Forward Assault Radar Hileli MOD APK [v1.2028]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Forward Assault Radar Hileli MOD APK [v1.2028] 1 Forward Assault Radar Hileli MOD APK [v1.2028] 2 Forward Assault Radar Hileli MOD APK [v1.2028] 3 Forward Assault Radar Hileli MOD APK [v1.2028] 4 Forward Assault Radar Hileli MOD APK [v1.2028] 5 Forward Assault Radar Hileli MOD APK [v1.2028] 6

Forward Assault Radar Hileli MOD APK [1.2028] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir swat ekibinin lideri olun ve katilleri, terörizmi ve uluslararası suçluları alt etmeye hazır olun.


Forward Assault 1.2028 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Radar hilesi
  2. Düşmanlara haritada görünür.

Mevcut atıcılar genellikle savaş ve giriş yönlerine dikkat ederler - taktiklerden daha fazla omuz. Elbette, bir düşmanı kazanmak istediğinizde, yine de savaş planları oluşturmanız gerekir, ancak çoğu savaşın sonucuna karar vermek için kişisel beceriler kullanmaya devam eder. Forward Assault, bildiğim en iyi taktik unsuru içeren birkaç telefon oyunundan biridir. Temel olarak, inanılmaz derecede yüksek becerilere sahip olsanız bile, onları kontrol etmek için ekibinizi dengelemelisiniz. Çünkü bu oyuna girdiğinizde bir swat ekibinin lideri olarak hareket edecek ve savaşacaksınız. Takım arkadaşlarınız kazanmak için en kritik faktörlerdir; takım arkadaşlarınız ölecek; tek başına her şeyi halledemezsin.


Forward Assault 1.2028 MOD APK


Blayze Games, LLC bu kategoride iki büyük başarı elde etti. Bullet Force'un başarısıyla, bu oyun için 10 milyon indirme mükemmel bir sinyaldi. "Forward Assault", 5 milyondan az indirmedir. Her iki atış oyununun popülaritesi ile, yayıncının pazarda sağlam bir dayanağı var. FPS türünde en iyi çevrimiçi ve çok oyunculu nişancı taktikleri olduğunu hemen görebilirsiniz. 


Forward Assault apk 2022


Yetenekli bir lider rolünü oynamanız ve askerlerinizi dünyanın şimdiye kadar gördüğü en tehlikeli katiller, teröristler ve uluslararası suçlularla yüzleşmek için savaşa sokmanız gerektiği için bu anlaşılabilir bir durumdur. Oyundaki hız da artırıldı, böylece oyuncuların rehinenin hayatını korumak ve görevi tamamlamak için birçok faktöre dikkat etmesi gerekecek.


Forward Assault Para Hile Apk


Diğer birçok nişancı ürünü gibi "Forward Assault" da oyuncuların çeşitli silahların, pompalı tüfeklerin, keskin nişancıların, tüfeklerin, saldırı tüfeklerinin ve daha güçlü silahların kilidini açmasına olanak tanır. Çeşitli cephanelik, oyuncuların oyun hakkında bilgi edinmesi ve yeni taktikler oluşturması için en büyük motivasyonlardan biridir. 


Forward Assault hile nasıl yapılır


Bu oyunda özel olan şey, istediğiniz herhangi bir karakteri oynayabilmenizdir. Bazen taraf değiştirmek ve dünyanın en zalim insanları olmak istersiniz. Kötülüğe hizmet etmeyi seçtikten sonra, dünyayı yakacak en iyi kötü insan olmalısın. Nasıl seçim yapacağınız size kalmış ancak oyuncuların her zaman lider olacağından emin olun. Terörle mücadele SAWT CT ekibini veya terörist mafya gruplarını nasıl kontrol edeceğiniz, yeteneğinizi gösterecektir. 


Forward Assault apk PARA Hilesi


Haritalar, araziye ve koşullara uyacak farklı taktikler oluşturmanız için de bir ön koşuldur. Ayrıca haritada RANK modunda savaşmayı da söyleyebilir. Bu, en korkunç ve en şiddetli nesnelerden biridir, çünkü rakibiniz sistemde bulunan kurulu AI olmalı ve tahmin etmesi kolay taktiklere sahip olmalıdır. Bu savaşlarda, dünyanın her yerinden diğer yetenekli liderlerle yüzleşmelisiniz. Modern Survival War aynı zamanda oyuncuların niteliklerine meydan okumaları için bir yerdir. Koş, saklan, dikkatini dağıt, nişan al, ateş et ve öldür, bu dünyada hayatta kalmak için ustalaşman gereken becerilerdir. Saldırı, savunma veya karşı saldırı, farklı aralıklarla birbirleriyle esnek bir şekilde değişmelidir.


Forward Assault İndir (MOD, Radar Hilesi)


Bir önceki android oyun Swamp Attack APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar