Off Road Para Hileli MOD APK [v1.1.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Off Road Para Hileli MOD APK [v1.1.9] 1 Off Road Para Hileli MOD APK [v1.1.9] 2 Off Road Para Hileli MOD APK [v1.1.9] 3 Off Road Para Hileli MOD APK [v1.1.9] 4 Off Road Para Hileli MOD APK [v1.1.9] 5 Off Road Para Hileli MOD APK [v1.1.9] 6

Off Road Para Hileli MOD APK [1.1.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dağ ormanındaki bu offroad yolculuğunda test etmek için sürüş becerilerinizi, sezgilerinizi ve zekanızı kullanın.


Off Road 1.1.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Off Road, zorlu topraklarda size özgür bir krallık getiriyor. Güzel süper arabalarla araziyi fethetmek isteyen oyuncular, bu son derece çekici ve heyecan verici oyunu göz ardı etmemelidir. Artık bu offroad yolculuğuna ayak bastığınızda sürüş yeteneğinizi sınırsız olarak yükseltebilir ve deneyimleyebilirsiniz. Yolda sürekli engellerin ortaya çıktığı vahşi dağların ve tepelerin manzarasına adım atacaksınız.


Off Road v1.1.9 MOD APK


Bu savaş, doğal dünyayı fethetmek isteyenler için en uygun olarak kabul edilir. Arabayla ilgili oyunların çoğu pistte rakiplerle hız savaşları yaşasa da, Off Road fethetmek için farklı bir yol seçmeye karar verdi. Bu oyunda tek başınıza olacaksınız ve gideceğiniz yerin önceden yazılmış bir senaryosu olmayacak ama bu tamamen sizin keskin sezgilerinize ve zekanıza bağlı olacak.


Off Road Para Hilesi


Gönlünüz size, konforlu, alçak eğimli, heybetli manzaralara sahip topraklara mı yoksa bu yolun çıkmaz sokaklarına mı gitmenizi söyleyecek? Bu büyüleyici oyunda her şey olabilir. Size sunduğumuz bağlam, esas olarak dev kayalar, yükselen dağlar ve özellikle eski yeşil ağaçlarla çevrili vahşi dağlar ve ormanlardır ve kaçırılmaması gereken yoğun bir cazibe yaratır.


Off Road Araba Hilesi


Rakip yoksa, alacağınız puanların sayısı birçok oyuncunun sorusu olan hangi karara bağlı olacaktır. Bilmeyen oyuncular için, geldiğiniz yollar haritada belli ve belli olmuyor ama Off Road her yerde yolunuzu tıkamak için engeller de kurmuş. Çıkamayan devasa sert kayalar veya korkunç çamur birikintileri arasında sıkışan araba olabilir.


Off Road Hile Apk


Bununla da kalmayıp yolun sonuna geldiğinizde olağanüstü durumlarla karşı karşıya kalacaksınız. Geçebilir misin geçemez misin? Ya da yağmur yağdığında bataklıkta mahsur kalma deneyimi? Hiç böyle felaket sahneleri düşündünüz mü? Değilse, yakında deneyimleyeceksiniz. Onları geçebilirseniz, puan size ait olacak; puan, daha zor zorluklarla birçok kez yükseltilecektir.


Off Road Apk indir


Orada durmak değil, Off Road'a katılmak da dört tekerlekten sürüş becerilerinizi test etmenin bir yoludur. Düz yollarda sürebiliyorsanız, muhtemelen ilginizi çekecek herhangi bir engel olmayacaktır. Ancak, bizimle araziden havaya kadar son derece zorlu ortamlara dalacaksınız. En iyi sürücü kahramanımız olabilir misin?


Off Road Apk Son Sürüm


Off Road, size hiçbir parametresi veya tasarımı olmayan arabaları olan devasa bir canavar koleksiyonu getiriyor. Sizin için onlar hazineler ve zorlukları aşmak için yanınızdaki en sadık arkadaşlar gibidirler. Oyuncular, tekerlekleri değiştirerek, camı değiştirerek ve tamamen kendi renginizde görünümler oluşturmak için çıkartmalar uygulayarak görünümü özelleştirebilir. Sadece bu değil, önünüzde görünmek direksiyondan birinci şahıs bakış açısıdır; Direksiyon simidi ve araba frenlerinin görüntüsü bile kullanmanız için tamamen görüntülenir.


Off Road indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun AirAttack 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar