Empire Warriors TD Premium Para Hileli MOD APK [v2.4.95]

Puan: 5.00 (Oylar: 5)
Empire Warriors TD Premium Para Hileli MOD APK [v2.4.95] 1 Empire Warriors TD Premium Para Hileli MOD APK [v2.4.95] 2 Empire Warriors TD Premium Para Hileli MOD APK [v2.4.95] 3 Empire Warriors TD Premium Para Hileli MOD APK [v2.4.95] 4 Empire Warriors TD Premium Para Hileli MOD APK [v2.4.95] 5 Empire Warriors TD Premium Para Hileli MOD APK [v2.4.95] 6 Empire Warriors TD Premium Para Hileli MOD APK [v2.4.95] 7 Empire Warriors TD Premium Para Hileli MOD APK [v2.4.95] 8 Empire Warriors TD Premium Para Hileli MOD APK [v2.4.95] 9

Empire Warriors TD Premium Mega Hileli MOD APK [2.4.95] - Android için son sürümü ücretsiz indirin! Kule savunmasına hazırlanın burada herkes acımasız.


Empire Warriors TD Premium 2.4.95 APK AÇIKLAMASI


Empire Warriors Premium , Empire Warriors'ın yükseltilmiş bir sürümüdür - Tower Defense türü ile piyasada çok başarılı bir oyun. Kule Savunma piyasada yeni bir tür olmasa da, hala birçok oyuncuyu çekiyor. Oyuncular bu oyunu daha önce ücretsiz sürümde denemişlerse, oyunun oyuncuya getirdiği harika özellikleri göreceklerdir. Oyunun önceki versiyonunun harika olduğunu düşünüyor ancak daha fazlasını istiyorsanız hemen bu oyuna gelin. Mevcut olanlarla oyun, oyunculara çok daha iyi bir deneyim sunmak için birçok yeni şey ekledi.


Empire Warriors TD Premium v2.4.95 MOD APK


Oyun, insanlar, elfler, peri, orklar ve diğer birçok tür gibi birçok farklı ırkın bir arada yaşadığı Ioria'da geçiyor. Tüm türlerin kendi toprakları vardır ve birlikte büyümek için çok uzun süre barış içinde birlikte yaşadılar. Bir gün Endia Krallığı, bir zamanlar müttefik olan ve bir savaş başlatmak için onlara saldıran Grando olan krallık tarafından işgal edildi. Ve böylece kralların savaşı gerçekleşti, Prens Jave Endia ordusunu topraklarını ve halkını korumak için savaşmaya çağırdı. Ama sonra Endia Krallığı, her şeyin arkasında olanın Orkların iblis lordu olduğunu anladı, hepsini istila etmek için savaşı düzenledi. Krallığı yok etme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Endia'yı koruyan Tanrılar, bu krallığı yalnızca bir kişinin kurtarabileceğini öngördü; O sendin.


Empire Warriors TD Premium 2.4.95 Satın Alma Hile Apk


Oyuncular oyuna geldiğinde, etabı tamamlamak için bitiş çizgisine ulaşmadan önce tüm düşmanları yok etmek olan tek bir görev var. Oyuncu gerekli sayının bitiş çizgisine ulaşmadan bunu yapamazsa, kaybedersiniz. Oyuncular, düşmana saldırmak ve yok etmek için birçok farklı işlevi olan kuleler inşa ederek bunu yapacaklar. Oyun, oyuncuların bu savaşa katılmayı seçebilecekleri dört farklı güç kulesine sahiptir. Bu, Kışla kulesini içerir - askerler yaratmak için Okçu kulesi - fiziksel güç, Sihirli kule - sihirli güç, Golem kulesi - geniş alan hasarı veren. Oyuncular ekranda birçok pozisyon görecek, böylece oyuncular kuleler inşa edip savaşabilecekler.


Empire Warriors TD Premium 2.4.95 Elmas Hile Apk


Ne kadar çok dalga takip ederse, o kadar çok oyuncunun daha fazla canavarla yüzleşmesi gerekecek, bu yüzden oyuncuların savaşmak için daha fazla güce ihtiyacı olacak. Bu nedenle oyuncuların kulelerin gücünü artırmak için yükseltmeleri gerekiyor. Her kule, oyuncu iki kez yükseltilecek ve her seferinde yükseltme için biraz para harcayacaktır. Seviye ne kadar yüksekse, güç o kadar büyük olur, bu yüzden savaşmak için yükseltin.


Empire Warriors TD Premium 2.4.95 Apk


Oyuncu savaşa girdiğinde, oyuncunun birlikte savaşmak ve savaşmak için üç general daha seçmesine izin verilir. Bu kahramanlar özgürce hareket edebilir ve oyuncu savaşmak için her yerde onları kontrol edebilir. Bu yüzden çok esnekler ve savaşmak için haritanın herhangi bir yerine hareket edebilirler. Her kahramanın savaşta kullanabileceği benzersiz bir yeteneği vardır. Oyuncuların, düşmanları yok etmek için becerileri kullanabilmeleri için yeterli MP biriktirmelerini beklemeleri gerekir.


Empire Warriors TD Premium'u İndirin (MOD, Herşey Sınırsız)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar