Bullet Knight Elmas Hileli MOD APK [v1.2.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bullet Knight Elmas Hileli MOD APK [v1.2.7] 1 Bullet Knight Elmas Hileli MOD APK [v1.2.7] 2 Bullet Knight Elmas Hileli MOD APK [v1.2.7] 3 Bullet Knight Elmas Hileli MOD APK [v1.2.7] 4 Bullet Knight Elmas Hileli MOD APK [v1.2.7] 5 Bullet Knight Elmas Hileli MOD APK [v1.2.7] 6

Bullet Knight Elmas Hileli MOD APK [1.2.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Canavarlar birçok ülkeyi ele geçirdi ve bu toprağı kurtarmak için canavarları yok etme görevi size ait.


Bullet Knight 1.2.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız elmas hilesi
Silahlar, modern savaşlarda çok kullanılan silahlardan biridir; her asker savaşmak için silahlarla donatılmıştır. Sadece ünlü bir silah değil, aynı zamanda silah, atış oyunlarının piyasaya sürülmesi için ilham kaynağı oldu. Oyuncuların deneyimlemesi için bu tür birçok oyun piyasaya sürüldü. Ancak bu atış oyunları arasında, oyuncuların daha önce deneyimlediği diğer oyunlara göre çok farklı yaratılmış bir oyun var. Bu oyun,  oyuncuların gözlemlemesi için yukarıdan aşağıya bakış açısına sahip bir nişancı olan Bullet Knight


Bullet Knight v1.2.7 MOD APK


Uzun bir süre, bir zamanlar çok huzurlu olan bir ülke vardı; insanlar karşılıklı gelişme için yaşadı ve işbirliği yaptı. Ancak bu dünyada canavarlar ortaya çıktığında ve her şeyi mahvettiğinde bu mutluluk çok uzun sürmedi. Canavarların ortaya çıktığı günden beri insan dünyası tehlikedeydi. Birçok saldırı düzenlediler ve ezici güçlerini insanlara saldırmak için kullandılar. İnsanlar bu canavarların gücüyle karşı karşıya kaldıklarında çok zayıflar ve kazanmak için yeterli değiller. Ama sonra bir gün bir kahraman canavarları yok etmek için ayağa kalktı. Bu kahraman, Kurşun Şövalye olarak biliniyordu, silahıyla birlikte canavarları yenmeyi ve öldürmeyi başardı. Ve Bullet Knight aynı zamanda oyuncuların oyundaki hikayeyi keşfetmek için bu oyunda oynayacakları karakterdir.


Bullet Knight 1.2.7 Elmas Hile Apk


Oyun, en otantik deneyimi sunmak için inanılmaz derecede gerçekçi bir 3D grafik tarzında oluşturuldu. Bu oyun, oyuncuların yeniliği hissetmesi için "Call of Duty" veya "PUBG" gibi diğer atış oyunlarından farklıdır. Bu oyunların hepsi oyunu olabildiğince özgün hale getirmeye çalışıyor, ancak bu oyun için öyle değil. Bir chibi görüntüsüyle oluşturulmuşlardır, bu nedenle oyun, oyuncunun yaşı konusunda seçici değildir. Yapılandırmayı optimize etmek için ağaçlar, göller ve kayalar gibi nesnelerin tümü mümkün olduğunca basit bir şekilde oluşturulur. Yani oyun, oyunun donanımının çok fazlasını gerektirmez, oyuncu orta menzilli bir cihaza sahip olduğu sürece bu oyunu oynayabilir.Bullet Knight Para Hilesi


Canavarlar birçok ülkeyi ele geçirdi ve bu toprağı kurtarmak için canavarları yok etme görevi size ait. İyi zindanlar, çöller, buzullar gibi yerler ve savaşabileceğiniz daha birçok yer var. Her mekan, oyunculara meydan okumak için farklı aşamalara ayrılacaktır. Bir oyuncu belirli sayıda aşamayı geçtikten sonra, oyuncu bir sonraki seviyeye geçmek için bir miniboss ile yüzleşmelidir. Son aşamada, oyuncu en güçlü patronla savaşacak ve oyuncunun kazanması zor olacak. Ancak oyuncu ısrarla gücünü arttırırsa, bir noktada oyuncu daha güçlü hale gelebilir.


Bullet Knight Hile Apk


Oyuncunun savaşmak için çok fazla şey yapması gerekmediğinde oyunun basit bir oynanışı vardır. Oyuncunun yapması gereken tek şey, hareket etmek için karakterini kontrol etmektir ve oyun, oyuncunun yardımı olmadan otomatik olarak düşmana saldıracaktır. Ancak aynı anda saldırıp hareket etmeyecek, ancak oyun yalnızca oyuncu savaşmayı bıraktığında saldıracaktır. Oyuncu hareket ederse karakter saldıramayacak, kulağa kolay geliyor ama gerçek öyle değil. Oyuncu düşmana saldıramayacak kadar uzun süredir aşıksa, sizi yok etmek için ateş eder. Bu yüzden oyuncu, düşmana saldırmak için hareketsiz dururken saldırıdan kaçınmak için hareket etmelidir. Bu yüzden oyun, oyuncuların kazanmak için iyi bir karakter kontrol tekniğine ve iyi gözlemlere sahip olmasını gerektirir.


Bullet Knight APK Son Sürüm indir


Oyundaki yeni beceriler iki kategoriye ayrılacak: karakter ve oyuncunun dövüştüğü zaman. Tüm bir yeri tamamladığında veya bu süreçte öldüğünde, oyuncu bir karakterin seviyesini yükseltmek için EXP alacak. Karakterin temel seviyesi arttıkça, istatistikler de beceriler yoluyla geliştirilecektir. Dövüşürken, bir düşmanı öldürürseniz, para alırsınız ve seviye atlamak EXP olarak kabul edilir. Becerilere gelince, karakterin temel seviyesi artarsa, oyuncu parayı becerileri geliştirmek için kullanacaktır. Ancak bu oyuncu yetenekleri rastgele alacak, hepsi oyuncunun istatistiklerini artıracak. Savaşta, oyuncular seviye atladığında, o savaşa yardımcı olması için yetenek panolarından biri rastgele seçilecek. Oyuncu ölürse, bu beceriler kaybolur ve oyuncu oyunu baştan tekrar oynar.


Bullet Knight'ı İndir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Önceki android oyun olan Counter Attack - Multiplayer FPS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar