MORTAL KOMBAT Yetenek Hileli MOD APK (v4.1.0)

Puan: 4.00 (Oylar: 2)
MORTAL KOMBAT Yetenek Hileli MOD APK (v4.1.0) 1 MORTAL KOMBAT Yetenek Hileli MOD APK (v4.1.0) 2 MORTAL KOMBAT Yetenek Hileli MOD APK (v4.1.0) 3 MORTAL KOMBAT Yetenek Hileli MOD APK (v4.1.0) 4 MORTAL KOMBAT Yetenek Hileli MOD APK (v4.1.0) 5 MORTAL KOMBAT Yetenek Hileli MOD APK (v4.1.0) 6

MORTAL KOMBAT Yetenek Hileli MOD APK (v4.1.0) - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu görsel olarak büyüleyici dövüş ve kart toplama oyunuyla yeni nesil oyunların gücünü mobil ve tablet cihazınıza getirin.


MORTAL KOMBAT Yetenek Hileli MOD APK (v4.1.0) AÇIKLAMASI


Aksiyon dövüş oyunlarında MORTAL KOMBAT'ı en az bir kez oynadığınızdan emin olun. Bu trendin uzun yıllardır önde gelen oyunlarından biri olduğu söylenebilir. Şimdiye kadar, en son sürümü hala birçok insanı heyecanlandırıyor. Dünyanın dört bir yanındaki hayranların coşkusuna yanıt olarak, bu oyunun yapımcısı bir mobil versiyon yayınladı. Şu anda rahatça keyfini çıkarmak için andromama.com'dan indirebilirsiniz.


MORTAL KOMBAT v4.1.0 MOD APK


MORTAL KOMBAT'ın tarihi boyunca birçok farklı versiyonunu yayınlamıştır. Bu sebeple bu oyundaki karakter sayısı da özgürce seçebilmeniz için son derece fazla. Mobil versiyonda, 11. versiyonun karakterlerini kullanabilirsiniz. Bunlar, dünya çapında birçok oyuncunun beğenisini kazanan yeni çıkan en yeni karakterler. Bu karakterler birçok güçlü yeteneklere sahiptir. Ve Fatalities'in bir ticari markası da bu oyunda mükemmel bir şekilde ortaya çıktı. Oyuncular MK11 Raiden, Scorpion, Jade, Sub-Zero, Kabal ve Skarlet gibi isimler bekliyorlarsa,… kesinlikle bu oyundan memnun kalacaksınız. Şu anda, bu karakterlere daha fazla derinlik getirmek için geliştirilmeye devam edecek.


Mortal Kombat 4.1.0 Yetenek Hileli APK 


MORTAL KOMBAT hayranları için, bu oyun yalnızca çevrimdışı modda çalışır. Bununla birlikte, son sürümlerde oyun, yapımcılar oyun çekiciliğini artırmak için çevrimiçi dövüş modunu getirdi. Elbette geçmişte oyunun botları büyük yeteneklere sahipti ve pek çok kişiye gücünü hissettiriyordu. Çevrimiçi mod, farklı bir sertlik getiriyor. Rakipleriniz gerçek insanlar ve aynı zamanda öğrenme ve oyuna uyum sağlama yetenekleri var. Bu, oyundaki botların yapamayacağı bir şeydir. Bu sayede çevrimiçi savaşlar oyuncuları her zaman garip hissettiriyor. Her birinin karakterlerini kullanmanın farklı bir yolu vardır. Bu maçları kazandığınızda prestij puanlarına ekleneceksiniz. Bu puan, kimin en iyi olduğunu göstermek için skor tablosuna eklenecek. En iyi oyuncu konumuna yerleşmek için çok sayıda maçla savaşmanız gerekecek. Ek olarak, her hafta ulaştığınız sıralamaya göre ödüllerin bir özeti olacaktır.


Mortal Kombat Can Hile APK 


Oyundaki her karakterin farklı güçleri vardır. Becerilerinizde ve savaş kombinasyonlarınızda kendini gösterir. Bununla birlikte, karakterin istatistikleri özgürce özelleştirmenize izin verir. Oyuncular, normal oyun ve eğitimleriyle Feats of Strength'in kilidini açacak. Aksiyon dolu Zafer Duruşları, Zafer Alaylarını aşağılayan ve şampiyona layık Savaş Sancakları, oynanışı ayarlarken çok dikkat etmeniz gereken şeyler olacak. Düşmanlarınızla ve Zaferinizle yüzleşmek için kendinize benzersiz bir tarz bulun. Bazen iki kişi iki benzer karakter seçer ama aynı zamanda onu ilginç kılan farklı dövüş stilleri vardır.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar