen oyuna aktif olarak katılın.


Ada Macera Oyunları Çevrimdışı Apk Hile


Oyuncuları son derece heyecanlı ve deneyimli kılan tonlarca benzersiz özellikle harika grafiklerin keyfini çıkarın. Birçok görev, oyuncunun en uygun seviyeyi seçmesine izin verir. En muhteşem barınakları inşa edin ve aynı zamanda profesyonel olarak hayvanları avlayabilirsiniz. Zengin ve renkli görüntüler, oyuncuların tüm yorgunluğunu atmalarını sağlayarak, birçoğunuzun bu oyunu deneyimlemeye daha fazla ilgi duymasını sağlıyor. Hayatta kalmak için çalışma şeklinizle çok yönlülüğünüzü ve çevikliğinizi açığa çıkarın.


Ada Macera Oyunları Çevrimdışı indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Dünya İmparatorluğu 2027 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar