FarmVille 2 Tropic Escape Para Hileli MOD APK [v1.165.896]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
FarmVille 2 Tropic Escape Para Hileli MOD APK [v1.165.896] 1 FarmVille 2 Tropic Escape Para Hileli MOD APK [v1.165.896] 2 FarmVille 2 Tropic Escape Para Hileli MOD APK [v1.165.896] 3 FarmVille 2 Tropic Escape Para Hileli MOD APK [v1.165.896] 4 FarmVille 2 Tropic Escape Para Hileli MOD APK [v1.165.896] 5 FarmVille 2 Tropic Escape Para Hileli MOD APK [v1.165.896] 6

FarmVille 2 Tropic Escape Para Hileli MOD APK [1.165.896] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehir hayatından sıkıldınız ve bir ada inşa etmeye karar verdiniz.


FarmVille 2 Tropic Escape 1.165.896 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Depoların serbest genişlemesi;
  2. Eksik öğeleri ücretsiz satın alma.
Nazik, eğlenceli, renkli ve ilgi çekici grafikler mi arıyorsunuz? Yani FarmVille 2 Tropical Escape oyunu orada mükemmel bir seçim olacak ve keşfedip deneyimlemeniz gereken çok şey var. Tropik bir adaya taşınmak ve yeni ve huzurlu bir hayata başlamak istiyorsanız bu oyun hayalinize başlamanız için mükemmel bir örnek olacaktır. Bu oyun, ünlü "FarmVille" serisinin bir sonraki sürümü, oyuncular eğlence sırasında yeni şeyler ve etkileyici oyun deneyimi yaşayacaklar.


FarmVille 2 Tropic Escape v1.165.896 MOD APK


Şehirdeki hayattan sıkıldığınızda, ücra bir adaya taşınmaya ve orada yaşamaya karar verdiniz. Ancak adayı daha canlı ve hareketli hale getirmek için burada geniş bir tatil yeri inşa etmeye karar verdiniz. Üstelik bu tesis kendi kendine yetiyor ve yan tarafta küçük bir çiftlik açmaya ve huzurlu günlerin tadını çıkarmaya hazırsınız. FarmVille 2, çiftçiliği sevenler için bir oynanışa sahip ve aynı zamanda hoş grafiklere sahip bir yönetim simülasyon oyunu olarak kabul edilebilir. Dahası, oyuncuların keşfetmesi için sayısız etkinlik ve benzersiz özelliklere de sahiptir. Bu oyuna gelince, oyuncular diğer tatil yerlerinde olmayan sayısız özel eğlenceli aktivitenin tadını çıkaracaklar. Oyuncular bile burada bir doğa turist destinasyonu açabilir ve kendilerine büyük bir gelir kaynağı getirebilirler.


FarmVille 2 Tropic Escape Para Hilesi


Bu oyunun oynanışı, oyuncuların keşfetmesi ve deneyimlemesi için sayısız şeye sahiptir; bu oyundaki her şey oyununu sonsuz hale getirebilir. Ve elbette herkes sonsuz oyunları sever ve bu oyunda adanın her tarafına dağılmış imparatorluklarını da kurabilirler. İstediğinizi inşa edin, ekonominizi iyileştirmek için çeşitli etkinlikler açın ve hatta bazı müşteri siparişlerini kabul edin.


FarmVille 2 Tropic Escape hile apk


Oyuncular tatlı ve lezzetli meyveler yetiştirmeye uygun sevimli küçük çiftlikler inşa edebilir. Oyuncular dev bir eğlence parkı temalı plaj inşa edebilir ve güzel manzarayı en yüksek noktadan izleyebilirler. Veya pahalı yatları barındıracak dev bir liman inşa edin. Bir adada oyuncuların yapacakları sayısız şey var ve bu oyun oyuncuların her şeyi keşfetmelerine ve tarzınıza uyan özel bir ada inşa etmelerine yardımcı olacak.


FarmVille 2 APK -- anahtar hilesi indir


Büyük bir ada kesinlikle pek çok egzotik hayvan içerecektir ve oyuncular bunun potansiyel bir ekonomik olduğunun farkındadır. Bu nedenle, oyuncular ada genelinde bir keşif hizmeti de başlatabilirler. Oyuncular adanın yeni alanlarının kilidini açabilir ve onları keşfetmeye başlayabilir. Oyunda ayrıca oyuncuların ada dışında her bir nadir hayvanın resimlerini özgürce toplayabilecekleri bir resim koleksiyonu var. Oyuncular müşterileri ile katılabilir ve lezzetli smoothie'lerin tadını çıkarabilirler. Çevreleyen denizden deniz mahsulü yemekleri servis etmek veya ormandan biraz et almak ve biraz barbekü partisi sunmak, vb. Oyuncuların adalarında eğlenmeleri ve eğlenmeleri için birçok şey vardır.


FarmVille Tropic Escape hile apk dayı


FarmVille 2: Tropic Escape, çeşitli ve zengin oynanışı olan bir oyundur ve oyuncuları özellikleri konusunda şaşırtmaya hazırdır. Her hafta bile oyuncuların katılması ve adaya büyük ödüller getirmesi için bazı özel etkinlikler olacak. Hafif bir oyun ve sonsuz bir oyun arıyorsanız, o zaman bu sizin için mükemmel bir oyun olacaktır.


FarmVille 2 Tropic Escape İndirin  (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun Forward Assault APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar