Flaming Core Para Hileli MOD APK [v4.1.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Flaming Core Para Hileli MOD APK [v4.1.7] 1 Flaming Core Para Hileli MOD APK [v4.1.7] 2 Flaming Core Para Hileli MOD APK [v4.1.7] 3 Flaming Core Para Hileli MOD APK [v4.1.7] 4 Flaming Core Para Hileli MOD APK [v4.1.7] 5 Flaming Core Para Hileli MOD APK [v4.1.7] 6

Flaming Core Para Hileli MOD APK [4.1.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tehlikeli bir sistemde çekirdeğin hareketini yönlendirmek için oyuncunun kontrol becerilerini gerektiren bir oyundur.


Flaming Core 4.1.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Flaming Core, tehlikeli bir sistemde çekirdeğin hareketini yönlendirmek için oyuncunun kontrol becerilerini gerektiren bir oyundur. Bu sistem saldırıya uğradı ve bilgisayar korsanları ilerlemenizi durdurmak için tehlikeler getiriyor. Aynı zamanda, zamanla tehlike seviyesi artacak ve ileride sizi bekleyen farklı düzenlere sahip birçok aşama var.


Flaming Core v4.1.7 MOD APK


Flaming Core dünyasında oyuncular tamamen hacklenmiş bir sistemde core olarak oynayacak ve elbette o sistemden geriye sadece siz kaldınız. Aynı zamanda hackerlar da varlığınızı fark etmişler ve ilerlemenizi engellemek için farklı bariyerler kurarak sizi farklı şekillerde yok etmeye çalışıyorlar. Karşınıza çıkan düşmanları yok etmek için kontrol becerilerinizi kullanacaksınız.


Flaming Core Para Hilesi


Çekirdeğinizi istediğiniz yöne fırlatmanıza yardımcı olmak için hemen sürükleyip bırakmanız gereken oyunun kontrolüne erişilebilir. Aynı zamanda, çekirdeği kontrol ederken oyunun yavaş hareketine alışacaksınız çünkü çekirdeğin hareketini yeniden yönlendirmenizin zamanı geldi. Çekirdeğinizi çeşitli düşmanlar aracılığıyla hassas bir şekilde kontrol ettiğinizde, zamanla yararlı bir özellik bulacağınızdan emin olabilirsiniz.


Flaming Core Hile Apk


Flaming Core'daki hedefiniz silindirler ve çekirdeğiniz onlara çarptığında hemen patlayacaklar. Aynı zamanda, duvara çarptığınızda veya patlamanın etkileri nedeniyle çekirdeğiniz sürekli olarak sekebilir. Sıçramada gezinmek genellikle zor olacaktır, bu nedenle çekirdeğin yönünü yeniden şekillendirmeniz gerekecek ve yeni bir konuma gitmek için çekirdeğinizi sürükleyip bırakmaya devam edebilirsiniz. Bu işlem sürekli olarak gerçekleştirilebilir.


Flaming Core Apk indir


Zıpladığınızda veya önünüzde bir tehlike olduğunda, yukarıdaki işlemi kullanarak çekirdeğinizin yönünü düzeltmelisiniz. Aynı zamanda doğru yönlendirmek için hattın beklenen yönünü dikkatlice gözlemlemeli ve gözlemlemelisiniz. Oryantasyon sırasında işler daha yavaş hareket edecek, böylece manevra yapmak için yeterli zamanınız olacak. Ancak çekirdek tehlikeye yaklaştıysa, bunu hızlı bir şekilde yapmalısınız.


Flaming Core Altın Hilesi


Önünüze pek çok tehlikenin çıkacağı ve bunlardan kaçınmanız gerektiği söylenebilir. Keskin bıçaklı topaçlar gibi çeşitli şekillerde tehlikeler ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda, hareketsiz durmayacaklar, ancak çekirdeğinizi yok etmek için sabit bir eksen boyunca hareket edebilirler. Yok etmek istediğiniz bir taret ayrıca bir lazer silahı ile donatılabilir ve bu silindiri yok etmeden önce mermilerden kaçmanız gerekecektir.


Flaming Core Apk Son Sürüm


Flaming Core'un oyun ekranının tamamen çeşitli olduğu ve size yeni unsurlar getireceği söylenebilir. Yeni mekaniklere sahip yeni düşmanlar karşınıza çıkacak ve bölümü en iyi şekilde tamamlamak için adapte olmanızı gerektirecek. Aynı zamanda birçok farklı aşamadan geçeceksiniz ve her aşamada tahmin edemeyeceğiniz tasarımlar ve pozisyonlar var. Bu yüzden dikkatli olmanız ve hızlı tepki vermeniz gerekecek.


Flaming Core indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Color Road APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar