[Nulls] Clash of Clans Full Hileli MOD APK v14.635.5

Puan: 4.72 (Oylar: 9)
[Nulls] Clash of Clans Full Hileli MOD APK v14.635.5 1 [Nulls] Clash of Clans Full Hileli MOD APK v14.635.5 2 [Nulls] Clash of Clans Full Hileli MOD APK v14.635.5 3 [Nulls] Clash of Clans Full Hileli MOD APK v14.635.5 4 [Nulls] Clash of Clans Full Hileli MOD APK v14.635.5 5 [Nulls] Clash of Clans Full Hileli MOD APK v14.635.5 6

[Nulls] Clash of Clans Özel Server Full Hileli MOD APK 14.635.5 - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Herkesin yakından tanıdığı o muazzam oyunu hemen indirin.


Clash of Clans 14.635.5 APK AÇIKLAMASI


Şehir yönetimi oyun türü için, Clash of Clans her oyunun takip etmesi gereken liderdir. Temel olarak, ortaçağ tarihinin unsurlarını kullanan oyunlar biraz COC'lere benzer. Bir yönetim oyununda ihtiyacınız olan tüm unsurların toplandığı bir yer gibidir. Şu anda, Clash of Clans birçok oyuncu sınıfını cezbetmek için ilgi çekici oyun içeriği geliştirmeye ve tanıtmaya devam ediyor.


Nulls Clash of Clans Apk indir


Şimdiye kadar, COC'nin tasarımı hala bunun gibi oyunların başında. 3D grafikler ve çok sayıda titiz nesne ile oyuncular en eğlenceli oyun saatlerine sahip olacaklar. Bir yönetim oyunu olmasına rağmen, savaş unsuru da oyunu büyük ölçüde etkiliyor. Evler, işlevlerine göre benzersiz görünümlerle sunuluyor. Asker birimleri de vurgulanır, böylece oyuncular onları kaotik bir savaşta kolayca ayırt edebilir. Clash of Clans, bir şehir yönetimi oyunu için doğru konsepti sunuyor. Oyuncular oyunu oynamaya geldiğinde, şehirlerini müreffeh ve zengin bir şekilde geliştirmeye çalışmak zorunda kalacaklar. Oyunun seyrini etkileyen birçok farklı faktör var. Ekonomik, sosyal, politik ve askeri konularda endişelenmeniz gerekecek. Her alanda çözmeniz gereken ayrı sorunlar olacaktır. Ancak birbirlerine müdahale ederek karar vermeyi çok daha zor hale getireceklerdir.


Clash of Clans Para Hileli Son Sürüm 14.635.5


Şehrin kalbi gibi. Kalp atışları durursa bu şehir hemen çöker. Bu en önemli yapı birimidir ve korunması gerekir. Genellikle, şehir gelişimi üzerinde hiçbir etkisi olmadığı için oldukça kullanışsız bulacaksınız. Bu bina sadece orada duruyor ve korunmaya ihtiyacı var. Bir düşman ordusu gelip onu yok ettiğinde kesinlikle kaybedersiniz. Ancak, en son güncellemeyle, Belediye Binası artık 13. seviyeye yükseltilebilir. Maksimum seviyeye yükselttiğinizde, bu bina kendini de koruyabilir. Öyle olsa bile, bu sadece saldırıları oldukça zayıflatır, ona fazla güvenmeyin ve savunmanızı gevşetin.


Nulls Clash of Clans Apk Para Hileli MOD


Belediye Binası, şehrin gelişiminin sınırıdır. Bu, binaların Belediye Binasının seviyesine bağlı olarak yalnızca belirli bir dereceye kadar yükseltilebileceği anlamına gelir. Hall sadece seviye 10 iken, 13. seviye askeri eğitim kampına sahip olamazsınız. Ekonomik çalışma ile politik gelişimi dengelemelisiniz. Gelişen bir şehir, binaların sürekli iyileştirildiği ve yenilendiği bir yerdir. Bunu yapmak için profesyonel çalışanlardan oluşan bir ekibe ihtiyacınız var. Bu insanlar tüm şehrin çekirdeğidir. Hızla zengin olmanız için zenginlik yaratan faktörler olacaklar. Ayrıca, yükseltme çalışmalarının da bu çiftçilerin katılımına ihtiyacı var.


Clash of Clans APK İndir Son Sürüm


Belediye Binası seviyesi ne kadar yüksekse, çevredeki binaların yükseltilmesine izin verilecek. Ayrıca yeni projeler de açar. Bu dayanışma, şehriniz için güçlü bir gelişme temposu yaratır. Bir çiftçi ne kadar hızlı ev inşa ederse, savunma seviyesi o kadar yüksek olur. 4. ve 5. çiftçileri çevrimdışı satın almak için Gem'i kurtarmaya çalışın. Ordunuz birçok bölgeye saldıracak ve işgal edecek kadar güçlü olmadan önce üssünüzü korumalısınız. Oyun, güçlü saldırılara karşı savunmanız için birçok farklı araç sağlamalıdır. Bir rakibin saldırısını kaybederseniz, evde depolanan kaynaklar kaybolur. Havan, Okçu Kulesi, Büyücü Kulesi,… Her birinin özel birim türlerine karşı farklı bir etkisi var. Herhangi biriniz görmezden gelirse ve inşaattan yoksun kalırsa, kesinlikle onu kaybedersiniz.


Null Clash of Clans APK


Daha önce de belirtildiği gibi, yeterince güçlüyseniz, kaynakları yağmalamak için diğer kalelere saldırabilirsiniz. Elbette, ordunuz güçlü değilse, sadece zaman alacaktır. Ordu genellikle şehirde kurulan kamplardan eğitilecek. Bu askerler ölürlerse kurtarılamazlar. Bu, yeni bir dalgayı eğitmek için zaman harcamanız gerektiği anlamına gelir. Barbar, Okçu, Goblin, Dev, Duvar Kırıcı, Balon, Büyücü, Şifacı, Ejderha, PEKKA. Oyunda toplayabileceğiniz birlikler. Hepsi farklı türdeki kaynaklar kullanılarak Geri Yüklenebilir. Bu gelişim düzeyine ulaşmak için oyuncular, kaynakları korumaya ve maksimum kapasiteyi kullanmaya dikkat etmelidir.


Clash of Clans İndir (MOD, Sınırsız Özel Server)


Bir önceki android oyun olan #DRIVE APK sayfasını ziyaret edip hemen indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Calsh of calas"

Elman

1 yıl önce

Benim niyə calsh of calas girmiyor hata veriyor

"Clas of clans"

Mesibe

3 yıl önce

Yüklemek istiyom

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar